18. Září 2021 23:57
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Kemp rozhodčích Požárního sportu Mydlovary 2.10.

Hlavní obrázky: info.pngSDH Mydlovary pořádá posezónní kemp pro Rozhodčí požárního sportu.
Termín konání: 2.10.2021, prezentace na místě od 08:30, začátek 09:00.
Místo konání: Mydlovary
Součástí programu bude řešení sporných situací v letošní sezoně, praktické ukázky vystupování a činností rozhodčího na dráze s figuranty a diskutování námětů pro zlepšení práce rozhodčích PS. Vhodné i pro začínající rozhodčí.
Kapacita kempu 35 osob
Ústroj PSII
Občerstvení zajištěno
Účastnický poplatek 80,- Kč – platba na místě

kontakt: Václav Maruška - 724145324

Rezervace probíhá na portálu hasicskasoutez.cz

Pozvánka na galavečer JČHL 2021

Slavnostní galavečer 22.ročníku JČHL s vyhlášením výsledků

Datum konání: sobota 9.10.2021 od 19:00h

Místo: společenský sál v Soběnově

Info k události:

Loni jsme byli o tuto jedinečnou událost ochuzeni, ovšem letos si vše vynahradíme  v Soběnově. Rezervovaná místa mají družstva první desítky mužů a první 5 žen celkového pořadí JČHL 2021. Potvrďte prosím účast (max. 10 lidí za družstvo) na mail: mich.repa@swietelsky.cz, případně telefon 727 967 736, Řepa Michael. Ostatní teamy účastnící se seriálu JČHL jsou rovněž zvány na tuto prověřenou oslavu a tužbu kolektivů, rezervovat místa si můžete do pátku 8.10. na emailu: mich.repa@swietelsky.cz, (název sboru, kategorie, počet účastníků max. 10 osob).
Aktuální informace budou přibývat zde, na webu a instagramu.
Info pro tvůrce videí (prvních 10 mužských a 5 ženských družstev celkového pořadí JČHL 2021) na galavečer: Délka videa do 3 minut a zaslat Theodor Matouš do 2.10.2021!
Zodpovíme tradiční dotaz “V čem na galavečer?” Odpověď jednoduchá: Klukům alespoň košile budou slušet víc než dresy a děvčata v šatech či sukních budou jistě ještě krásnější, než jak je vídáme celý rok na soutěžích 
Sál v Soběnově bude otevřen s předstihem a galavečer zahájíme v 19.00h.

Vyjádření Rady ligy k soutěži v Třísově

!!! OZNÁMENÍ KE KOREKCI BODOVANÝCH PŘÍČEK FINÁLOVÉHO KOLA V TŘÍSOVĚ V ŽENSKÉ KATEGORII !!!

Rada JČHL byla upozorněna ze strany ženského družstva SDH Milenovice na neoprávněné přidělení bodů (10) za vítězství ve finálovém kole z důvodu zapůjčení závodnice do jejich družstva. Opětovnou kontrolou přihlášek došlo k potvrzení tohoto faktu. Komplikaci způsobila skutečnost, že se jednalo o půjčení ženské závodnice z mužského družstva SDH Nedabyle, a alternující závodnice SDH Milenovice mezi svojim (ženským) a mužským družstvem (SDH Milenovice). Formálně tedy bylo vše zapsáno v souladu s bodem 4.15 Pravidel JČHL, jen byl tento fakt – že se jedná o půjčování, z naší strany nesprávně vyhodnocen. Ovšem ani tato změna (přepočet bodů) nemá žádný vliv na  celkové pořadí celoročního hodnocení JČHL 2021 kategorie žen, jenž zůstává následující:

  1. Lišov B  60 bodů
  2. Ledenice  47 bodů *)
  3. Srubec  47 bodů
  4. Lišov A  41 bodů
  5. Netřebice  35 bodů

*) Při rovnosti bodů rozhoduje vyšší počet dosažených lepších (prvních, druhých, třetích…) míst, viz. bod 7.3 Pravidel JČHL.

Děvčatům z Milenovic děkujeme za projevení férového ducha při upozornění na nesprávně přidělené bodování jejich vlastnímu družstvu!

Třísov 12.9. 2021

Obrázky novinek: trisov19.jpgUteklo to jako voda, finálová soutěž letošního ročníku proběhla v Třísově na nástřikové terče SDH Lišov. Dorazilo tam dvaadvacet mužských a třináct ženských družstev. V mužské kategorii padly čtyři časy za jednadvacet, tým Žernovic si svým výkonem vybojoval celkové pořadí, v ženské kategorii se zadařilo dvakrát za dvaadvacet z toho jeden čas se zapíše do rekordů ligy. Lišov B také udržel i s velkými nervy prvenství v této sezóně a může stejně jako kluci ze Žernovic slavit. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 9. října v Soběnově.

Mydlovary 11.9. 2021

Obrázky novinek: mydlovary21.jpgPředposlední soutěž sezóny byla zároveň poslední sklopkovou soutěží a do Mydlovar přijelo zazávodit osmnáct mužských a deset ženských družstev. V mužské kategorii padlo pět časů za sedmnáct, k tomu jeden neplatný pokus, ženám se povedlo v sedmnácté vteřině sestříknout sklopku celkem dvakrát stejně tak za osmnáct, k tomu tři neplatné pokusy. V obou kategoriích vyběhly hvězdné týmy složené ze závodníků, které si vybrali jako nejlepší ostatní soutěžící, v mužské kategorii to byly týmy dva, v ženské také dva, ale tým B díky stejnému počtu hlasů na postu rozdělovače běžel dvakrát pokaždé s jinou závodnicí na trojáku. Celé odpoledne bylo plánované vysílat online na portále FIRE TV, ale díky výpadku internetového připojení se online přenos neuskutečnil, ovšem záznam bude jistě dostupný. V neděli se bude v obou kategoriích rozhodovat na nástřikové terče v Třísově.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.