15. Duben 2021 04:44
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Soběnov 22.8. 2020

Obrázky novinek: sobenov19.jpgTřetí soutěž letošního ročníku proběhla na sklopné terče ve Sportovním areálu v Soběnově. Cestu sem našlo pětadvacet mužských a dvanáct ženských sestav. Tradiční startér Venca Metodik Maruška je na dovolené a tak dost velká část startujících měla potíže s novým startérem, který vystřelí o chvilku déle a tak jsme byly svědky spousty ulitých startů v obou kategoriích. Muži dosáhli čtyř časů v sedmnácté a šest v osmnácté vteřině, ženám se za osmnáct povedlo pouze dvakrát. Počasí závodům přálo, z počátečního slunečného dne se vyklubal i menší deštík a na ženskou kategorii již opět svítilo slunce.

Lišov 1.8. 2020

Obrázky novinek: lisov20n.jpgDruhé kolo zkráceného ročníku ligy proběhlo první srpnovou sobotu ve Sportovním areálu v Lišově netradičně na nástřikové terče. Žen se k zápolení přihlásilo jedenáct sestav, muži byli o jedenáct lepší takže dvaadvacet. Hned první dva mužské útoky byly těžkou výzvou pro ostatní, padl jeden rekord ligy za devatenáct, jeden čas za dvacet a dva časy zastavily měřidlo na hodnotě dvaadvaceti sekund, neplatné pokusy byly ve výsledcích mužů celkem tři. Ženám se povedla jedna dvaadvacítka a bohužel i dva nedokončené útoky. Opět bylo vidět, že nástřikové terče, byť průhledné dávají hodně týmů zabrat. Na tuto rychlou dráhu se snad liga vrátí v září tentokráte už na oblíbené sklopné terče a pořadatel věří, že dojde opět k přepisování rekordů. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portále FIRE TV.

Informace pro pořadatele soutěží a soutěžící

Hlavní obrázky: info.pngInformace pro pořadatele soutěží, kteří pořídí záznam ze své soutěže a potřebují jej zveřejnit na kanále JČHL na YouTube. S Theodorem Matoušem ml., který má YT kanál na starosti se vždy domluvíte, Dorek Vám dá buď přihlašovací údaje a nahrajete video na tento kanál, případně předáte záznam někomu z Rady ligy a ten už se postará o to, aby video bylo v co možná nejkratší době zveřejněno.

V sekci Ke stažení je dostupná Interaktivní přihláška pro soutěžící na soutěže v roce 2020 v pdf. formátu, kterou stačí jednoduše vyplnit, vytisknout a podepsat.

Křenovice 4.7. 2020

Obrázky novinek: krenovice20.jpgPrvní soutěž jednadvacátého ročníku Jihočeské hasičské ligy, který byl díky nákaze koronavirem pokrácen na sedm soutěží, odstartoval první červencovou sobotu v Křenovicích kam na sklopky dorazilo dvaadvacet mužských a dvanáct ženských sestav. V mužské kategorii se jednou zadařilo dokončit za šestnáct a čtyřikrát za sedmnáct, ženám se sedmnáctka povedla pouze jedna jediná a třikrát holky vystřihly útoky za osmnáct. Skvělou soutěž se skvělým počasím narušovala pouze vadná jednotka u terčů, kterou bylo nutno po třech opakujících útocích vyměnit.

Info ze schůze Rady JČHL a pořadatelů ze dne 25.6. 2020

Hlavní obrázky: dulezite.jpgInformace ze schůze Rady ligy s pořadateli soutěží, která se uskutečnila ve čtvrtek 25. června v Lišově a o dalších novinkách se dočtete v článku

Ročník 2020
Křenovicesodbehnuto   
Lišovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Jaronice104
2.Žernovice101
3.Lišov A90
4.Šipoun85
5.Vlkovice82
6.Srubec80
   
ŽENY
1.Srubec49
2.Ledenice43
3.Lišov B34
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.