17. Květen 2021 05:59
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Aktuální informace k zahájení 22. ročníku Jihočeské hasičské ligy 2021

Hlavní obrázky: dulezite2.jpgV návaznosti na podzimní plánování a příznivě se vyvíjející epidemickou situaci Rada JČHL přistupuje k úkonům vedoucím k zahájení a uspořádání řádného 22. ročníku JČHL.

-   Vlákno pro pořadatele k přihlášení soutěží v příslušné sekci na webu bude definitivně uzavřeno v neděli 23.5.2021. Zájemci, kteří svou soutěž ještě nepřihlásili, nechť tak neprodleně učiní.

-   Společná schůze ve formátu Rada + zástupci závodníků (10+5) a pořadatelé (stávající i noví) se uskuteční ve středu 26.5.2021. Zde bude vytvořen kalendář soutěží a dojde ke korekci pravidel. Pozvánka s informacemi bude včas uveřejněna.

Nadále sledujeme epidemickou situaci a postupné rozvolňování vládních opatření, která jsou pro pořádání závodů a uskutečnění ročníku klíčová, neb od nich se vše odvíjí. Proto a přesto chceme být připraveni, a v optimistickém výhledu se v červnu setkávat na závodních drahách.

Přihlášení soutěže do JČHL 2021

Hlavní obrázky: info.png

Informace k přípravám 22. ročníku JČHL 2021

Byť si většina z nás myslela, že omezující opatření zasahující do celospolečenského života (včetně toho hasičsko-závodního) jsme přetrpěli v sezóně uplynulé a nyní se budou vracet věci zpět k normálu – zatím se to rozhodně říci nedá. Přesto všechno Rada JČHL usoudila, že nelze čekat do nekonečna a je třeba chystat ročník další. Jaký bude, to zatím nejsme schopni říci. Pevně věříme, že se na závodních drahách budeme potkávat i v roce příštím a dále tak spolu-udávat směr v kvalitních soutěžních výkonech.

Prvním krokem je oslovení pořadatelů:

Stejně jako v letech minulých bude na webu v příslušné sekci spuštěno vlákno k přihlášení soutěže. Zatím nebude časově omezeno, přesto na vás apelujeme s brzkým přihlášením, aby bylo možno vytvořit koncepci ročníku. Pokud by to situace nedovolovala, soutěž lze odhlásit -  viz. letošní ročník u některých pořadatelů.

Další krok bude společná schůze Rady se zástupci závodníků a nových zájemců o pořádání, na které by se odsouhlasil kalendář, změny v pravidlech atp. Termín zatím znám není, ale předběžně počítáme na začátek nového roku (únor-březen). Vše se bude samozřejmě odvíjet od epidemiologické situace a opatřeních z ní plynoucí.  

No a pokud budou splněny předchozí body, zbývá už jen schůze Rady se schválenými pořadateli (před zahájením ročníku) a vzhůru do zápolení!

PŘIHLÁŠENÍ SOUTĚŽE DO JČHL 2021 ZDE

Lišov 13.9. 2020

Obrázky novinek: lisov20s.jpgFinále jak má být proběhlo třináctého v neděli v hasičském areálu v Lišově na sklopky místního sboru a dorazilo sem sedmadvacet mužských a čtrnáct ženských týmů. Lišov je vždy soutěž, která zapisuje do rekordů a ne jinak tomu bylo i dnes, v mužské kategorii padlo šest šestnáctek z nichž dva se zapíší do TOP 10 časů na sklopky, pět sedmnáctek a čtyři neplatné pokusy. Boj o první místo v ročníku byl urputný, bohužel kluci ze Žernovic ani šestnáctkovým časem vedení neudrželi, třetí místo urval domácí Lišov A, který zaběhl o šestnáct desetin lepší čas než kluci ze Šipouna, kteří měli před finálovou soutěží stejně bodů. V ženské kategorii si Lišov B připsal rekord ligy a s ním i druhé vítězství během víkendu což holky posunulo na bronzovou pozici v letošním ročníku za Srubec a Ledenice. Ikdyž se to moc nestává, aby někdo ulil oba možné starty tak holkám z Mydlovar se to dnes povedlo. V obou kategorích odběhl výběr nejlepších v podání dvou hvězdných týmů. Po skončení soutěže proběhlo vyhlášení ročníku s tím, že kvůli situaci s nákazou nebude letos plánovaný galavečer, který měl proběhnout v Soběnově. Celé klání bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV REGION.

Mydlovary 12.9. 2020

Obrázky novinek: mydlovary20.jpgPoslední letošní soutěžní sobota proběhla za slunečného počasí v hasičském areálu Na Horánku v Mydlovarech, kde se utkalo jednadvacet mužských a dvanáct ženských sestav na sklopné terče a časomíru domácích hasičů. I přes prořídlou tipovačku, kde se tipovaly časy za šestnáct na takto ukončený útok nedošlo, padlo však šest sedmnáctek a také čtyři neplatné pokusy, pořadí se nám smrsklo na minimální bodový rozdíl kdy průběžně stále vedou Žernovice o bod před Jaronicemi, třetí jsou Vlkovice jedenáct bodů za Jaronicemi takže zítra v Lišově půjde na předních pozicích o všechno. Ženám se také dařily sedmnáctky a to celkem tři, dva časy za osmnáct a všechny týmy disciplínu dokončili. Zde je již od minulého týdne vítěz jasný, druhé ve zkráceném ročníku jsou po dnešku Ledenice s pětatřiceti body o jedenáct bodů před třetím Lišov B. O bronz se svede bitva zítra. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV REGION.

Holubov 6.9. 2020

Obrázky novinek: holubov20.jpgPošmourné počasí přivítalo v Holubově pětadvacet mužských a čtrnáct ženských týmů, na úplně nové nástřiky a časomíru HZS Český Krumlov se někomu dařilo lépe a někomu hůře. V mužské kategorii padla jedna dvacítka a tři časy za jednadvacet. Do čela průběžného pořadí se po tomto víkendu dostal tým Žernovic, o čtyři body za nimi jsou Jaronice a o šest Srubec. Ženám se vydařil jeden čas za jednadvacet a jeden za dvaadvacet. Přestože zbývají ještě dvě soutěže, mistryněmi letošního ročníku se stal suverénní Srubec, který po čtyřech výhrách v řadě a dnes připsal druhé místo, holky tak mohou předčasně slavit. Na druhé místo za Srubec se vyhouply Ledenice a třetí je zatím Lišov A. Za týden jde seriál do finále sklopkovým víkendem v Mydlovarech a Lišově.

Ročník 2020
Křenovicesodbehnuto   
Lišovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Jaronice104
2.Žernovice101
3.Lišov A90
4.Šipoun85
5.Vlkovice82
6.Srubec80
   
ŽENY
1.Srubec49
2.Ledenice43
3.Lišov B34
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.