22. Květen 2019 23:46
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chlum u Křemže 24.9. 2016

Obrázky novinek: chlum16.jpgPosledním podnikem v sezóně je sklopková soutěž v Chlumu u Křemže kam přijelo urvat poslední body devětadvacet mužských a devět ženských sestav. V mužské kategorii padla jedna šestnáctka a sedm sedmnáctek, což je pěkný výkon, boj o třetí příčku nejlépe zvládl tým Milenovic a domácí Chlum uhájil průběžně první místo před Žernovicemi, v ženách se pod devatenáct dostaly pouze oba týmy z Lišova, čímž si Mamky pojistily bronzovou příčku v celkovém hodnocení. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu.

Kategorie muži:

Ve čtvrt na dvě rozjíždí finále tým Třísov, který má na zadku dvě děvčata, s menšími problémy na spojích rozdělovače, 20:66 (20:56P), borci s Kájov A se zapůjčeným proudařem z béčka předvádějí pěkných 18:30 (18:06L), kluci z Netřebic boj o bednu nezvládnou, nezapojený pravý proud na rozdělovač znamená neplatný pokus, velký prostřik vpravo a Křenovice A zapisují do výsledkove listiny 19:03 (17:59P), první sedmnáctku předvádějí Milenovice, 17:67 (17:40P), levý proudař z Holašovic při dokleku zavrávoral a prostříkl, 18:05 (17:05P), Přísená A s osobním rekordem přidává na výsledkovku druhou sedmnáctku, 17:87 (17:67L), kluci z Lišov B ulili start, napodruhé s problémy na koši a prostřikem vlevo 20:75 (18:94P), opět prostřik vlevo a Kolence dokončují časem 18:54 (17:25P), koš musí být při ponoření na savici natočený, to se bohužel nepovedlo borcům ze Soběnova, neplatný pokus, skvělý výkon předvádí sedma z Jaronice-Srubec B, 17:47 (17:29P), další osobní rekord v soutěži si připisuje Kájov B, 17:66 (17:56L), kluci ze Zliv A na sedmnáctku těsně nedosáhnou, 18:36 (17:71P), strojník z Holubova se zdržel na spojích, 22:64 (22:22L), levý proudař z Hejná Sport vypálil na terč a hned dal proud pryč, jenže netrefil a musel cílit znova 21:22 (21:08P), další z bojovníků o bednu je Šipoun, kluci šli pěkně, 18:00 (17:89L), pravý proudař z Bohdalovic si dával se sestřikem záležet 38:65 (21:70L), problémy na náběru má Benešova Hora a voda je u terčů pozdě, 21:30 (20:52L), pětice ze Zliv B doplněná o dvě děvčata u kádě má smůlu, pravý proudař přešlápl, neplatný pokus, další sedmnáctku připisuje Lišov A, který také ještě může být třetí v ročníku, 17:88 (17:79P), sedma z Novosedel, která vyhrála dva poslední závody si hatrick nepřipíše, prostřik vpravo znamená 17:74 (16:60L), kluci z Přísečné B smetají terče na pěkně kulaté hodnotě 19:00 (18:82P), jeden ze závodníků z Mydlovar ulil první start a byl usvědčen, napodruhé se povedlo 19:41 (19:30P), muži z Krče také na sedmnáct těsně nedosáhnou, 18:08 (17:70L), a nervy jsou na pochodu, druhý tým v celkovém pořadí, Žernovice dává za šestnáct, 16:96 (16:78L), nezapojené béčko na rozdělovači a další neplatný pokus přidává Krotějov sport, zdržení na béčkách zdrží vodu pro střelce ze Soběnova B, 20:92 (20:55L), předposlední v kategorii startují Netřebice B, levý proudař nedal proudnici za běhu, neplatný pokus, poslední jde domácí Chlum B, který před Žernovicemi vede v celkovém pořadí o třináct bodů, nervy pracují a první start byl ulitý, nakonec to vyjde skvěle, 17:42 (17:13L).

Vítězí Žernovice před Chlum B a třetí jsou Jaronice-Srubec B.

Kategorie ženy:

Krátce po půl čtvrté nasazují holky za Chmelné laťku vysoko, 19:19 (18:59L), hned po nich přitahují laťku výše Mamky Lišov A, 18:89 (18:50L), levou proudařku z Holubova zmohla síla proudu a dlouho cílila, 28:10 (19:04P), pravá proudařka z Mydlovar ztratila po cestě k terči klubko a na metu jí kus chyběl, 20:33 (19:40L), později vodu měly holky ze Žernovic, 20:10 (19:90L), Zlatíčka Lišov B, která jsou mistryně ligy již od poslední soutěže předvádějí, že umí 18:75 (18:26L), děvčata ze Srubce s prostřikem vpravo 19:44 (18:25L), levá proudařka z Hrdějovic byla krátká a muselo se popotahovat s vodou, 32:30 (20:58P), poslední v kategorii běží domácí holky Chlum a těm se dnes daří skvěle 19:56 (19:53P).

Zlato bere Lišov B, stříbrný je Lišov A a bronzová Chmelná.

Finále muži:

Divoká karta do finále jsou Netřebice, pravý proudař neudrží proudnici, neplatný pokus, druhým finalistou jsou Milenovice, pravý proudař byl krátký a dlouho cílil, 19:63 (14:66L), levý proudař z Kájov B se zdržel na spojích, drtil, ale voda byla rychlejší než stihl zapojit proudnici, neplatný pokus, košík ve vodě a neplatný pokus májí i Jaronice-Srubec B, domácí Chlum B dává pěkný útok, 15:38 (15:31L), posledním finalistou jsou Žernovice a všichni jsme se dočkali čtrnáctky, 14:95 (14:76P).

Celkové pořadí muži: 1. Chlum B 179b. 2. Žernovice 169b. 3. Milenovice 115b. 

Celkové pořadí ženy: 1. Lišov B 92b. 2. Žernovice 67b. 3. Lišov A 54b.

ZÁZNAM ONLINE PŘENOSU NAJDETE ZDE

Ročník 2019
Srubecs25.5.
Budilovs1.6.
Holubovn8.6.
Třísovn9.6.
Žernovices15.6.
Krčs6.7.
Křenovices13.7.
Lipís27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs31.8.
Mydlovarys14.9.
Lišovs15.9.
Chlumn28.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun206
2.Srubec189
3.Žernovice130
4.Chlum B120
5.Lišov A117
6.Milenovice109
   
ŽENY
1.Hrdějovice B77
2.Žernovice75
3.Lišov B62
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.