20. Září 2017 20:19
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Lišov 21.5. 2017

Obrázky novinek: lisov17.jpgVíkendové soutěžení se v neděli přesunulo do Lišova kde se oproti sobotní soutěži v Heřmaneči počasí přece jen umoudřilo a k závěru klání vylezlo dokonce slunce. Jen výkony soutěžních družstev tak nějak zůstaly. Od celkem jednačtyřiceti mužských týmů jsme se nedočkali žádného času za sedmnáct, což je v Lišově škoda, za to bylo vidět osm slušných výkonů zakončených ve vteřině osmnácté a devět neplatných pokusů, hodně trápily závodníky prostřiky na terčích a nedotažení k metě nástřiku, patnácti ženským družstvům se povedlo po jedné osmnáctce a devatenáctce, díky mokrému povrchu na doběhu měly holky několik pádů a problémů se sestřikem. Tradičně se soutěžilo ve dvou kategoriích A a B (kategorie A na úzké hadice a kategorie B na široké). Celé odpoledne se díky disciplinovanosti soutěžících povedlo zvládnout v rekordním čase.

Heřmaneč 20.5. 2017

Obrázky novinek: hermanec2014.jpgNový ročník Jihočeské hasičské ligy odstartoval první víkendovou soutěží v Heřmaneči, zápolit o první body sem dorazilo jednadvacet mužských a devět ženských týmů. Oproti předchozím slunečným až letním dnům se ráz počasí prudce změnil a většina závodníků a závodnic spíše drkotala zuby zimou, nepříjemný vítr a ani ne patnáct stupňů nebylo na začátek sezóny nic moc. I to se mohlo promítnout do výsledků kdy prvních osm mužských týmů nedokázalo zaběhnout pod dvacet vteřin a na první osmnáctku ze třech se čekalo až do devátého útoku. K tomu padla jedna vysoká sedmnáctka a šest neplatných pokusů, ženy předvedly osmnáctky dvě a jeden neplatný pokus. Na závěr došlo na finále pěti mužských týmů, ve kterém se žádný z nich pod patnáct vteřin nedostal.

Reklamní článek BISON SPORTSWEAR

Hlavní obrázky: bison2.jpgFirma Bison Sportswear, s.r.o. je český výrobce sportovního oblečení s dlouholetou tradicí. Zaměřuje se na zakázkovou výrobu originálních kolekcí se specifickým designem. Nabízí výrobu sublimačně potištěných dresů, týmového oblečení a doplňků. Jako jedna z prvních českých firem se zaměřila na výrobu oblečení pro hasičský sport. Dlouholeté zkušenosti s potřebami a požadavky hasičů se odrážejí především v použití exkluzivních materiálů, které jsou vyvzorovány českými dodavateli pouze pro Bison Sportswear, s.r.o.

Pravidla rezervací družstev do soutěží JČHL

Hlavní obrázky: dulezite2.jpgZ důvodu určitých prohřešků a z nich vyplývajících problémů se Rada ligy rozhodla stanovit pevná pravidla pro všechny rezervující a pořadatele soutěží.

Upravená pravidla 2017, Schůze Rady ligy a závodníků 1.12. 2016

Obrázky novinek: dulezite.jpg

9. dubna byla upravena Pravidla soutěže pro 18. ročník a sezónu 2017.

 

Ve čtvrtek 1.12. proběhla společné schůze Rady ligy, zástupců závodníků a nových pořadatelů soutěží na níž došlo i k doplnění dvou členů do Rady ligy a výběru soutěží do následujícího ročníku. 

Ročník 2017
Heřmanečsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Sedlecnodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Chlums23.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Chlum B180
2.Žernovice134
3.Srubec131
4.Milenovice110
5.Netřebice89
6.Holubov84
   
ŽENY
1.Lišov A76
2.Žernovice57
3.Lišov B54
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2017 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.