03. červenec 2022 10:48
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Rezervace startovního pořadí Křenovice 9.7. 13:00

Hlavní obrázky: ikona_rezervace.jpgRezervace startovního pořadí opět probíhá na webu hasicskasoutez.cz, opět má přednostní právo výběru startovní příčky nejlepších deset mužských a pět ženských týmů z loňského ročníku. Odkaz na rezervace pořadí najdete vlevo v odstavci Navigace.

PRAVIDLA PRO REZERVACI 2022

PRO ZMĚNU PEVNÉ REZERVACE PIŠTE NA info@jchl.cz

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ KŘENOVICE 9.7. 13:00

Tipovací soutěž Křenovice 9.7. 13:00

Obrázky novinek: tipovacka2022.jpgLetošní ročník se přehoupl do druhé části a tak můžete tipovat nejlepší výsledky na sklopkovou soutěž v Křenovicích.

TIPOVACÍ SOUTĚŽ KŘENOVICE 9.7. 13:00

Břehov 25.6. 2022

Obrázky novinek: brehov22.jpgLigovou premiéru na Břehovském plácku si zaběhlo celkem patnáct mužských a jedenáct ženských družstev. Dráha má náběh po zámkové dlažbě s přechodem na trávu se vcelku pevným povrchem kde se tretry určitě uplatní. Na sklopné terče a časomíru SDH Mydlovary padly v mužské kategorii dvě šestnáctky a tři časy za sedmnáct, ženám se povedly dva časy za osmnáct, celou soutěž provázely problémy závodníků na spojích i na sestřicích. Soutěž vyvrcholila smíšeným finále kde se ženským týmům odečítaly z celkového času dvě vteřiny. Díky chybám tradičních favoritů hlavně v ženské kategorii se pěkně zamíchá průběžné pořadí a letošní ročník, který jde do druhé poloviny bude jistě ještě zajímavý.

Třísov 5.6. 2022

Obrázky novinek: trisov22.jpg

První červnovou neděli pokračuje seriál kvalitních soutěží v Třísově kde celkem čtyřiadvacet mužských a třináct ženských sestav přivítalo zamračené nebe, ze kterého během dne vykouklo slunce. Letos podruhé prověří hlavně dovednosti proudařů nástřikové terče, které se v mužské kategorii povedlo naplnit ve dvacáté vteřině celkem dvakrát stejně jako ve vteřině jednadvacáté, k tomu během bojů v kategorii dojde na dva přešlapy, ženy vystřihly jeden čas za jednadvacet a dva útoky skončily ve vteřině dvaadvacáté. Soutěž byla zařazena nejen do Jihočeské hasičské ligy, ale i do Velké ceny okresu Český Krumlov a tak díky nepravidelným účastníkům seriálu dojde opět k zamíchání průběžného pořadí ročníku. Liga má třítýdenní pauzu a pokračuje poslední červnovou sobotu v Břehově na sklopky.

Budilov 4.6. 2022

Obrázky novinek: budilov22.jpgDruhý soutěžní víkend se rozběhl v Budilově na sklopné terče a dorazilo sem osmnáct mužských a devět ženských družstev, v mužské kategorii se na čas za šestnáct čekalo marně, padly čtyři sedmnáctky a tři neplatné pokusy, ženám se také nedařilo a tři nejlepší časy skončily ve vteřině osmnácté. Část mužské kategorie doprovázel vcelku nepříjemný déšť. V obou kategoriích se opět po rozdání bodů zamíchá průběžným pořadím. V neděli pokračuje liga nástřikovou soutěží v Třísově.

Ročník 2022
Třebínsodbehnuto   
Lišovnodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Břehovsodbehnuto   
Křenovices9.7.
Srubecs30.7.
Kájovn6.8.
Soběnovs20.8.
Malešicen11.9.
Mydlovarys17.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun97
2.Ledenice93
3.Žernovice89
4.Lišov A65
5.Holubov64
6.Jaronice55
   
ŽENY
1.Holubov35
2.Ledenice34
3.Lišov B33
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.