19. červen 2024 06:58
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Galerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
JČHL OneDrive úložiště

Hlavní obrázky: info.pngV sekci Navigace->Galerie najdete odkaz na cloudové úložiště kde budou k dispozici ke stažení plné verze videí útoků z letošních soutěží a postupně i další obsah.

Ledenice 18.5. 2024

Obrázky novinek: ledenice24.jpgNa první letošní kolo Jihočeské hasičské ligy, která odstartovala sklopkovým kláním na hřišti v Ledenicích dorazilo jednadvacet mužských a třináct ženských týmů, hned na začátku došlo v mužské kategorii na jeden šestnáctkový útok, k tomu čtyři časy za sedmnáct a s neplatnými pokusy se roztrhl pytel, bylo jich celkem šest, ženám se povedla jedna sedmnáctka a všechna družstva svůj pokus zdárně dokončila. Za týden pokračuje liga soutěžním víkendem v Chlumu a Třísově a závodníci si vyzkouší oba typy terčů.

Vlkovice 16.9. 2023

Obrázky novinek: vlkovice23.jpgFinále JČHL roku 2023 proběhlo na náhradní dráze ve Vlkovicích na nástřikové terče a dorazilo sem celkem dvacet mužských a třináct ženských družstev. Mužům se povedly dva časy za dvacet a jeden za jednadvacet, ženy to měly stejné jen ty jednadvacítky byly tři. V obou kategoriích startovaly dva týmy nejlepších dle výběru závodních družstev na sklopné terče a bylo vidět, že byly opravdu vybráni ti nejlepší. Sezóna je za námi, zbývá ji vyhodnotit na galavečeru, který proběhne 18.11. v kulturním domě ve Strážkovicích.

Mydlovary 9.9. 2023

Obrázky novinek: mydlovary23.jpgPředposlední soutěž letošní sezóny a poslední sklopkové zápolení proběhlo Na Horánku v Mydlovarech kam za krásného počasí dorazilo osmnáct mužských a třináct ženských mančaftů. V mužské kategorii padla jediná šestnáctka, která byla zároveň rekordem tratě, pět časů za sedmnáct a po této soutěži je znám mistr ligy v této kategorii i v ženské kategorii, která byla dnes plná chyb a útoků v nižších výsledných časech, padla jedna vysoká sedmnáctka a dva útoky za osmnáct. Celé odpoledne bylo možno sledovat online na portále Fire TV. O zbytku celkového pořadí se rozhodne za týden na nástřikové terče ve Vlkovicích.

Malešice 3.9. 2023

Obrázky novinek: malesice23.jpgV neděli pokračoval soutěžní víkend nástřikovým zápolením v Malešicích, soutěž byla společná s Velkou cenou okresu České Budějovice a celkem se sjelo čtyřiadvacet mužských a jednadvacet ženských družstev. Nástřikové terče dokážou potrápit hodně mančaftů a nebylo tomu jinak ani dnes, přesto se mužům zadařil jeden útok za dvacet, který se zapíše do rekordů ligy a tři útoky za jednadvacet, ženám se dařilo o poznání méně a tak se nejlepší pokusy nedostali přes vteřinu třiadvacátou. V celkovém pořadí se trochu vyrovnal boj od druhá a třetí místa v obou kategoriích, ale ještě není nic rozhodnuto, zbývají dvě soutěže v ročníku z nichž první, sklopková vypukne za týden v Mydlovarech.

Ročník 2024
Ledenicesodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Třebíns15.6.
Vlkovices22.6.
Srubecs29.6.
Křenovices6.7.
Omlenicen27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs17.8.
Lišovs7.9.
Malešicen8.9.
Mydlovarys14.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Křenovice41
1.Strážkovice41
3.Lišov A37
4.Jaronice32
5.Srubec24
6.Doubravice u V.22
   
ŽENY
1.Ledenice31
2.Srubec30
3.Strážkovice27
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.