19. červen 2024 05:33
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Galerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Srubec 2.9. 2023

Obrázky novinek: srubec23.jpgPoslední letošní soutěžní víkend se rozjel v sobotu na rychlé dráze ve Srubci kam zavítalo rovných dvacet mužských a dvanáct ženských mančaftů. Na sklopné terče se povedlo dosáhnout v obou kategoriích na skvělé časy, v mužské jsme viděli tři šestnáctky zarovnané po deseti setinách za sebou a celkem pět sedmnáctek, ženy předvedly celkem čtyři útoky za sedmnáct a jeden osmnáctkový, výkony některých týmů byly myslím i pro ně samotné velkým překvapením. V neděli pokračuje boj o poslední body na nástřikové terče v Malešicích.

Soběnov 19.8. 2023

Obrázky novinek: sobenov23.jpgSlunečné letní počasí přivítalo v Soběnově dvacet mužských a čtrnáct ženských sestav, které se utkali na sklopné terče SDH Strážkovice. Muži vystřihli dva časy za sedmnáct, pět osmnáctkových a tři neplatné pokusy, ženám se zadařila sedmnáctka jedna, ikdyž u některých týmů bylo namále, čtyři osmnáctky a jeden útok nebyl dokončen. V průběžném pořadí dojde na kosmetické úpravy v obou kategoriích a za dva týdny přijde další boj o body v závěru sezóny, tentokřáte na svižné dráze ve Srubci.

Kájov 5.8. 2023

Obrázky novinek: kajov23.jpgDruhé nástřikové kolo letošního ročníku proběhlo první srpnovou sobotu v Kájově, předpověď vyšla a dalo by se to spíše nazvat říjnovou sobotou. Ani déšť však neodradil závodníky od skvělých výkonů. Osmnáct mužských sestav přijelo zasoutěžit na nástřikové terče HZS Jihočeského kraje, chlapům se povedl jeden čas za jednadvacet a tři útoky zakončené za dvaadvacet vteřin, i ženská kategorie obsahující celkem čtrnáct mančaftů z nichž jeden startoval mimo soutěž předvedla vcelku povedené výkony, po jednom za jedna i dvaadvacet a celkem tři neplatné pokusy. Bohužel podruhé za sebou soutěž navštívila záchranná služba, ale věříme, že zranění budou co nejdříve opět v pořádku. Na velké změny v pořadí nedojde a tak po týdenní pauze opět vypuknou boje na sklopky a to v Soběnově.

Budilov 29.7. 2023

Obrázky novinek: budilov23.jpgPo třech týdnech pokračuje liga v Budilově kam dorazilo jednadvacet mužských a čtrnáct ženských družstev. Závodníky při příjezdu přivítal déšť, který o chvilku zdržel i start soutěže samotné a během mužské kategorie znepříjemnil závod několika mančaftům. U mužů se dá hovořit o osmnáctkové smršti kdy celkem osm útoků skončilo v této vteřině, povedla se jedna vysoká šestnáctka a dva neplatné pokusy. V ženské kategorii byl velký problém nástřik proti slunci, někdo se s tím popasoval lépe někdo se potrápil, přesto se povedlo dosáhnout dvou sedmnáctek a třech časů za devatenáct. Za týden se seriál přesune do Kájova kde dojde opět na nástřikové terče.

Křenovice 8.7. 2023

Obrázky novinek: krenovice23.jpgDruhou prázdninovou sobotu za krásného počasí proběhlo další kolo ligy v Křenovicích kam dorazilo zabojovat o body na sklopné terče dvaadvacet mužských a sedmnáct ženských mančaftů, což je letošni druhá největší účast na soutěžním kole. V mužské kategorii na očekávané útoky za šestnáct bohužel nedošlo, ale podařilo se osm výkonů za sedmnáct což je skvělý výsledek, ženám se také nedařilo smést terče pod sedmnáctou vteřinou a tak jsme měli možnost vidět tři útoky dokončené v sedmnácté vteřině a pět pokusů za osmnáct, všechna družstva útok zdárně dokončila. Následuje prázdninová pauza a liga bude pokračovat poslední červencovou sobotu na prachaticku v Budilově.

Ročník 2024
Ledenicesodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Třebíns15.6.
Vlkovices22.6.
Srubecs29.6.
Křenovices6.7.
Omlenicen27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs17.8.
Lišovs7.9.
Malešicen8.9.
Mydlovarys14.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Křenovice41
1.Strážkovice41
3.Lišov A37
4.Jaronice32
5.Srubec24
6.Doubravice u V.22
   
ŽENY
1.Ledenice31
2.Srubec30
3.Strážkovice27
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.