29. Listopad 2021 15:37
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Sedlec 1.9. 2012

Images: sedlec.jpgPrázdniny jsou u konce, ale to neplatí o letošním seriálu ligy, ten pomalu vstupuje do své závěrečné části. Po dvou týdnech došlo opět na konfrontaci, tentokrát na asfaltovém povrchu v Sedleci. Počasí bylo víkendové, takže mokro a chladno a to se nejvíce promítlo do výkonů družstev. Na mokrém asfaltu se hadice netáhnou úplně nejlépe a tak i přesto, že každý právě v Sedleci očekával skvělé časy pod devatenáct, na takový výkon nedošlo. Soutěž, kam se přihlásilo šestnáct mužských a sedm ženských týmů proběhla na sklopné terče hlídané časomírou SDH Sedlec. Hlavním rozhodčím byl ostřílený veterán pan Dvořák, po upřesnění podrobností k soutěži odstartovala ve 13:20 mužská kategorie.

Todně 11.8. 2012

Images: todne.jpgPředposlední nástřikovou soutěž letošního seriálu ligy uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Todni. Pod zataženou oblohu, kterou doprovázel nepříjemný studený vítr přijelo zabojovat šestnáct mužských a sedm ženských týmů. Start soutěže samotné se nám lehce protáhl až za půl druhou, kdy mohla vyrazit na trať první mužská sedmička zdolat průhledné nástřikové terče SDH Chmelná. Během odpoledne byly k vidění pěkné výkony bez větších chyb, časy dokončení těchto pokusů opět ovlivňovala nejvíce zručnost závodníka naplnit nástřikový terč.

Kájov 4.8. 2012
Images: kajov2.jpgPrázdniny se překlopily do druhé poloviny a s nimi i letošní seriál ligy, který pokračoval v maratónu nástřikových soutěží v Kájově. Snad většina sborů si naplánovalo cestu do podhůří Šumavy na knop a také většina dorazila na kájovské bojiště v čase začátku. Při lehce zpožděném úvodním nástupu se srovnalo startovní pořadí v němž figurovalo jednadvacet mužských a devět ženských družstev. Soutěž na průhledné nástřikové terče a časomíru HZS Č.Krumlov odstartovala kategorií muži těsně po půl druhé. Terén byl lehce podmáčený a disciplinovaností většiny družstev se jej podařilo udržet v dobrém stavu. Oproti minulé soutěži v Holubově bylo k vidění více povedených útoků dokončených v časech pod třicet vteřin, v ženské kategorii dokonce tři časy namačkané ve vteřině čtyřiadvacáté, za celé odpoledne jsme se dočkali i třech neplatných pokusů.
Holubov 28.7. 2012
Images: holubov2.jpgMěsíc utekl jako voda a tak došlo na další letošní konfrontaci v rámci ligy. Na holubovské návsi pod kaštany na správnou metu postavili dva členové HZS Český Krumlov průhledné nástřikové terče, spojili s časomírou a zbývalo jen čekat na příjezd soutěžních týmů. Počasí přálo a také to bylo vidět na počtu družstev, která se do soutěže prezentovala. Dvacettři mužských týmů doplnilo pěkných dvanáct ženských a chvilku po poledni se mohla rozpoutat bitva o hodnotné ceny i body do průběžného pořadí ligy, kterou odstartovala mužská kategorie. Po skončení základního kola mužů proběhlo finále pěti nejlepších týmů na 3B a až poté došlo na přestavení dráhy pro ženskou kategorii, která si na konci finále pěti nej střihla stejně jako muži ovšem již na 2B.
Chmelná 17.6. 2012

Images: chmelna02.jpgPoslední jarní soutěží před více než měsíční pauzou v seriálu proběhlo další nástřikové klání ve Chmelné, kam na asfaltový povrch dorazilo zabojovat o body do ligy devatenáct mužských a deset ženských družstev. Celé odpoledne proběhlo na průhledné terče a časomíru SDH Chmelná. K vidění bylo velké množství kvalitních výkonů, ale i několik nevydařených, jejichž největší příčinou byly právě nástřikové terče společně s nekvalitním natažením vedení. Naopak někteří borci a borkyně na metě ukázali, že terč se dá naplnit rychle a pohodlně.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.