05. Srpen 2020 13:16
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Mydlovary 17.9.2011
news: mydlovary.jpgStejně jako léto se ke svému závěru blíží i letošní seriál ligy, který pokračoval sklopkovou soutěží v Mydlovarech. Jako přes kopírák se opakoval loňský ročník, kdy do Mydlovar dorazil větší počet týmů ze Šumavské hasičské ligy, která už zná i letošního vítěze a bylo to na výkonech a úrovni soutěže znát. Babí léto přispělo svým počasím a tak se na trať mohlo postupně vrhnout dvacet týmů mužů a osm týmů žen. Soutěž proběhla na časomíru SDH Mydlovary. 
Sedlec 3.9.2011

Images: sedlec.jpgPo menší pauze se první zářijovou sobotu pokračovalo v seriálu ligy na rozžhavené asfaltové dráze v Sedleci. Stejně jako asfalt bylo nažhaveno i deset družstev žen a patnáct týmů mužů. Odpoledne slibovalo pěkné výkony s ještě lepšími časy, jak je na této dráze zvykem, bohužel došlo i na dostatečný počet neplatných pokusů. Soutěž proběhla na sklopné terče a časomíru SDH Sedlec.

Kájov 6.8.2011

Images: kajov11.jpgLetošní měsíc srpen přináší pouze jednu soutěž v seriálu ligy, která celou štaci přenesla do druhé poloviny. Po loňském neúspěchu s počasím a následném nezapočítávání výsledků do celkového pořadí se dnes i přes pár náznaků počasí umoudřilo, a tak mohla soutěž na skvěle připravené dráze společně s časomírou HZS Č.Krumlov a atraktivními průhlednými nástřikovými terči předvést nejen divákům vynikající výkony bez větších potíží, během odpoledne nebyl viděn žádný neplatný pokus. O to vše se postaralo šest týmů žen a patnáct sestav mužů.

Holubov 30.7.2011
Images: holubov2.jpgPo šesti týdnech odpočinku se již dvanáctý ročník ligy přehoupl do poloviny letošních bojů, které proběhli na návsi v Holubově. Tradiční Memoriál Jana Vitka letos slavil dvacátý a poslední rok, soutěž o Pohár starosty obce bude zajisté v dalších letech pokračovat. I přes prognózu nevalného počasí se na holubovskou náves dostavil rekordní počet soutěžících v obou kategoriích. Deset týmů žen a devatenáct mužských družstev po násobení činilo padesátosm útoků během odpoledne.
Todně 18.6.2011

Images: todne.jpgDva vyčerpávající soutěžní víkendy a čtyři roky od posledního klání došlo znova na soutěž pořádanou SDH Todně. Nástřikovou soutěž měřenou časomírou SDH Třísov přijelo zhodnotit čtrnáct družtev mužů, které doplnila sedma ženských týmů. Výkony na skvěle připravené dráze ovlivnilo počasí, které se i tak nad Todní drželo na uzdě. Někomu start z kopce k základně sedl na namočeném povrchu lépe, někdo se holt posadil.

Ročník 2020
Křenovicesodbehnuto   
Lišovnodbehnuto   
Soběnovs22.8.
Srubecs5.9.
Holubovn6.9.
Mydlovarys12.9.
Lišovs13.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun20
2.Jaronice17
3.KTM I.15
4.Srubec13
5.Vlkovice11
6.Soběnov A10
   
ŽENY
1.Srubec10
2.Hrdějovice B8
3.Lišov B6
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.