24. Leden 2022 00:42
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Informace ze schůze Rady ligy

Hlavní obrázky: info.pngI přes nelepšící se pandemickou situaci se Rada JČHL sešla, aby pracovala na přípravách 23. ročníku, který (věříme, že) proběhne v klasickém kalendářním rozvržení květen – září, jak bývalo zvykem ještě v nedávné minulosti. Klíčem k tomu je využití celého kalendářního portfolia a lepší rozvržení závodů, než bylo možné v této nelehké době, kterou snad už necháme za sebou.

Proto spouštíme vlákno k přihlášení (staro)nových pořadatelů. Vybírat můžete pouze z Radou určených termínů.  Aby byl celý proces snazší a méně kolizní, někteří tradiční pořadatelé byli po konzultacích nasazeni před ostatní. Rozhodovala o tom pouze 2 důležitá kritéria:

  1. Tradičnost a pravidelnost pořádání v daném či blízkém termínu v minulosti.
  2. Pořádání závodu ve 2 posledních, nelehkých a pandemických ročnících.

Cílem tohoto všeho je lepší rozvržení závodů v ročníku. Letos zohledňujeme možnost 2víkendového prázdninového volna pro dovolenou a ne-kolizi s konáním několika závodů EXPÚ v Jč. Kraji.

Přihlašovací vlákno nemá zatím stanovenou uzávěrku – o té bude včas informováno. Přesto dle možností apelujeme na pořadatele, aby přihlásili své soutěže bez zbytečného odkladu, ať je možnost na případné přesuny, spojování do dvoj-víkendů atp.                                  

Přihlášené termíny nejsou konečné, budou schváleny na předsezónní schůzi s pořadateli.

Tradiční schůze ve formátu Rada + zástupci závodníků a pořadatelé proběhne až v novém roce dle pandemické situace (předběžně únor – březen), včas uveřejníme potřebné informace.

PŘIHLÁŠENÍ SOUTĚŽE PRO ROK 2022 MŮŽETE PROVÉST TADY

Vyjádření Rady ligy k soutěži v Třísově

!!! OZNÁMENÍ KE KOREKCI BODOVANÝCH PŘÍČEK FINÁLOVÉHO KOLA V TŘÍSOVĚ V ŽENSKÉ KATEGORII !!!

Rada JČHL byla upozorněna ze strany ženského družstva SDH Milenovice na neoprávněné přidělení bodů (10) za vítězství ve finálovém kole z důvodu zapůjčení závodnice do jejich družstva. Opětovnou kontrolou přihlášek došlo k potvrzení tohoto faktu. Komplikaci způsobila skutečnost, že se jednalo o půjčení ženské závodnice z mužského družstva SDH Nedabyle, a alternující závodnice SDH Milenovice mezi svojim (ženským) a mužským družstvem (SDH Milenovice). Formálně tedy bylo vše zapsáno v souladu s bodem 4.15 Pravidel JČHL, jen byl tento fakt – že se jedná o půjčování, z naší strany nesprávně vyhodnocen. Ovšem ani tato změna (přepočet bodů) nemá žádný vliv na  celkové pořadí celoročního hodnocení JČHL 2021 kategorie žen, jenž zůstává následující:

  1. Lišov B  60 bodů
  2. Ledenice  47 bodů *)
  3. Srubec  47 bodů
  4. Lišov A  41 bodů
  5. Netřebice  35 bodů

*) Při rovnosti bodů rozhoduje vyšší počet dosažených lepších (prvních, druhých, třetích…) míst, viz. bod 7.3 Pravidel JČHL.

Děvčatům z Milenovic děkujeme za projevení férového ducha při upozornění na nesprávně přidělené bodování jejich vlastnímu družstvu!

Třísov 12.9. 2021

Obrázky novinek: trisov19.jpgUteklo to jako voda, finálová soutěž letošního ročníku proběhla v Třísově na nástřikové terče SDH Lišov. Dorazilo tam dvaadvacet mužských a třináct ženských družstev. V mužské kategorii padly čtyři časy za jednadvacet, tým Žernovic si svým výkonem vybojoval celkové pořadí, v ženské kategorii se zadařilo dvakrát za dvaadvacet z toho jeden čas se zapíše do rekordů ligy. Lišov B také udržel i s velkými nervy prvenství v této sezóně a může stejně jako kluci ze Žernovic slavit. Oficiální vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 9. října v Soběnově.

Mydlovary 11.9. 2021

Obrázky novinek: mydlovary21.jpgPředposlední soutěž sezóny byla zároveň poslední sklopkovou soutěží a do Mydlovar přijelo zazávodit osmnáct mužských a deset ženských družstev. V mužské kategorii padlo pět časů za sedmnáct, k tomu jeden neplatný pokus, ženám se povedlo v sedmnácté vteřině sestříknout sklopku celkem dvakrát stejně tak za osmnáct, k tomu tři neplatné pokusy. V obou kategoriích vyběhly hvězdné týmy složené ze závodníků, které si vybrali jako nejlepší ostatní soutěžící, v mužské kategorii to byly týmy dva, v ženské také dva, ale tým B díky stejnému počtu hlasů na postu rozdělovače běžel dvakrát pokaždé s jinou závodnicí na trojáku. Celé odpoledne bylo plánované vysílat online na portále FIRE TV, ale díky výpadku internetového připojení se online přenos neuskutečnil, ovšem záznam bude jistě dostupný. V neděli se bude v obou kategoriích rozhodovat na nástřikové terče v Třísově.

Budilov 21.8. 2021

Obrázky novinek: budilov21.jpgDo Prachatického okresu se liga přesunula se svým letošním osmým pokračováním, které proběhlo v Budilově. Startovní pořadí se i po ukončení rezervace trochu zcuklo a na zápolení dorazilo sedmnáct mužských a devět ženských družstev. V mužské kategorii padl jeden čas za šestnáct a dva za sedmnáct, v ženské kategorii se dařilo lépe, tři časy za sedmnáct se jen tak holkám letos nepovedly. I přestože je během prázdnin nedostatek závodníků na všech možných postech, tak v Budilově si žádný tým nepůjčoval cizího závodníka.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.