13. červenec 2024 00:55
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Galerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Křenovice 6.7. 2024

Obrázky novinek: krenovice24.jpgLetní počasí a začátek prázdnin přilákal do Křenovic vcelku slušný počet závodních týmů, třiadvacet mužských a šestnáct zástupců něžného pohlaví. Mužská kategorie opět vyhlížela šestnáctkové časy a možná i nové rekordy, na které nakonec nedošlo, ale dva útoky za šestnáct byly k vidění, k nim přibylo pět časů za sedmnáct, ženám se povedli sedmnáctky tři a některé sestavy si svým výkonem zlepšili vlastní nejlepší dosavadní čas. Liga má teď soutěžní pauzu a přesune se za tři týdny k pořadatelskému nováčkovi do Omlenice.

Srubec 29.6. 2024

Obrázky novinek: srubec24.jpgVšeobecně se traduje, že ve Srubci je rychlá trať jako dělaná na rekordy ligy a to se v sobotu potvrdilo. Dvaadvacet mužských a patnáct ženských mančaftů se o to zdárně snažilo a taky na rekordní časy došlo v obou kategoriích a aby to bylo dokonalé tak v mužské dokonce absolutní rekord ligy. Muži zaběhli dvě šestnáctky a pět časů za sedmnáct, ženy na tom byly podobně, dva časy za šestnáct, ale pouze jeden útok dokončený v sedmnácté vteřině. Před třítýdenní pauzou si dáme ještě jedno sklopkové kolo první sobotu v červenci v Křenovicích.

Vlkovice 22.6. 2024

Obrázky novinek: vlkovice24.jpgNa přelomu června a července má liga soutěžní maraton, který pokračoval sklopkovou soutěží ve Vlkovicích kam dorazilo zabojovat o body v hodnocení osmnáct mužských a dvanáct ženských družstev, holky z Plešovic  si zaběhli mimo soutěž kvůli zapůjčení dvou závodnic. Mužská kategorie na šestnáctkový čas čekala marně, povedlo se však slušných šest časů za sedmnáct, zato děvčata se ve své kategorii dočkala a Ledenice si jediným šestnáctkovým časem upevnili vedoucí pozici v průběžném pořadí. Poslední červnovou sobotu bude liga pokračovat ve Srubci.

Třebín 15.6. 2024

Obrázky novinek: trebin24.jpgČtvrté kolo letošního ročníku proběhlo na sklopné terče v Třebíně, oproti trendům na toto klání dorazilo méně mužských družstev, pouhých sedmnáct a ženy udrželi tradici v průměrném počtu jedenácti týmů. Chlapi vystřihli jednu šestnáctku a tři útoky za sedmnáct, ženám se dařilo méně a i tak jsme mohly vidět dva časy dokončené v sedmnácté vteřině. Pořadí se po dnešním kole trochu promíchá a za týden liga pokračuje sklopkou ve Vlkovicích.

Třísov 26.5. 2024

Obrázky novinek: trisov22.jpgTřetí kolo letošního ročníku proběhlo na nástřikové terče v Třísově, kde se opět rozpršelo a celá ženská kategorie tak zmokla. Celkem se zúčastnilo třiadvacet mužských a patnáct ženských družstev kdy v mužské kategorii padly dva časy za dvacet a jeden útok byl zakončen ve vteřině jednadvacáté, ženská kategorie viděla jeden čas za dvaadvacet a tři útoky byly zakončeny ve vteřině třiadvacáté. Kvůli nepřízni počasí proběhl závěrečný ceremoniál pouze s veliteli sborů. Seriál bude pokračovat za tři týdny sklopkou v Třebíně.

Ročník 2024
Ledenicesodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Vlkovicesodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Omlenicen27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs17.8.
Lišovs7.9.
Malešicen8.9.
Mydlovarys14.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Strážkovice93
2.Jaronice85
3.Křenovice82
3.Srubec82
5.Lišov A65
6.Ledenice64
   
ŽENY
1.Ledenice71
2.Srubec66
3.Netřebice56
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.