25. říjen 2021 10:22
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chlum - 6.10. 2012

Chlum - 6.10. 2012


Okres Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Terén travnatý, sport. areál Cihelna
Terče nástřikové a sklopné
Kontakt Josef Galásek, tel: 725 837 072
Pozvánka není
Rezervace není, bude se losovat


MUŽI - 1. kolo

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Sedlec ČB 21:24P 21:78
2. Třísov ČK 21:95L 22:17
3. Branišov ČB 23:46P 23:56
4. Lišov A ČB 20:59P 23:68
5. Drachkov ST 21:82P 24:38
6. Lišov C ČB 22:20L 24:54
7. Srubec ČB 23:00P 24:64
8. Chlum B ČK 22:42L 24:85
9. Křenovice ČB 22:95L 24:88
10. Doubravice u Volyně ST 24:28L 24:89
11. Žernovice PT 24:32P 24:91
12. Heřmaneč JH 24:23P 24:92
13. Kájov ČK 23:45P 25:67
14. Holašovice ČB 22:44P 26:70
15. Jaronice ČB 22:37P 27:40
16. Chlum A ČK 26:54P 27:46
17. Chmelná ČK 27:37P 27:95
18. Mydlovary ČB 21:88L 28:00
19. Výškovice PT 23:41P 28:13
20. Holubov ČK 24:72P 28:53
21. Netřebice ČK 23:67P 30:54
22. Lišov B ČB 27:12P 30:87
23. Velešín ČK 28:69L 34:85
24. Slavošovice ČB 35:84L 36:89
25. Markvarec JH 35:43P 37:60
26. Plešovice ČK 28:97P 40:33
27. Zliv ČB 35:59P 43:94
28. Hosín ČB 31:45P 48:82
29. Přísečná ČK NP NP




MUŽI - 2. kolo

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Chlum B ČK 17:34L 17:83
2. Lišov A ČB 17:76P 18:09
3. Sedlec ČB 18:22L 18:33
4. Holašovice ČB 18:41L 18:48
5. Netřebice ČK 18:04L 18:72
6. Jaronice ČB 18:20P 18:97
7. Lišov C ČB 18:98L 19:00
8. Doubravice u Volyně ST 18:53P 19:27
9. Výškovice PT 19:11L 19:67
10. Kájov ČK 19:42L 19:75
11. Křenovice ČB 18:97P 20:40
12. Přísečná ČK 21:29P 22:36
13. Slavošovice ČB 22:10P 22:49
14. Holubov ČK 22:31P 22:89
15. Zliv ČB 19:93L 22:93
16. Lišov B ČB 23:55L 23:57
17. Plešovice ČK 21:30P 26:12
18. Markvarec JH --:-- 27:81
19. Branišov ČB 21:28P 30:18
20. Velešín ČK 18:91P 30:98
21. Chmelná ČK 26:90P 31:05
22. Chlum A ČK 38:58L 39:05
23. Drachkov ST NP NP
23. Mydlovary ČB NP NP
23. Žernovice PT NP NP
23. Hosín ČB NP NP
23. Heřmaneč JH NP NP
23. Srubec ČB NP NP
23. Třísov ČK NP NP


ŽENY - 1. kolo

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Lišov B ČB 18:29L 18:82
2. Lišov A ČB --:-- 19:80
3. Chlum ČK 19:90L 20:68
4. Češnovice ČB 19:70L 22:01
5. Holubov ČK 22:91P 25:10
6. Mydlovary ČB 22:66P 28:18
7. Chmelná ČK 29:44L 29:98
8. Třísov ČK 31:22L 31:32
9. Srubec ČB 21:73P 36:87




ŽENY - 2. kolo

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Lišov B ČB 24:38L 24:67
2. Srubec ČB 24:19L 28:35
3. Chlum ČK 26:66P 30:41
4. Chmelná ČK 24:85L 32:38
5. Holubov ČK 23:01L 32:58
6. Češnovice ČB 30:13L 35:44
7. Mydlovary ČB 38:05L 40:62
8. Lišov A ČB 23:47P 44:31
9. Třísov ČK 29:81L 44:53




Družstva muži SDH Markvarec, Výškovice, Srubec a Chmelná se nepočítají do celkového hodnocení JČHL z důvodu zapůjčení závodníka.






Zpět



Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.