30. Duben 2017 14:48
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Upravená pravidla 2017, Schůze Rady ligy a závodníků 1.12. 2016

Obrázky novinek: dulezite.jpg

9. dubna byla upravena Pravidla soutěže pro 18. ročník a sezónu 2017.

 

Ve čtvrtek 1.12. proběhla společné schůze Rady ligy, zástupců závodníků a nových pořadatelů soutěží na níž došlo i k doplnění dvou členů do Rady ligy a výběru soutěží do následujícího ročníku. 

Chlum u Křemže 24.9. 2016

Obrázky novinek: chlum16.jpgPosledním podnikem v sezóně je sklopková soutěž v Chlumu u Křemže kam přijelo urvat poslední body devětadvacet mužských a devět ženských sestav. V mužské kategorii padla jedna šestnáctka a sedm sedmnáctek, což je pěkný výkon, boj o třetí příčku nejlépe zvládl tým Milenovic a domácí Chlum uhájil průběžně první místo před Žernovicemi, v ženách se pod devatenáct dostaly pouze oba týmy z Lišova, čímž si Mamky pojistily bronzovou příčku v celkovém hodnocení. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu.

Markvarec 18.9. 2016

Obrázky novinek: markvarec16.jpgNedělní sklopkovou soutěží v Markvarci vyvrcholil poslední soutěžní víkend. Hned po příjezdu všichni závodníky překvapila úprava tratě, která byla srovnána, zmizeli nerovnosti a zůstal jí mírný sklon směrem k terčům, tvrdý povrch věstil skvělé časy. I přes ranní deštivé počasí přijelo zabojovat o předposlední body pětadvacet mužských a deset ženských družstev. V mužské kategorii jsme viděli čtyři sedmnáctky a osm osmnáctek, lídr seriálu nabídl díky chybě druhému týmu snížení bodového skóre, ale nevyšlo to ani jemu, o třetí příčku bude sveden boj mezi více týmy až za týden v Chlumu, ženám se nedařilo, nikdo nečekal, že hned první útok bude i tím vítězným, i přesto, že se čas zastavil ve vteřině devatenácté. V kategorii je rozhodnuto, boj proběhne, stejně jako u mužů, o bronzovou příčku.

Mydlovary 17.9. 2016

Obrázky novinek: mydlovary16.jpgPoslední letošní soutěžní víkend byl odstartován v hasičské aréně Na horánku v Mydlovarech, ikdyž předpověď počasí slibovala deštivý den, voda z nebes během dopoledne ustala a tak mohl vypuknout jeden ze závěrečných bojů o body v tomto ročníku ligy, o ty dorazilo soupeřit jednadvacet mužských a devět ženských družstev. V mužské kategorii probíhá boj hlavně o bronzovou příčku, kde je bodové hodnocení týmů těsné a vše bude ještě v rukách dotyčných týmů, bylo vidět pět útoků za sedmnáct a pouze dvě osmnáctky, velký boj budou muset zvládnout Žernovice, kterým Chlum utekl o celých dvacet bodů, v ženské kategorii je to podobné, také velký boj o třetí příčku a jsou v něm namočeny minimálně čtyři týmy, dnes nejvíce překvapil Srubec, kterému se povedl skvělý výkon dokončený v sedmnácté vteřině, což je letos u žen úplně poprvé, k tomu dva týmy vystřihly osmnáctku. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu.

Sedlec 3.9. 2016

Obrázky novinek: sedlec16.jpgPo měsíční pauze se liga dostává do svého finiše, poslední nástřikové zápolení proběhlo na asfaltu v Sedleci kam dorazilo osmadvacet mužských a osm ženských sestav. V mužské kategorii se zadařily čtyři časy ve vteřině jednadvacáté, žádný se však nezapíše nově do rekordů ligy, tři časy dokončené ve vteřině dvaadvacáté a dva neplatné pokusy, ženám se zde dařilo lépe než na posledních nástřikách v Kájově, dva týmy zaběhly časy za dvaadvacet a oba výsledky přepíší tabulku rekordů, jeden pokus zastavil čas ve vteřině čtyřiadvacáté a všechna družstva žen svůj pokus dokončila.

Ročník 2017
Heřmanečs20.5.
Lišovs21.5.
Holubovn3.6.
Třísovn4.6.
Žernovices24.6.
Křenovices8.7.
Krčs9.7.
Srubecs22.7.
Kájovn19.8.
Soběnovs26.8.
Sedlecn2.9.
Mydlovarys16.9.
Chlums23.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Chlum B179
2.Žernovice169
3.Milenovice115
4.Netřebice97
5.Lišov A96
6.Šipoun89
   
ŽENY
1.Lišov B92
2.Žernovice67
3.Lišov A54
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.