24. Leden 2022 02:21
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Frymburk 22.9. 2012
news: frymburk.jpgKaždoroční večerní klání na frymburském náměstí přiláká velký počet týmů, kteří přijedou bojovat o body do ligového žebříčku, nebo jen tak zasoutěžit před slušným publikem. Nejinak tomu bylo i v tomto roce kdy se do Frymburka dostavilo osmnáct ženských a jednačtyřicet mužských družstev. Se setměním se po losování vrhla na své pokusy nejprve ženská kategorie, která se díky třem minutám na přípravu základny zvládla oběhat za úctihodnou hodinu a půl. Poté došlo na konfrontaci mužů a finále pěti nejlepších o věcné ceny. Soutěž proběhla na sklopné terče hlídané časomírou SDH Mydlovary, hlavním rozhodčím byl pan Dvořák. Celý večer se protáhl i s vyhlášením výsledků do brzkých ranních hodin.
Mydlovary 15.9. 2012
news: mydlovary.jpgZávěrečný maraton soutěží v letošním seriálu ligy odstartoval v Mydlovarech. S proměnlivou oblohou, teplotou na podzimním stupni, prohibicí a novou základnou na mydlovarské dráze přijelo zápolit deset ženských a devatenáct mužských týmů ve zdolání dráhy a sklopných terčů hlídaných časomírou SDH Mydlovary. Během odpoledne byla k vidění celá škála vyrovnaných útoků, vyjímečně nedošlo na neplatný pokus a vyjímečně došlo k jednomu protestu. V mužské kategorii se dvanáct týmů vměstnalo pod dvacet vteřin.
Přihlášení Chlum 6.10. 11:00
Images: ikona_rezervace.jpgPořadatel soutěže v Chlumu 6.10. od 11 hodin žádá sbory, kteří se této soutěže zúčastní, aby se přihlásili ZDE startovní pořadí bude dle pravidel losováno. 
Podzimní akce Bison Sportswear
Images: bison2.jpgWellnes pobyt se slevou 50% - pro zákazníky Bison Sportswear.

Na konec sezóny 2012 pro vás firma Bison Sportswear připravila zajímavou možnost, jak odjet na relaxační pobyt po náročné sezóně za výhodných podmínek.

Objednejte si dresy pro Váš tým na konec sezóny a využijte tuto výhodnou nabídku.

Při objednávce dresů v termínu od 1.9.2012 – 31.10.2012 získáte pro váš tým 50% slevu na relaxační pobyt v multifunkčním areálu Baldovec v Moravském krasu.

Upozornění rady JČHL k pravidlům!!!
Images: dulezite.jpgDůležité upozornění týkající se zapůjčení ženské závodnice do družstva mužů s tím, že poté poběží i ve své (ženské) kategorii. Vycházíme z pravidel JČHL řádně schválených pro ročník 2012, která jsou neměná!! Konkrétně citace pravidla 4.15: "Žádný soutěžící (soutěžícím je myšlen muž i žena) na jedné soutěži nesmí startovat více jak v JEDNOM družstvu...." Toto ustanovení se logicky týká i mezi kategoriemi, to znamená, že pokud poběží žena pouze za muže, je všechno v pořádku. Ovšem pokud poběží žena za muže a poté i za ženy, jedná se o půjčování, které musí být nahlášeno včas na zahajovacím nástupu! (družstvo, které si půjčuje, nemá nárok na body do JČHL)  V opačném případě (nenahlášení půjčování) bude Rada JČHL postupovat nekompromisně v souladu s výkladem pravidla 4.15 - tím se rozumí odečet bodů jak družstvu, které půjčuje, tak družstvu, které si půjčilo!!
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.