Chlum - 6.10. 2012
Okres
|
Český Krumlov (Jihočeský kraj)
|
Terén
|
travnatý, sport. areál Cihelna
|
Terče
|
nástřikové a sklopné
|
Kontakt
|
Josef Galásek, tel: 725 837 072
|
Pozvánka
|
není
|
Rezervace
|
není, bude se losovat
|
|
MUŽI - 1. kolo
Poř.
|
Družstvo
|
Okres
|
1. terč
|
Výs. čas
|
1.
|
Sedlec
|
ČB
|
21:24P
|
21:78
|
2.
|
Třísov
|
ČK
|
21:95L
|
22:17
|
3.
|
Branišov
|
ČB
|
23:46P
|
23:56
|
4.
|
Lišov A
|
ČB
|
20:59P
|
23:68
|
5.
|
Drachkov
|
ST
|
21:82P
|
24:38
|
6.
|
Lišov C
|
ČB
|
22:20L
|
24:54
|
7.
|
Srubec
|
ČB
|
23:00P
|
24:64
|
8.
|
Chlum B
|
ČK
|
22:42L
|
24:85
|
9.
|
Křenovice
|
ČB
|
22:95L
|
24:88
|
10.
|
Doubravice u Volyně
|
ST
|
24:28L
|
24:89
|
11.
|
Žernovice
|
PT
|
24:32P
|
24:91
|
12.
|
Heřmaneč
|
JH
|
24:23P
|
24:92
|
13.
|
Kájov
|
ČK
|
23:45P
|
25:67
|
14.
|
Holašovice
|
ČB
|
22:44P
|
26:70
|
15.
|
Jaronice
|
ČB
|
22:37P
|
27:40
|
16.
|
Chlum A
|
ČK
|
26:54P
|
27:46
|
17.
|
Chmelná
|
ČK
|
27:37P
|
27:95
|
18.
|
Mydlovary
|
ČB
|
21:88L
|
28:00
|
19.
|
Výškovice
|
PT
|
23:41P
|
28:13
|
20.
|
Holubov
|
ČK
|
24:72P
|
28:53
|
21.
|
Netřebice
|
ČK
|
23:67P
|
30:54
|
22.
|
Lišov B
|
ČB
|
27:12P
|
30:87
|
23.
|
Velešín
|
ČK
|
28:69L
|
34:85
|
24.
|
Slavošovice
|
ČB
|
35:84L
|
36:89
|
25.
|
Markvarec
|
JH
|
35:43P
|
37:60
|
26.
|
Plešovice
|
ČK
|
28:97P
|
40:33
|
27.
|
Zliv
|
ČB
|
35:59P
|
43:94
|
28.
|
Hosín
|
ČB
|
31:45P
|
48:82
|
29.
|
Přísečná
|
ČK
|
NP
|
NP
|
|
MUŽI - 2. kolo
Poř.
|
Družstvo
|
Okres
|
1. terč
|
Výs. čas
|
1.
|
Chlum B
|
ČK
|
17:34L
|
17:83
|
2.
|
Lišov A
|
ČB
|
17:76P
|
18:09
|
3.
|
Sedlec
|
ČB
|
18:22L
|
18:33
|
4.
|
Holašovice
|
ČB
|
18:41L
|
18:48
|
5.
|
Netřebice
|
ČK
|
18:04L
|
18:72
|
6.
|
Jaronice
|
ČB
|
18:20P
|
18:97
|
7.
|
Lišov C
|
ČB
|
18:98L
|
19:00
|
8.
|
Doubravice u Volyně
|
ST
|
18:53P
|
19:27
|
9.
|
Výškovice
|
PT
|
19:11L
|
19:67
|
10.
|
Kájov
|
ČK
|
19:42L
|
19:75
|
11.
|
Křenovice
|
ČB
|
18:97P
|
20:40
|
12.
|
Přísečná
|
ČK
|
21:29P
|
22:36
|
13.
|
Slavošovice
|
ČB
|
22:10P
|
22:49
|
14.
|
Holubov
|
ČK
|
22:31P
|
22:89
|
15.
|
Zliv
|
ČB
|
19:93L
|
22:93
|
16.
|
Lišov B
|
ČB
|
23:55L
|
23:57
|
17.
|
Plešovice
|
ČK
|
21:30P
|
26:12
|
18.
|
Markvarec
|
JH
|
--:--
|
27:81
|
19.
|
Branišov
|
ČB
|
21:28P
|
30:18
|
20.
|
Velešín
|
ČK
|
18:91P
|
30:98
|
21.
|
Chmelná
|
ČK
|
26:90P
|
31:05
|
22.
|
Chlum A
|
ČK
|
38:58L
|
39:05
|
23.
|
Drachkov
|
ST
|
NP
|
NP
|
23.
|
Mydlovary
|
ČB
|
NP
|
NP
|
23.
|
Žernovice
|
PT
|
NP
|
NP
|
23.
|
Hosín
|
ČB
|
NP
|
NP
|
23.
|
Heřmaneč
|
JH
|
NP
|
NP
|
23.
|
Srubec
|
ČB
|
NP
|
NP
|
23.
|
Třísov
|
ČK
|
NP
|
NP
|
|
ŽENY - 1. kolo
Poř.
|
Družstvo
|
Okres
|
1. terč
|
Výs. čas
|
1.
|
Lišov B
|
ČB
|
18:29L
|
18:82
|
2.
|
Lišov A
|
ČB
|
--:--
|
19:80
|
3.
|
Chlum
|
ČK
|
19:90L
|
20:68
|
4.
|
Češnovice
|
ČB
|
19:70L
|
22:01
|
5.
|
Holubov
|
ČK
|
22:91P
|
25:10
|
6.
|
Mydlovary
|
ČB
|
22:66P
|
28:18
|
7.
|
Chmelná
|
ČK
|
29:44L
|
29:98
|
8.
|
Třísov
|
ČK
|
31:22L
|
31:32
|
9.
|
Srubec
|
ČB
|
21:73P
|
36:87
|
|
ŽENY - 2. kolo
Poř.
|
Družstvo
|
Okres
|
1. terč
|
Výs. čas
|
1.
|
Lišov B
|
ČB
|
24:38L
|
24:67
|
2.
|
Srubec
|
ČB
|
24:19L
|
28:35
|
3.
|
Chlum
|
ČK
|
26:66P
|
30:41
|
4.
|
Chmelná
|
ČK
|
24:85L
|
32:38
|
5.
|
Holubov
|
ČK
|
23:01L
|
32:58
|
6.
|
Češnovice
|
ČB
|
30:13L
|
35:44
|
7.
|
Mydlovary
|
ČB
|
38:05L
|
40:62
|
8.
|
Lišov A
|
ČB
|
23:47P
|
44:31
|
9.
|
Třísov
|
ČK
|
29:81L
|
44:53
|
|
|
Družstva muži SDH Markvarec, Výškovice, Srubec a Chmelná se nepočítají do celkového hodnocení JČHL z důvodu zapůjčení závodníka.
Zpět
|