11. Prosinec 2019 11:12
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Lišov - 15.9. 2019

Lišov - 15.9. 2019


Okres České Budějovice (Jihočeský kraj)
Terén tráva
Terče sklopné
Kontakt Theodor Matouš, Třída 5.května 17, 373 72 Lišov, tel. 602 166 051
Pozvánka Originál pozvánka
Rezervace Lišov 15.9. 11:00h


MUŽI

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Zahorčice ST 16:57L 16:59
2. Kolence JH 16:98L 17:04
3. Vlkovice ČB 17:14L 17:25
4. Netřebice ČK 17:27L 17:44
4. Benešova Hora PT 17:37P 17:44
6. Chlum B ČK 17:46P 17:65
7. Krč PI 17:03P 17:66
8. Lišov A ČB 17:76L 17:85
9. Srubec ČB 17:42P 18:20
10. Tálín PI 16:76P 18:39
11. Lišov B ČB 17:76P 18:42
12. Ledenice ČB 17:39P 18:71
13. Chlum Milda tým ČK 17:65L 19:28
14. Brloh ČK 18:40P 19:71
15. Slavošovice ČB 18:25P 19:98
16. Zliv ČB 19:43P 20:46
16. Hosín ČB 19:64P 20:46
18. Mydlovary ČB 20:32L 21:40
19. Přísečná A ČK 19:90L 22:30
20. Třebín - Lipí ČB 22:47P 22:54
21. Zvíkov ČB 18:97L 23:90
22. Křenovice ČB 18:06P 28:67
23. Borovany B ČB 35:66L 36:33
24. Miletín ČB 44:75L 45:31
34. Žernovice PT NP NP
34. Třísov ČK NP NP
34. Milenovice PI NP NP
34. Holubov ČK NP NP
34. Jaronice ČB NP NP
34. Soběnov A ČK NP NP
34. Šipoun PT NP NP
34. Lomnice nad Lužnicí A JH NP NP
34. Štěpánovice ČB NP NP
34. Radostsport ČB NP NP


ŽENY

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Hrdějovice B ČB 16:91P 17:02
2. Ledenice ČB 17:14L 17:38
3. Holubov ČK 17:44L 17:73
4. Srubec ČB 18:02L 18:19
5. Lišov B ČB 17:62L 18:39
6. Žernovice PT 18:47P 18:85
7. Borovany A ČB 21:00L 21:51
8. Mydlovary ČB 22:26L 22:28
9. Lišov A ČB 21:25P 23:27
10. Lišov D ČB 25:32P 26:05
11. Zliv ČB 26:69 26:69
12. Miletín ČB 24:65L 27:90
13. Hosín ČB 27:41P 28:43
14. Tálín PI 32:25P 34:24
15. Chlum ČK NP NP



ALLSTAR MUŽI

Poř. Družstvo 1. terč Výs. čas
1. ALLSTAR B 16:37P 18:61
2. ALLSTAR A 18:54L 19:18



ALLSTAR ŽENY

Poř. Družstvo 1. terč Výs. čas
1. ALLSTAR 20:11P 20:22




Družstva muži Chlum Milda tým, Třísov, Štěpánovice, Lišov B, Milenovice, Hosín, Přísečná A, Zahorčice a ženy Tálín, Hosín a Borovany A se nepočítají do celkového hodnocení JČHL z důvodu zapůjčení závodníka.



Zpět



Ročník 2019
Srubecsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice185
2.Srubec147
3.Vlkovice142
4.Tálín122
5.Netřebice108
6.Holubov103
   
ŽENY
1.Hrdějovice B71
2.Srubec67
3.Holubov65
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.