24. Leden 2022 00:33
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Frymburk - 28.9. 2013

Frymburk - 28.9. 2013


Okres Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Terén večerní soutěž na náměstí, asfalt
Terče sklopné
Kontakt Labaj Antonín ml., tel. 608 308 508
Pozvánka Originál pozvánka
Rezervace Frymburk 28.9. 19:00h


MUŽI

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Žernovice PT 17:40P 18:47
2. Chlum B ČK 18:08L 18:94
3. Srubec ČB 18:89L 19:14
4. Doubravice u Volyně PT 17:80P 19:36
4. Sedlec ČB 18:76L 19:36
6. Holašovice ČB 18:32P 20:16
7. Holubov ČK 19:92P 20:17
8. Lišov A ČB 19:20L 20:39
9. Benešova Hora PT 20:32L 20:45
10. Plešovice ČK 20:26P 20:49
11. Výškovice PT 20:37L 20:54
12. Stachy PT 20:36L 20:92
13. Přechovice ST 18:27L 21:38
14. Zliv ČB 21:20P 21:43
15. Krč PI 21:00P 21:47
16. Milenovice PI 20:72L 21:94
17. Pořešín ČK 22:20L 22:59
18. Slavošovice ČB 21:22L 23:01
19. Hosín ČB 20:70P 23:51
20. Horosedly PI 22:25L 24:06
21. Rožmitál na Šumavě ČK 25:13L 25:41
22. Dolní Dvořiště ČK 25:26P 25:68
23. Velešín B ČK 25:21P 25:71
24. Mydlovary ČB 25:85P 26:47
25. Přísečná ČK 29:25L 29:78
26. Velešín ČK 29:34L 30:36
27. Zdislavice BN 18:58L 33:92
28. Třísov ČK 28:25P 40:12
29. Křenovice ČB 21:98L 43:16
30. Benešov nad Černou Ličov ČK 32:95P 44:81
31. Lišov C ČB 47:81L 49:16
32. Křenovice B ČB 18:06P 50:00
33. Zliv B ČB 30:15P 52:45
37. Netřebice ČK NP NP
37. Dolní Dvořiště B ČK NP NP
37. Šipoun PT NP NP
37. Svatá Máří PT NP NP


ŽENY

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Žernovice PT 18:99L 19:11
2. Nihošovice ST 19:47L 20:34
3. Holubov ČK 20:70P 20:72
4. Srubec ČB 18:51L 21:08
5. Lišov B ČB 18:46L 21:81
6. Češnovice ČB 21:85L 21:89
7. Třísov ČK 20:85L 22:39
8. Výškovice PT 23:10P 24:42
9. Mydlovary ČB 23:43P 24:50
10. Lišov A ČB 19:95L 24:73
11. Chlum ČK 24:73L 25:92
12. Besednice ČK 23:96P 26:43
13. Netřebice ČK 25:60L 28:37
14. Velešín ČK 41:63L 42:05
15. Babinec ČK 46:82L 51:34
16. Dolní Dvořiště ČK 24:67P 56:85
17. Chmelná ČK NP NP



MUŽI - FINÁLE

Poř. Družstvo Okres Výs. čas
1. Žernovice PT 18:05
2. Doubravice u Volyně PT 18:55
3. Chlum B ČK 21:27
4. Holašovice ČB 24:20
5. Srubec ČB NP




Družstva muži SDH Zliv B, Plešovice, Křenovice A a Hosín se nepočítají do celkového hodnocení JČHL z důvodu zapůjčení závodníka.




Zpět



Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.