25. říjen 2021 09:46
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Frymburk - 22.9. 2012

Frymburk - 22.9. 2012


Okres Český Krumlov (Jihočeský kraj)
Terén večerní soutěž na náměstí, asfalt
Terče sklopné
Kontakt Labaj Antonín ml., tel. 608 308508
Pozvánka Originál pozvánka
Rezervace není, bude se losovat


MUŽI

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Chlum B ČK 18:52L 19:01
2. Mydlovary ČB 18:96L 19:55
3. Třísov ČK 19:50L 19:65
4. Lišov A ČB 18:58P 19:71
5. Holubov ČK 19:57L 19:81
6. Výškovice PT 19:72L 20:01
7. Srubec ČB 19:45P 20:47
8. Křenovice ČB 20:63P 20:92
9. Lišov C ČB 19:70P 20:97
10. Přísečná ČK 20:50P 21:13
11. Chlum A ČK 21:99L 22:04
12. Kájov ČK 20:47L 22:20
13. Brloh A ČK 21:81L 22:22
14. Branišov ČB 20:83L 22:79
15. Velešín ČK 21:85L 23:03
16. Brloh B ČK 22:63P 23:20
17. Zahájí ČB 22:71L 23:34
18. Stařeč A TR 23:70P 23:80
19. Hosín ČB 23:74P 24:05
20. Sedlec ČB 20:18P 24:23
21. Netřebice ČK 19:11P 24:66
22. Stařeč B TR 23:83P 25:16
23. Plešovice ČK 22:02P 25:28
24. Chmelná ČK 22:21L 25:92
25. Jaronice ČB 27:04L 27:23
26. Zliv ČB 25:01P 27:96
27. Dolní Dvořiště ČK 30:91L 31:14
28. Slavošovice ČB 31:55P 33:04
29. Benešov - Ličov ČK 30:03L 33:72
30. Lhota u Borovan ČB 36:23P 40:99
31. Rožmitál ČK 52:23P 59:39
32. Přechovice PT NP NP
32. Zdislavice BN NP NP
32. Heřmaneč JH NP NP
32. Doubravice u Volyně ST NP NP
32. Dolany ST NP NP
32. Žernovice PT NP NP
32. Benešov nad Černou ČK NP NP
32. Lišov B ČB NP NP
32. Srnín ČK NP NP
32. Holašovice ČB NP NP



ŽENY

Poř. Družstvo Okres 1. terč Výs. čas
1. Žernovice PT 19:07P 19:14
2. Chlum ČK 19:75P 20:07
3. Lišov B ČB 20:14L 20:36
4. Chmelná ČK 20:29L 20:75
5. Srubec ČB 21:10P 21:24
6. Holubov ČK 21:11L 21:29
7. Besednice ČK 21:19P 21:43
8. Lišov A ČB 20:76L 21:62
9. Mydlovary ČB 21:42P 21:78
10. Dolany PT 21:92 21:92
11. Třísov ČK 21:50L 22:08
12. Vacov PT 21:87L 22:20
13. Nihošovice ST 21:60P 22:92
14. Zahájí ČB 22:67L 23:66
15. Češnovice ČB 22:65L 24:71
16. Dolní Dvořiště ČK 25:69L 26:36
17. Velešín ČK 29:76P 30:15
18. Babinec ČK 31:32P 33:55



MUŽI - FINÁLE

Poř. Družstvo Okres Výs. čas
1. Holubov ČK 19:24
2. Chlum B ČK 19:38
3. Výškovice PT 21:03
4. Třísov ČK 22:82
5. Lišov A ČB NP



Družstva muži SDH Branišov, Jaronice a Chlum A se nepočítají do celkového hodnocení JČHL z důvodu zapůjčení závodníka.




Zpět



Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.