29. Listopad 2021 16:19
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
V nových dresech od Bison Sportswear na soustředění se slevou 50%.

Images: logobison.jpgHned na začátek roku 2012 pro vás firma Bison Sportswear připravila zajímavou možnost, jak dostat váš tým na soustředění  za ojedinělých podmínek.

Při objednávce dresů v termínu 1.1.2012 – 28.2.2012 získáte pro Váš tým 50% slevu na pobyt – soustředění v multifunkčním areálu Baldovec v Moravském krasu.

Chlum u Křemže 8.10.2011
Images: chlumuk.jpgFinále letošního ročníku ligy proběhlo v Chlumu u Křemže. Sportovní areál Cihelna zažil opravdové finále se vším všudy. Slunce, déšť, bláto a vskutku chladné počasí, to vše čekalo na osmnáct mužských a sedm ženských týmů, kteří předvedly skvělé výkony na oba typy terčů. Po rozlosování startovního pořadí se rozběhlo 1.kolo mužů na nástřikové terče prokládané prvním kolem žen na terče sklopné, po jehož dokončení neměl nikdo na průběžných předních pozicích nic jistého.
Markvarec 1.10.2011

Images: markvarec.jpgJediné klání letošního ročníku pořádané v okrese Jindřichův Hradec proběhlo první říjnovou sobotu za krásného počasí v Markvarci. Slunečné odpoledne si přijelo užít a zabojovat o skvělé ceny 27 mužských a 8 ženských družstev. Soutěž proběhla na sklopné terče a časomíru SDH Strmilov. K vidění byly skvělé výkony bez velkých chyb a pouze dva neplatné pokusy.

Videogalerie Todně a Mydlovary
Images: kamera.jpgZe Žernovic dorazila další várka videí tentokrát ze soutěží v Todni a Mydlovarech. V galerii najdete opět nejlepší pětici mužských výkonů a tři nej pokusy žen.
Frymburk 24.9.2011

news: frymburk.jpgNa konci září tradičně pořádá podvečerní soutěž SDH Frymburk, ani letos tomu nebylo jinak. Na frymburské náměstí se se zapadajícím sluncem přijelo o nejlepší umístění porvat devatenáct družtev žen a dvacetosm týmů mužů. Tato akce proběhla na sklopné terče a časomíru SDH Mydlovary. Pořadatelé dali přednost ženám, které soutěž odstartovaly, vzhledem k vysokému počtu zúčastněných se příprava na základně stáhla na tři minuty. Hned po setmění tak došlo na první výkony.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.