26. červenec 2021 05:40
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Třebín 24.7. 2021

Obrázky novinek: trebin21.jpgPo týdenní pauze se seriál vrátil opět k dalšímu sklopkovému klání tentokrát na většině závodníků neznámé dráze v Třebíně, která je na podobné soutěže jako dělaná a dalo se očekávat nějaké pěkné časy v obou kategoriích. K tomu bohužel nedošlo, v mužské kategorii padla jedna šestnáctka a jeden čas za sedmnáct, k tomu se nám tu rozmohl takový nešvar, dva ulité starty, ano i Břehov B, v ženské kategorii se povedly tři útoky za osmnáct, hlavním problémem v obou kategoriích byly prostřiky na terčích. Za týden v sobotu se liga přesune na další "neznámé" místo v Jaronicích.

Rezervace startovního pořadí Jaronice 31.7.

Hlavní obrázky: ikona_rezervace.jpgRezervace startovního pořadí opět probíhá na webu hasicskasoutez.cz, opět má přednostní právo výběru startovní příčky nejlepších deset mužských a pět ženských týmů z loňského ročníku. Odkaz na rezervace pořadí najdete vlevo v odstavci Navigace.

PRAVIDLA PRO REZERVACI 2021

PRO ZMĚNU PEVNÉ REZERVACE PIŠTE NA info@jchl.cz

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ JARONICE 31.7. 13:00

Tipovací soutěž Jaronice 31.7.

Obrázky novinek: tipovacka2021.jpgDostáváme se do poloviny sezóny a máme tu další sklopkové zápolení tentokrát v neznámém prostředí hřiště v Jaronicích. Komu se povede nejlépe tipnout nejlepší čas?

TIPOVACÍ SOUTĚŽ JARONICE 31.7. 13:00

Křenovice 10.7. 2021

Obrázky novinek: krenovice21.jpgNa nástřikovou soutěž v Křenovicích se prezentovalo osmnáct mužských a jedenáct ženských sestav, v mužské kategorii byly k vidění dva útoky ukončené ve dvacáté vteřině, z nichž jeden se zapíše do rekordů ligy, celá ženská kategorie byla jeden velký problém a snad nebylo útoku, který by závodnicím vyšel, nakonec na vítězství stačil čas za pětadvacet. Po týdení pauze se opět závodění vrátí ke sklopkám a premiérově si účastníci zaběhnou na hřišti v Třebíně.

Lišov 4.7. 2021

Obrázky novinek: lisov19.jpgV neděli pokračoval sklopkový víkend v Lišově kam dorazilo dvadvacet mužských a jedenáct ženských družstev a stejně jako včera ani dnes nepadal žádný rekord což je na těchto dvou dráhách divné, avšak ne, že by se úplně nedařilo, v mužské kategorii předvedl šestnáctkový útok Šipoun, bohužel nebyl platný kvůli přešlapu nástřikové čáry a tak padly čtyři sedmnáctky a tři časy za osmnáct, ženám se dařilo podobně, sedmnáctku měla děvčata celkem třikrát stejně jako útoky za osmnáct. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV. Za týden se liga přesune k nástřiku do Křenovic.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebíns24.7.
Jaronices31.7.
Soběnovs14.8.
Budilovs21.8.
Mydlovarys11.9.
Třísovn12.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Lišov A66
2.Žernovice59
3.Srubec43
4.Šipoun39
5.Ledenice38
6.Přísečná A35
   
ŽENY
1.Lišov B31
2.Ledenice30
3.Srubec20
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.