12. Srpen 2020 17:47
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Rezervace startovního pořadí Soběnov 22.8. 13:00

Hlavní obrázky: ikona_rezervace.jpgRezervace startovního pořadí opět probíhá na webu hasicskasoutez.cz, opět má přednostní právo výběru startovní příčky nejlepších deset mužských a pět ženských týmů z loňského ročníku. Odkaz na rezervace pořadí najdete vlevo v odstavci Navigace.

PRAVIDLA PRO REZERVACI 2020

PRO ZMĚNU PEVNÉ REZERVACE PIŠTE NA info@jchl.cz

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ SOBĚNOV 22.8. 13:00

Tipovací soutěž Soběnov 22.8. 13:00

Obrázky novinek: tipovacka2020.pngZkrácený ročník ligy pokračuje třetí soutěží, která se koná na sklopné terče v Soběnově.

TIPOVACÍ SOUTĚŽ SOBĚNOV 22.8. 13:00

SPONZOŘI TIPOVACÍ SOUTĚŽE

Obrázky článků: tipovacka2017.jpg

Lišov 1.8. 2020

Obrázky novinek: lisov20n.jpgDruhé kolo zkráceného ročníku ligy proběhlo první srpnovou sobotu ve Sportovním areálu v Lišově netradičně na nástřikové terče. Žen se k zápolení přihlásilo jedenáct sestav, muži byly o jedenáct lepší takže dvaadvacet. Hned první dva mužské útoky byly těžkou výzvou pro ostatní, padl jeden rekord ligy za devatenáct, jeden čas za dvacet a dva časy zastavily měřidlo na hodnotě dvaadvaceti sekund, neplatné pokusy byly ve výsledcích mužů celkem tři. Ženám se povedla jedna dvaadvacítka a bohužel i dva nedokončené útoky. Opět bylo vidět, že nástřikové terče, byť průhledné dávají hodně týmů zabrat. Na tuto rychlou dráhu se snad liga vrátí v září tentokráte už na oblíbené sklopné terče a pořadatel věří, že dojde opět k přepisování rekordů. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portále FIRE TV.

Informace pro pořadatele soutěží a soutěžící

Hlavní obrázky: info.pngInformace pro pořadatele soutěží, kteří pořídí záznam ze své soutěže a potřebují jej zveřejnit na kanále JČHL na YouTube. S Theodorem Matoušem ml., který má YT kanál na starosti se vždy domluvíte, Dorek Vám dá buď přihlašovací údaje a nahrajete video na tento kanál, případně předáte záznam někomu z Rady ligy a ten už se postará o to, aby video bylo v co možná nejkratší době zveřejněno.

V sekci Ke stažení je dostupná Interaktivní přihláška pro soutěžící na soutěže v roce 2020 v pdf. formátu, kterou stačí jednoduše vyplnit, vytisknout a podepsat.

Křenovice 4.7. 2020

Obrázky novinek: krenovice20.jpgPrvní soutěž jednadvacátého ročníku Jihočeské hasičské ligy, který byl díky nákaze koronavirem pokrácen na sedm soutěží, odstartoval první červencovou sobotu v Křenovicích kam na sklopky dorazilo dvaadvacet mužských a dvanáct ženských sestav. V mužské kategorii se jednou zadařilo dokončit za šestnáct a čtyřikrát za sedmnáct, ženám se sedmnáctka povedla pouze jedna jediná a třikrát holky vystřihly útoky za osmnáct. Skvělou soutěž se skvělým počasím narušovala pouze vadná jednotka u terčů, kterou bylo nutno po třech opakujících útocích vyměnit.

Ročník 2020
Křenovicesodbehnuto   
Lišovnodbehnuto   
Soběnovs22.8.
Srubecs5.9.
Holubovn6.9.
Mydlovarys12.9.
Lišovs13.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Jaronice32
2.Šipoun27
3.Srubec26
3.Lišov A26
5.Žernovice23
6.KTM I.20
   
ŽENY
1.Srubec20
2.Lišov B10
3.Hrdějovice B9
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.