11. Prosinec 2019 11:12
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Frymburk - 27.9. 2014

Frymburk - 27.9. 2014


Okres Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Terén večerní soutěž na náměstí, asfalt
Terče sklopné
Kontakt Labaj Antonín ml., tel. 608 308 508
Pozvánka Originál pozvánka
Rezervace Frymburk 27.9. 18:30h


MUŽI

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Šipoun PT 18:04L 18:30
2. Srubec ČB 18:44P 18:72
3. Benešova Hora PT 18:88P 19:06
4. Výškovice PT 18:75L 19:19
5. Netřebice ČK 18:58L 19:28
6. Holašovice ČB 17:99L 19:45
7. Přechovice ST 18:31L 20:16
8. Holubov ČK 18:83P 20:54
9. Zliv A ČB 20:24P 20:57
10. Slapy TA 20:37P 20:69
11. Tálín PI 20:83P 20:90
12. Zaliny ČB 20:36L 21:26
13. Plešovice ČK 22:03P 22:65
14. Chlum B ČK 18:13L 22:99
15. Pořešín ČK 22:97L 24:42
16. Benešov nad Černou Ličov ČK 24:78L 24:80
17. Velešín A ČK 22:58L 24:84
18. Velešín B ČK 26:33P 26:37
19. Přísečná ČK 22:35P 27:28
20. Krč PI 19:12L 27:80
21. Dolní Dvořiště A ČK 24:25P 28:04
22. Zahájí ČB 26:13P 29:33
23. Sedlec ČB 31:11P 31:26
24. Lišov A ČB 19:36L 31:38
25. Slavošovice ČB 31:37P 31:67
26. Hrdějovice ČB 32:92L 32:99
27. Zdislavice BN 35:03P 35:12
28. Lišov B ČB 35:53P 37:91
29. Přísečná B ČK 20:76P 40:58
30. Benešov nad Černou ČK 29:08L 50:49
31. Dolní Dvořiště B ČK 47:00P 54:35
43. Dvorce A TA NP NP
43. Hosín ČB NP NP
43. Žernovice PT NP NP
43. Horosedly PT NP NP
43. Pištín ČB NP NP
43. Ledenice ČB NP NP
43. Dolany ST NP NP
43. Milenovice PI NP NP
43. Budilov B PT NP NP
43. Křenovice B ČB NP NP
43. Rudolfov ČB NP NP
43. Doubravice u Volyně ST NP NP


ŽENY

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Chlum ČK 19:46L 19:78
2. Ledenice ČB 19:00P 20:00
3. Lišov A ČB 20:11L 20:12
4. Žernovice PT 18:44L 20:96
5. Výškovice PT 20:66P 21:23
6. Třísov ČK 21:15P 21:43
7. Srubec ČB 20:04P 21:45
8. Hrdějovice B ČB 21:32L 23:41
9. Nihošovice ST 23:18L 23:86
10. Chmelná ČK 20:36L 24:50
11. Dvorce TA 18:21L 25:38
12. Přísečná ČK 22:32L 25:77
13. Benešov nad Černou ČK 26:63L 26:91
14. Velešín A ČK 22:35P 28:23
15. Holubov ČK 28:93P 30:25
16. Babinec ČK 32:74P 33:67
17. Dolní Dvořiště ČK 34:61L 36:48
18. Velešín B ČK 25:96P 52:64
23. Srubec B ČB NP NP
23. Dolany ST NP NP
23. Netřebice ČK NP NP
23. Mydlovary ČB NP NP
23. Lišov B ČB NP NP




Družstva muži SDH Horosedly, Dvorce A, Přísečná B, Zliv A, Výškovice, Slapy, Benešov nad Černou, Benešov nad Černou Ličov a ženy Výškovice, Třísov, Dvorce a Ledenice se nepočítají do celkového hodnocení JČHL z důvodu zapůjčení závodníka.



Zpět



Ročník 2019
Srubecsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice185
2.Srubec147
3.Vlkovice142
4.Tálín122
5.Netřebice108
6.Holubov103
   
ŽENY
1.Hrdějovice B71
2.Srubec67
3.Holubov65
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.