19. červen 2024 07:12
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Galerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Břehov 24.6. 2023

Obrázky novinek: brehov23.jpgPáté kolo ligy proběhlo na Břehovském plácku v Břehově kam dorazilo celkem osmnáct mužských a jedenáct ženských družstev. Celé sklopkové zápolení bylo v duchu chyb, nedotažení a dlouhých sestřiků terčů, které hlavně u ženské kategorie dost komplikoval boční vítr a sestřik proti slunci. Muži tak předvedli pouze jeden čas za sedmnáct a tři za osmnáct, ženám se nepodařilo dosáhnout osmnáctkového času vůbec a ve výsledcích bylo pouze pět časů za devatenáct. V průběžném pořadí dochází u žen ke změně ve vedení. Za dva týdny pokračuje liga sklopkami v Křenovicích.

Třebín 17.6. 2023

Obrázky novinek: trebin23.jpgPo dvoutýdenní pauze se liga vrátila opět ke sklopkovému zápolení a to v hasičské aréně v Třebíně kam zavítalo šestnáct mužských a dvanáct ženských družstev. V mužské kategorii se z kraje dost chybovalo na spojích hadic a za celou kategorii také padlo pět neplatných pokusů, vytoužená šestnáctka se nepovedla, ale za to padly čtyři sedmnácky a tři časy za osmnáct, ženám se nedařilo dotahovat na nástřikovou čáru a protivítr dost znepříjemňoval zdolávání terčů, přesto jsme se dočkali jedné sedmnáctky a dvou útoků dokončených za osmnáct, v kategorii došlo na změnu lídra průběžného pořadí. Liga pokračuje za týden sklopkovou soutěží v Břehově.

Třísov 28.5. 2023

Obrázky novinek: trisov22.jpgSlunečná neděle přivítala v Třísově u koupaliště pětadvacet mužských a sedmnáct ženských týmů, kteří přijeli bojovat na i s nástřikovými terči. Mužská kategorie zaznamenala tři časy za jednadvacet a čtyři neplatné pokusy, v jejím průběhu došlo na poruchu časomíry, která se povedla zhruba po půl hodině odstranit, jeden z týmů opakoval svůj útok a zbytek soutěže proběhl bez problémů, ženám celé odpoledne zavládl první startující tým, který předvedl jeden z třech dvaadvacítkových útoků, který žádná další sedma nedokázala překonat a všem ženským družstvům se podařilo svůj pokus zdárně dokočit. Pořadí se po dnešní soutěži lehce promíchá a za tři týdny se opět rozpoutá boj o body na sklopné terče a to v Třebíně.

Chlum u Křemže 27.5. 2023

Obrázky novinek: chlum21.jpgLiga pokračuje soutěžním víkendem, který začal za pěkného počasí v Chlumu u Křemže kam na sklopky přijelo zabojovat dvacet mužských a deset ženských týmů. Chlapům se povedla zaběhnout čtyřikrát sedmnáctka a čtyřikrát útok nedokončit, favoritky v ženské kategorii zapsaly šestnáctkový čas, který zamíří mezi rekordy ligy. V neděli pokračuje boj o body v Třísově pro změnu na nástřikové terče.

Ledenice 20.5. 2023

Obrázky novinek: ledenice23.jpgNa první letošní soutěž JČHL v Ledenicích, která byla i pořadatelskou premiérou dorazilo dvacet mužských a čtrnáct ženských sestav. I přestože celé klání foukal vcelku nepříjemný boční vítr padly v mužské kategorii dva časy za sedmnáct a dvě osmnáctky, ženám se každý z těchto časů podařil pouze jednou. V obou kategoriích dominovali domácí jen v mužské to díky shodnému výslednému času na zlato nestačilo. Liga pokračuje za týden soutěžním víkendem kdy si závodníci vyzkouší oba typy terčů.

Ročník 2024
Ledenicesodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Třebíns15.6.
Vlkovices22.6.
Srubecs29.6.
Křenovices6.7.
Omlenicen27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs17.8.
Lišovs7.9.
Malešicen8.9.
Mydlovarys14.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Křenovice41
1.Strážkovice41
3.Lišov A37
4.Jaronice32
5.Srubec24
6.Doubravice u V.22
   
ŽENY
1.Ledenice31
2.Srubec30
3.Strážkovice27
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.