25. říjen 2021 09:59
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Sedlec 3.9.2011

Images: sedlec.jpgPo menší pauze se první zářijovou sobotu pokračovalo v seriálu ligy na rozžhavené asfaltové dráze v Sedleci. Stejně jako asfalt bylo nažhaveno i deset družstev žen a patnáct týmů mužů. Odpoledne slibovalo pěkné výkony s ještě lepšími časy, jak je na této dráze zvykem, bohužel došlo i na dostatečný počet neplatných pokusů. Soutěž proběhla na sklopné terče a časomíru SDH Sedlec.

Kájov 6.8.2011

Images: kajov11.jpgLetošní měsíc srpen přináší pouze jednu soutěž v seriálu ligy, která celou štaci přenesla do druhé poloviny. Po loňském neúspěchu s počasím a následném nezapočítávání výsledků do celkového pořadí se dnes i přes pár náznaků počasí umoudřilo, a tak mohla soutěž na skvěle připravené dráze společně s časomírou HZS Č.Krumlov a atraktivními průhlednými nástřikovými terči předvést nejen divákům vynikající výkony bez větších potíží, během odpoledne nebyl viděn žádný neplatný pokus. O to vše se postaralo šest týmů žen a patnáct sestav mužů.

Holubov 30.7.2011
Images: holubov2.jpgPo šesti týdnech odpočinku se již dvanáctý ročník ligy přehoupl do poloviny letošních bojů, které proběhli na návsi v Holubově. Tradiční Memoriál Jana Vitka letos slavil dvacátý a poslední rok, soutěž o Pohár starosty obce bude zajisté v dalších letech pokračovat. I přes prognózu nevalného počasí se na holubovskou náves dostavil rekordní počet soutěžících v obou kategoriích. Deset týmů žen a devatenáct mužských družstev po násobení činilo padesátosm útoků během odpoledne.
Todně 18.6.2011

Images: todne.jpgDva vyčerpávající soutěžní víkendy a čtyři roky od posledního klání došlo znova na soutěž pořádanou SDH Todně. Nástřikovou soutěž měřenou časomírou SDH Třísov přijelo zhodnotit čtrnáct družtev mužů, které doplnila sedma ženských týmů. Výkony na skvěle připravené dráze ovlivnilo počasí, které se i tak nad Todní drželo na uzdě. Někomu start z kopce k základně sedl na namočeném povrchu lépe, někdo se holt posadil.

Žernovice 12.6.2011
Images: zernovice.jpgI druhý soutěžní víkend zakončený sklopkovou soutěží v Žernovicích máme úspěšně za sebou. Do Žernovic se i přes ranní nepříznivé počasí sjelo sedm ženských týmů a devatenáct mužských kádrů. Výborně připravená dráha slibovala i výborné výkony což se také potvrdilo. Klání bylo odstartováno mužskou kategorií.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.