24. Leden 2022 01:34
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Holubov 27.7. 2013

Images: holubov2.jpgS polovinou prázdnin přišlo i na další soutěž seriálu, která se tradičně v tomto období koná na návsi pod kaštany v Holubově. Na nástřikovou soutěž, která se s půl jednou odpolední, třiceti stupni ve stínu na rožhaveném asfaltovém povrchu rozjela, přijelo bojovat pětadvacet mužských a dvanáct ženských týmů.  K vidění bylo trápení se zdoláním atraktivních průhledných terčů HZS Č.Krumlov, ale i skvělé výkony zakončené ve skvělých časech.

Křenovice 13.7. 2013
news: krenovice.jpgPremiéru s velkým "P" si v letošní sezóně vybral Sbor dobrovolných hasičů Křenovice. Jejich první pořádání soutěže v rámci ligy se jistě zapíše i do kroniky sboru. Termín nemohl být lepší a tak se v sobotu třináctého července sjelo do hasičské arény jednadvacet mužských a čtrnáct ženských týmů. Vše se tvářilo bezproblémově, zázemí nemělo chybu až na občasné fronty na dámské WC, ovšem jádro pudla spočívalo v problémech s časomírou, které se od brzkého rána nedařilo vyřešit.
Třísov 16.6. 2013
news: trisov.jpgPrvní letošní nástřiková soutěž byla díky počasí přesunuta o dva týdny a veškerá snaha pořadatelů byla odměněna pěkným slunečným odpolednem, které přineslo skvělé výkony. Do soutěže se přihlásilo dvanáct ženských týmů a dvacetpět mančaftů mužských. Tradičně se startovalo na přeskáčku na dvě nezávislé časomíry. Díky disciplinovanosti soutěžících se vše podařilo zvládnout za necelé čtyři hodiny. Dění na závodní dráze bylo přenášeno online a díky tomu jsou k dispozici videa všech útoků.
Heřmaneč 25.5. 2013
Images: hermanec.jpgPoslední květnový víkend si asi každý představí slunečný se skoro letními teplotami, ale chyba lávky, ten letošní byl spíše podzimní, chmurný a chvilkami i deštivý. To ovšem neodradilo dvacetpět mužských a deset ženských týmů přijet zabojovat ve druhé soutěži letošního ročníku, která se konala v Heřmaneči okres Jindřichův Hradec. Dráha zakončená sklopnými terči byla výborně připravená, zázemí tradičně také a tak nic nebránilo pár minut před půl druhou odstartovat mužskou kategorii.
Lišov 19.5. 2013
news: lisov.jpgZa krásného jarního počasí odstartoval 14. ročník ligy opět v hasičském areálu v Lišově. Této akce se zúčastnilo celkem třicet jedna mužských a patnáct ženských týmů ze všech možných koutů kraje. Místo konání bylo opět výborně připravené na skvělé výkony z nichž některé pokazil závodníkům boční vítr. Litovat nemuseli ani ostatní nepřítomní či marodi, pro které byl připraven online přenos až do jejich domovů, smartphonů či tabletů.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.