24. Leden 2022 02:19
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Soběnov 14.8. 2021

Obrázky novinek: sobenov21.jpgPo týdenní pauze se seriál vrátil ke sklopkovému zápolení, které proběhlo na hasičské dráze v Soběnově. Celkem sem dorazilo bojovat jednadvacet mužských a deset ženských družstev. V mužské kategorii se na šestnáctkový čas čekalo marně, ale padly čtyři sedmnáctky a šest časů za osmnáct, což je na této dráze slušné, opět se jednomu týmu podařilo ulejt dva starty což je letos tuším už třetí případ, děvčata trápilo hlavně slunce za terčema a tak se je nedařilo zdolávat tak jak jsou závodnice zvyklé, padly pouze dva časy za osmnáct a dá se říci, že všichni pravidelní favorité vyhořeli. Pořadí v obou kategoriích se po této soutěži jistě slušně promíchá a tak bude na zbývajících třech zápoleních o dramata postaráno.

Jaronice 31.7. 2021

Obrázky novinek: jaronice21.jpgJihočeská hasičská liga se premiérově představila na hřišti v Jaronicích kam dorazilo čtyřiadvacet mužských a deset ženských mančaftů. V mužské kategorii padly dva časy za šestnáct, oba zařídil jeden závodník a oba byly shodné a tak o pořadí na prvních místech rozhodl lepší výsledek druhého proudu, k tomu pět časů za sedmnáct, k tomu slušných sedm neplatných pokusů a celá kategorie se obešla bez opakování startu, ženám se dařilo tentokrát skvěle, padla sice jedna sedmnáctka, ale do osmnácté vteřiny se vešla polovina startovního pole, děvčata neměla ani jeden neplatný pokus. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portále FIRE TV.

Třebín 24.7. 2021

Obrázky novinek: trebin21.jpgPo týdenní pauze se seriál vrátil opět k dalšímu sklopkovému klání tentokrát na většině závodníků neznámé dráze v Třebíně, která je na podobné soutěže jako dělaná a dalo se očekávat nějaké pěkné časy v obou kategoriích. K tomu bohužel nedošlo, v mužské kategorii padla jedna šestnáctka a jeden čas za sedmnáct, k tomu se nám tu rozmohl takový nešvar, dva ulité starty, ano i Břehov B, v ženské kategorii se povedly tři útoky za osmnáct, hlavním problémem v obou kategoriích byly prostřiky na terčích. Za týden v sobotu se liga přesune na další "neznámé" místo v Jaronicích.

Křenovice 10.7. 2021

Obrázky novinek: krenovice21.jpgNa nástřikovou soutěž v Křenovicích se prezentovalo osmnáct mužských a jedenáct ženských sestav, v mužské kategorii byly k vidění dva útoky ukončené ve dvacáté vteřině, z nichž jeden se zapíše do rekordů ligy, celá ženská kategorie byla jeden velký problém a snad nebylo útoku, který by závodnicím vyšel, nakonec na vítězství stačil čas za pětadvacet. Po týdení pauze se opět závodění vrátí ke sklopkám a premiérově si účastníci zaběhnou na hřišti v Třebíně.

Lišov 4.7. 2021

Obrázky novinek: lisov19.jpgV neděli pokračoval sklopkový víkend v Lišově kam dorazilo dvadvacet mužských a jedenáct ženských družstev a stejně jako včera ani dnes nepadal žádný rekord což je na těchto dvou dráhách divné, avšak ne, že by se úplně nedařilo, v mužské kategorii předvedl šestnáctkový útok Šipoun, bohužel nebyl platný kvůli přešlapu nástřikové čáry a tak padly čtyři sedmnáctky a tři časy za osmnáct, ženám se dařilo podobně, sedmnáctku měla děvčata celkem třikrát stejně jako útoky za osmnáct. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV. Za týden se liga přesune k nástřiku do Křenovic.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.