29. Květen 2020 09:28
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Info po schůzi Rady ligy a pořadatelů soutěží ze dne 21.5.

Hlavní obrázky: info.png!!! ZÁKLADNÍ INFORMACE ZE SCHŮZE RADY JČHL a POŘADATELŮ z 21.5.2020 !!!

- Osobně se dostavilo 11 ze 14 přihlášených zástupců pořadatelů
- Po celou dobu se vedla plodná diskuze k současným omezením, vládním a hygienickým nařízením souvisejícími s pandemií Covid-19
- Zejména z těchto důvodu a omezení se rozhodly v řádně přihlášeném termínu pořádat soutěž 3 sbory (Křenovice, Soběnov a Mydlovary), v náhradním termínu rovněž 3 sbory (Srubec, Holubov a Lišov), o nových náhradních termínech pořádání uvažují 2 sbory (Budilov, Třísov – jasněji bude cca. do týdne) a 6 sborů v této chvíli pořádat nechce ( Žernovice, Chlum, Krč, Jaronice, Kájov a Záhorčice). Proto byl stanoven dodatečný termín 24.6.2020, do kterého se mohou tito a případně i noví zájemci o pořádání přihlásit v příslušné sekci na webu.
Pro nové zájemce jsou uvolněny tyto termíny: 5.7. , 25.7. , 1.8. , 19.9. 2020.
- Jelikož byla schůze svolána pod tlakem okolností (uvolňování opatření) vcelku narychlo a vývoj úbytku pořadatelů překvapující, nerozhodli jsme na místě (navíc bez zástupců závodníků), zda by při tomto minimálním počtu soutěží (6 – 8) mělo smysl seriál bodovat a vyhlašovat celkové vítěze jako v ročníku řádném, či nechat tyto závody proběhnout jako „Pohárovky“ bez bodů. Proto uskutečníme na info kanálech (Facebook a Instagram) ankety, ve kterých se jako závodníci budete moci vyjádřit.
- Zazněla rovněž obava, že v případě nezahájení okolních seriálů (lig) by mohla družstva odsud zahltit soutěže JČHL (jen kvůli dodržení hygienických podmínek zřejmě dojde ke zpomalení každé soutěže, střídání družstev na základnách atp.) a proto by se měl zastropovat počet družstev, jenž se mohou zúčastnit s upřednostněním tradičních a místně náležících. Ovšem pro toto se na schůzi nenašla shoda ani mezi pořadateli, navíc to odporuje jednomu ze základních pilířů JČHL jako seriálu otevřených soutěží pro všechny. Opět dostanete možnost vyjádřit se k dané věci v anketě na sociálních sítích.
- Rada s pořadateli se znovu sejde 25.6.2020 a na této schůzi rozhodne o osudu aktuálního ročníku.
- Termíny přihlášených soutěží k 21.5.2020:
1. Sobota 4.7.2020 13:00h Křenovice CB sklopky
2. Sobota 22.8.2020 13:00h Soběnov CK sklopky
3. Sobota 5.9.2020 13:00h Srubec CB sklopky
4. Neděle 6.9.2020 11:00h Holubov CK nástřik
5. Sobota 12.9.2020 13:00h Mydlovary CB sklopky
6. Neděle 13.9.2020 11:00h Lišov CB sklopky

ANKETY K VYJÁDŘENÍ POSTOJŮ ZÁVODNÍKŮ NAJDETE NA FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ JČHL

Chlum u Křemže 28.9. 2019

Obrázky novinek: chlum18.jpgPoslední zářijovou sobotu proběhlo poslední zápolení dvacátého ročníku ligy v Chlumu u Křemže, zároveň je to i letošní poslední nástřiková soutěž, která zde probíhala naposledy v roce 2012. Do soutěže se prezentovalo devatenáct mužských a jedenáct ženských družstev, v mužské kategorii padla jedna dvacítka a čtyři jednadvacítky, Srubec udržel stříbro a Vlkovice bronz v celkovém hodnocení, ženám se podařila jedna dvacítka, jedna jednadvacítka a dva časy za dvaadvacet což se na nástřiky moc nevidí, v nabitém pořadí díky dlouhému nástřiku přišel o celkové vedení Srubec, Holubičky si svou bronzovou příčku udržely. Na závěr proběhlo finále nejlepších pěti mužských a ženských týmů, kde v mužích dominoval Srubec a v ženách děvčata z Ledenic, celé odpoledne bylo možné sledovat online na portále FIRE TV Region.

Lišov 15.9. 2019

Obrázky novinek: lisov18.jpgZa krásného slunečného počasí pokračuje soutežní víkend předposlední soutěží seriálu v nové hasičské aréně v Lišově kam každoročně zavítá velký počet soutěžních družstev, ani letos tomu není jinak a do mužské kategorie se přihlásilo celkem čtyřiatřicet sestav, v ženách se jich představilo celkem patnáct. Mužskou kategorii otevřely hned dva neplatné pokusy, kterých bylo celkem deset, loňský vítěz a rekordman tratě vystřihl jedinou šestnáctku, k tomu padlo sedm sedmnáctek. V boji o stříbrnou příčku figurují Tálín, Vlkovice a Srubec, v ženské kategorii se povedly tři krásné sedmnáctky a tři časy za osmnáct což se v posledních závodech moc nevedlo, boj o první příčky graduje a vzhůru se dere Holubov, který ztrácí dva body na druhé Bizonky a těm chybí pět bodů na holky ze Srubce. Celé odpoledne bylo možné sledovat na portálu FIRE TV Region.

Mydlovary 14.9. 2019

Obrázky novinek: mydlovary17.jpgPoslední soutěžní víkend letošního ročníku startuje sklopkovou soutěží v Mydlovarech kam dorazilo dvaadvacet mužských a devět ženských družstev. V mužské kategorii padl jeden čas za šestnáct a pouhé dvě sedmnáctky, k tomu pět neplatných pokusů. Jedno je jisté, tým ze Žernovic se již v Mydlovarech stává jasným vítězem letošního ročníku, druhý Srubec tentokráte nebodoval a třetí Tálín ztrácí na druhé místo rovných dvacet bodů. V ženské kategorii padla jedna sedmnáctka, favorité nechaly skvělé útoky na terčích a tak se nám pořadí stále zamotává, ve vedení je stále Srubec o devět bodů před druhým Holubovem, třetí jsou těsně Bizonky z Hrdějovic B a o dva body za nimi děvčata z Ledenic. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portále FIRE TV Region.

Soběnov 31.8. 2019

Obrázky novinek: sobenov19.jpgPrvní sobotu v srpnu, kdy naposledy probíhala liga pršelo, poslední sobotu v srpnu, kdy se konalo desáté kolo ročníku byl pravý letní den se vším všudy. Na předělanou dráhu do Soběnova, kde zmizel ten urputný kopec k terčům, dorazilo šestadvacet mužských a čtrnáct ženských družstev. Tipéři si přáli šestnáctkové časy, ale ani v jedné kategorii se nedočkali, mužům se povedly pouze dva časy za sedmnáct a to ještě hodně vysoké, osm osmnáctek a sedm neplatných pokusů například za přešlap, nezapojené náčiní či dokonce za neúplnou výstroj. V průběžném pořadí se nic velkého neuděje, Žernovice si drží náskok šestadvaceti bodů na druhý Srubec a ten si drží více než dvacet bodů na třetí Tálín. Ženám se podařil jeden čas za osmnáct a tři devatenáctky, v čase jejich kategorie měly proudařky proti slunci těžkou práci, v této kategorii je však na předních pozicích docela nával a tak se Bizonky s děvčaty z Holubova usazují společně za Srubec o sedm bodů na druhou příčku, o bod jim na záda dýchají Žernovice a Ledenice.

Ročník 2019
Srubecsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice185
2.Srubec147
3.Vlkovice142
4.Tálín122
5.Netřebice108
6.Holubov103
   
ŽENY
1.Hrdějovice B71
2.Srubec67
3.Holubov65
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.