29. Listopad 2021 15:01
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Třísov 10.6. 2012

news: trisov.jpgDruhá víkendová konfrontace za ještě nepříznivějšího počasí než sobotní klání v Žernovicích proběhla na rozbahněném povrchu hasičské arény v Třísově. Mužská kategorie proběhla na nástřikové terče a časomíru HZS Č.Krumlov, ženy si zastříkaly na nástřikové terče hlídané časomírou SDH Chmelná, obě kategorie startovaly tradičně z jedné základny na přeskáčku. I přes velmi nepříznivé a deštivé počasí se do Třísova ke koupališti sjelo dvacetosm mužských a třináct ženských družstev.

Žernovice 9.6. 2012
Images: zernovice.jpgČervnový soutěžní víkend, ve kterém proběhlo třetí a čtvrté kolo, odstartoval sklopkovou soutěží v deštivých Žernovicích. Pořadatel uspořádal v jeden den klání dvou nezávislých ligových soutěží, společně s Jihočeskou hasičskou ligou proběhla soutěž Šumavské hasičské ligy, družstva se na startu střídala podle již rezervovaného pořadí. Celkem se pod zamračenou oblohu vypravilo 38 mužských a 13 ženských týmů, celé odpoledne bylo exklusivně k vidění online na webu firesport.eu.
Heřmaneč 26.5.2012
Images: hermanec.jpgPo týdnu od zahájení nového ročníku se rozběhla druhá soutěž, kterou pořádal SDH Heřmaneč. Opět skvělé počasí a kvalitně připravený soutěžní areál nebránil zopakování výborných výkonů, tentokrát se k závodníkům dobře postavil i vítr, který v předchozí soutěži hodně zlobil. Do Heřmaneče na Jindřichohradecku přijelo zabojovat dvacetpět mužských a šest ženských týmů, celá soutěž proběhla na sklopné terče hlídané časomírou SDH Jindřichovice. Po skončení obou kategorií proběhlo mužské finále nejlepších šesti týmů o pohár Stagra s.r.o.
Lišov 20.5.2012
news: lisov.jpgTřináctý ročník Jihočeské hasičské ligy odstartoval v kvalitním hasičském areálu v Lišově. Jako skoro každoročně měli pořadatelé objednané i výborné počasí, takže volba strávit odpoledne právě na prvním klání letošní sezóny byla určitě dobrá, což se potvrdilo i na účasti soutěžních družstev, kterých se sjelo bezmála čtyřicet. Lišovské zápolení proběhlo na sklopné terče domácích, vše hlídala bezchybně i zdejší časomíra.
Reklamní článek Bison Sportswear

Images: bison2.jpgBISON SPORTSWEAR patří k největším výrobcům a dodavatelům sportovního oblečení v Evropě. V jeho sortimentu jsou dresy pro celou řadu sportů, které dodává svým zákazníkům ve více než 15 zemích EU.

S dlouholetými zkušenostmi v oboru je zárukou kvality nabízených produktů, vyráběných výhradně v České republice.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.