18. červen 2021 06:47
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Nová přihláška pro rok 2021

Hlavní obrázky: dulezite2.jpgInformace k používání nové jednotné přihlášky do soutěží JČHL 2021

Epidemická situace okolo nás má určitý vývoj, stejně jako rozvolňování vládních opatření. Nám bylo umožněno pořádání venkovních sportovních akcí až pro 2000 lidí. Abychom je mohli uskutečňovat, musíme dodržovat určitá opatření a splnit náležitosti. Proto jsme byli nuceni pro vás připravit novou verzi jednotné přihlášky do soutěží JČHL, jenž potřebné formality v té nejnutnější verzi obsahuje.

Nová verze jednotné přihlášky do soutěží JČHL 2021 je dostupná na webu jchl.cz v sekci Ke stažení

Co tedy platí a je nového:

- Verze přihlášek z minulého roku je již neaktuální, neplatná a nelze jí pro letošek využívat!

- Nová verze přihlášek je jediná a správná, na jejímž základě se lze přihlašovat do letošních soutěží JČHL

- Nová přihláška oproti té staré obsahuje část „Čestné prohlášení“ , kde všichni členové družstva svým podpisem potvrzují, že splňují jednu z možností (testování PCR či antigen, očkování, prodělání, bezinfekčnost) . Proto je nutné stejně jako loni přihlášku odevzdávat kompletně vyplněnou a podepsanou od všech členů družstva!

- Další novinkou je nutnost vypsat i telefonní kontakty na zúčastněné (závodníky) pro případ dohledávání kontaktů hygienou při případném rozšíření nákazy

Informace neberte na lehkou váhu a věřte, že toto je to nejnutnější minimum, které musíme splnit, aby soutěže v této době mohly probíhat. Přihlášky si stáhněte, vyplňujte čitelně a kompletně (včetně podpisů!), a odevzdávejte včas. Přispíváte tím k plynulému zahájení a průběhu letošních soutěží!

Rezervace startovního pořadí Chlum 19.6. 13:00

Hlavní obrázky: ikona_rezervace.jpgRezervace startovního pořadí opět probíhá na webu hasicskasoutez.cz, opět má přednostní právo výběru startovní příčky nejlepších deset mužských a pět ženských týmů z loňského ročníku. Odkaz na rezervace pořadí najdete vlevo v odstavci Navigace.

PRAVIDLA PRO REZERVACI 2021

PRO ZMĚNU PEVNÉ REZERVACE PIŠTE NA info@jchl.cz

REZERVACE STARTOVNÍHO POŘADÍ CHLUM 19.6. 13:00

Tipovací soutěž Chlum 19.6. 13:00

Obrázky novinek: tipovacka2021.jpgNová sezóna je tady a tak si můžete opět tipnout nejlepší čas na nástřikové terče v obou kategoriích na soutěži v Chlumu u Křemže.

TIPOVACÍ SOUTĚŽ CHLUM 19.6. 13:00

Lišov 13.9. 2020

Obrázky novinek: lisov20s.jpgFinále jak má být proběhlo třináctého v neděli v hasičském areálu v Lišově na sklopky místního sboru a dorazilo sem sedmadvacet mužských a čtrnáct ženských týmů. Lišov je vždy soutěž, která zapisuje do rekordů a ne jinak tomu bylo i dnes, v mužské kategorii padlo šest šestnáctek z nichž dva se zapíší do TOP 10 časů na sklopky, pět sedmnáctek a čtyři neplatné pokusy. Boj o první místo v ročníku byl urputný, bohužel kluci ze Žernovic ani šestnáctkovým časem vedení neudrželi, třetí místo urval domácí Lišov A, který zaběhl o šestnáct desetin lepší čas než kluci ze Šipouna, kteří měli před finálovou soutěží stejně bodů. V ženské kategorii si Lišov B připsal rekord ligy a s ním i druhé vítězství během víkendu což holky posunulo na bronzovou pozici v letošním ročníku za Srubec a Ledenice. Ikdyž se to moc nestává, aby někdo ulil oba možné starty tak holkám z Mydlovar se to dnes povedlo. V obou kategorích odběhl výběr nejlepších v podání dvou hvězdných týmů. Po skončení soutěže proběhlo vyhlášení ročníku s tím, že kvůli situaci s nákazou nebude letos plánovaný galavečer, který měl proběhnout v Soběnově. Celé klání bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV REGION.

Mydlovary 12.9. 2020

Obrázky novinek: mydlovary20.jpgPoslední letošní soutěžní sobota proběhla za slunečného počasí v hasičském areálu Na Horánku v Mydlovarech, kde se utkalo jednadvacet mužských a dvanáct ženských sestav na sklopné terče a časomíru domácích hasičů. I přes prořídlou tipovačku, kde se tipovaly časy za šestnáct na takto ukončený útok nedošlo, padlo však šest sedmnáctek a také čtyři neplatné pokusy, pořadí se nám smrsklo na minimální bodový rozdíl kdy průběžně stále vedou Žernovice o bod před Jaronicemi, třetí jsou Vlkovice jedenáct bodů za Jaronicemi takže zítra v Lišově půjde na předních pozicích o všechno. Ženám se také dařily sedmnáctky a to celkem tři, dva časy za osmnáct a všechny týmy disciplínu dokončili. Zde je již od minulého týdne vítěz jasný, druhé ve zkráceném ročníku jsou po dnešku Ledenice s pětatřiceti body o jedenáct bodů před třetím Lišov B. O bronz se svede bitva zítra. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV REGION.

Ročník 2020
Křenovicesodbehnuto   
Lišovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Jaronice104
2.Žernovice101
3.Lišov A90
4.Šipoun85
5.Vlkovice82
6.Srubec80
   
ŽENY
1.Srubec49
2.Ledenice43
3.Lišov B34
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.