23. červen 2018 06:02
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Reklamní článek BISON SPORTSWEAR

Hlavní obrázky: bison2.jpgBison Sportswear – dlouholetý partner hasičů.
Férové ceny u nás dostanou všichni hasiči hned, není nutné prokazovat příslušnost k jakékoliv lize.
Samozřejmostí u nás vždy byla a je příprava grafického designu zdarma.
Jako jedni z prvních na trhu jsme se zaměřili na výrobu oblečení pro hasičský sport. Dlouholeté zkušenosti s potřebami a požadavky hasičů se odrážejí především v použití exkluzivních materiálů, které jsou vyvzorovány českými dodavateli pouze pro Bison Sportswear, s.r.o.
Vyberte si svoje dresy pro hasičský sport.

Obrázky článků: bisonbanner2018.png

Rezervace startovního pořadí Žernovice 23.6. Milenovice 30.6. Krč 1.7.

Hlavní obrázky: ikona_rezervace.jpgRezervace startovního pořadí pro letošní sezónu probíhá stejně jako loni na webu hasicskasoutez.cz, opět má přednostní právo výběru startovní příčky nejlepších deset mužských a pět ženských týmů z loňského ročníku, SDH Žernovice muži tuto možnost nevyužil. Odkaz na rezervace pořadí najdete vlevo v odstavci Navigace.

PRAVIDLA PRO REZERVACI 2018

PRO ZMĚNU PEVNÉ REZERVACE PIŠTE NA info@jchl.cz

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ ŽERNOVICE 23.6. 13:00

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ MILENOVICE 30.6. 13:00

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ KRČ 1.7. 11:00

Třísov 3.6. 2018

Obrázky novinek: trisov.jpgV neděli nám druhým dnem pokračoval nástřikový víkend v Třísově kde byla o něco větší účast než v sobotu u sousedů v Holubově, celkem dorazilo čtrnáct sestav žen a třicetdva týmů mužů. Tradičně došlo na startování z jedné základny na dvě nezávislé časomíry na přeskáčku, po ukončení ženské kategorie startoval zbytek té mužské. Chlapům se dařilo na trávě lépe než na asfaltu, možná to mohlo být tím, že jim během zápolení nepršelo. Srubec vystřihl jako jediný čas za jednadvacet, ne že by další mančafty neměly na podobný výsledek, ale nikomu se to již nepodařilo, za to padly dvě stejné dvaadvacítky z pěti a svůj pokus nedokončily pouze dva týmy, ženám se zase tolik co v sobotu nedařilo, padla pouze jedna čtyřiadvacítka a díky pádu proudařky nedokončil pouze tým Hrdějovic. Suma sumárum nástřikové terče nejsou kávou většiny týmů a tak se zase vrátíme k oblíbeným sklopkám.

Holubov 2.6. 2018

Hlavní obrázky: holubov2.jpgNástřikový víkend odstartoval v Holubově na asfaltu kam se sjelo slušných třicet mužských a třináct ženských sestav, předpovězená prognóza se vyplnila a tak v polovině mužské kategorie začalo slušně pršet, což jistě některé výkony i ovlivnilo. Přesto se mužům podařilo dvakrát naplnit průhledné terče HZS Č.Krumlov ve vteřině dvaadvacáté, ženám se to povedlo pouze jednou, mužská kategorie však čítala šest neplatných pokusů, ženská dva. V průběhu klání se na střeše hasičárny ozvala siréna a tak se část týmů co měly pokus za sebou vydala pomoci hledat ztracené děcko, které se podařilo nalézt v pořádku a tak nejen velitel sboru domácích, ale i starosta obce všem zúčastněným poděkoval. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu. V neděli pokračuje nástřikový víkend v sousedním Třísově.

Srubec 19.5. 2018

Obrázky novinek: srubec17.jpgNová sezóna začala ve Srubci sklopkovým zápolením, kam se dostavilo sedmadvacet mužských a jedenáct ženských týmů. V mužské kategorii byly opět očekávány rekordní časy a hlavně velký počet útoků dokončených v šestnácté vteřině, což se nepotvrdilo, padly dvě šestnáctky, šest časů za sedmnáct a tři neplatné pokusy, v ženské kategorii se zadařilo pět osmnáctek a všechny útoky holky dokončily. Po hlavní části proběhlo finále pěti nejlepších mužských sestav. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu.

Ročník 2018
Srubecsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovices23.6.
Milenovices30.6.
Krčs1.7.
Křenovices14.7.
Lipís28.7.
Kájovn4.8.
Soběnovs25.8.
Mydlovarys15.9.
Lišovs16.9.
Chlums22.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Srubec44
1.Chlum B44
3.Žernovice43
4.Lišov A30
5.Holubov28
6.Milenovice27
   
ŽENY
1.Hrdějovice B14
1.Žernovice14
1.Lišov B14
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.