19. Září 2021 00:17
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Lišov 4.7. 2021

Obrázky novinek: lisov19.jpgV neděli pokračoval sklopkový víkend v Lišově kam dorazilo dvadvacet mužských a jedenáct ženských družstev a stejně jako včera ani dnes nepadal žádný rekord což je na těchto dvou dráhách divné, avšak ne, že by se úplně nedařilo, v mužské kategorii předvedl šestnáctkový útok Šipoun, bohužel nebyl platný kvůli přešlapu nástřikové čáry a tak padly čtyři sedmnáctky a tři časy za osmnáct, ženám se dařilo podobně, sedmnáctku měla děvčata celkem třikrát stejně jako útoky za osmnáct. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na portálu FIRE TV. Za týden se liga přesune k nástřiku do Křenovic.

Srubec 3.7. 2021

Obrázky novinek: srubec20.jpgPrvní červencový víkend je zároveň i soutěžní. V sobotu se bojuje o další body ve Srubci, kde v minulých ročnících padaly rekordy v obou kategoriích, letos však na žádný rekordní čas nedošlo. Na soutěž dorazilo osmnáct mužských a dvanáct ženských sestav. V mužské kategorii nepadla ani jedna šestnáctka, pouze tři časy za sedmnáct a úctyhodných pět neplatných pokusů, ženám se podařily dva útoky za sedmnáct a všechna družstva v kategorii dokončila. V neděli se všichni přesunou na další kolo do Lišova.

Aktuální informace o sbírce pro jižní Moravu

Hlavní obrázky: dulezite.jpgAktuální informace k plánované veřejné sbírce na pomoc jižní Moravě

Po konzultacích se zástupci Krajského úřadu jsme nuceni veřejnou sbírku zastavit, neboť nejsme schopni splnit náležitosti (30denní lhůta pro nahlášení, darovací smlouvy atp). Chystaný záměr břehovských -  na Moravu odcestovat i s nakoupeným materiálem a pracovat dále trvá, takže pokud je chcete jakkoli podpořit (např. finančně neformálně), máte možnost na soutěžích JČHL ve Srubci a Lišově přímo ve stanu SDH Břehov.

Pokud by se chtěl někdo přidat a v příštím týdnu vyrazit na opravu poničených střech do Moravské Nové Vsi společně s břehovskými, telefonní kontakt na organizátora Jakuba Kačera je 725709646

Oznámení Rady JČHL ke změnám k pořádání finále JČHL 2021

Hlavní obrázky: info.pngPo zahájení seriálu 1. kolem ve Chlumu se Rada JČHL zabývala skutečnostmi ohledně poslední plánované soutěže v Hosíně. Dospěla k jednomyslnému závěru pořadateli soutěž do JČHL 2021 ODEJMOUT.

ODŮVODNĚNÍ SI PŘEČTĚTE V ČLÁNKU.

Chlum u Křemže 19.6. 2021

Obrázky novinek: chlum21.jpgPrvní letošní soutěž byla ve znamení teplého počasí, zlobivé časomíry a závodníci si na ní odbyli nástřikové terče. Do Chlumu přijelo čtrnáct mužských a jedenáct ženských družstev. V mužské kategorii se zadařilo dvakrát za dvacet, třikrát skončil útok časem za jednadvacet i neúspěchem za enpé, ženám se podařila jednadvacítka celkem třikrát, neplatný pokus byl v této kategorii pouze jeden, ve kterém se projevila úprava pravidel. V horkém počasí zlobila časomíra a několik týmů si nedobrovolně zopakovalo svůj start. Po nástřikovém startu sezóny bude pokračovat liga sklopkami hned první červencový víkend.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.