22. Květen 2019 09:23
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Frymburk 28.9. 2013

news: frymburk.jpgPředposlední soutěž letošního ročníku odstartovala se soumrakem na přeplněném náměstí ve Frymburku. Do desátého ročníku tohoto klání se přihlásilo sedmnáct ženských a třicetsedm mužských týmů. Pořadatel překvapil hned při nástupu losovací soutěží o tři hodnotné ceny, z nichž hned dvě vyhrály ženské týmy. Soutěž proběhla na sklopné terče a k vidění bylo dosti skvělých výkonů, několik ošklivých pádů a letos nedošlo na velké smáčení obecenstva. Po skončení soutěže mužů proběhlo superfinále o hodnotné ceny. Celý večer bylo možné sledovat online na webu z tepla domova, který průměrně přitáhl stovku sledujících.

Kategorie ženy:

Po napínavém losování cen během nástupu vystartovaly holky ze Srubce a zahájily časem 21:08, druhé na trati jsou ženy z Třísova, ale dlouho se trápí s terči 22:39, trojku mají děvčata s Češnovic a také prostřik na terčích 21:89, následuje družstvo ze Chmelné, nespojená "céčka" a neplatný pokus za dokončení v čase 1:00:46, holky z Holubova pěkných 20:72, legenda soutěže tým Babinec s obrovskou diváckou podporou bohužel nemohl dostat vodu z kádě, nakonec čas 51:34, holky z Chlumu také později s vodou 25:92, děvčata z Velešína s nezapojeným "céčkem" na rozdělovači 42:05, loňský vítěz kategorie, ženy ze Žernovic, výborný výkon 19:11, "mamky" z Lišov A, prostřik vpravo 24:73, ženy z Netřebic s vodou pozdě, navíc prostřik vpravo 28:37, tým z Besednice měl krátkou levou proudařku 26:43, "Zlatíčka" Lišov B sahala po skvělém výsledku, bohužel prostřik vpravo zastavuje čas na hodnotě 21:81, na startu je střídají holky z Nihošovic (ST), sestřik s první vodou a pěkných 20:34, děvčata z Výškovic s problémy na koši a s otevřeným rozdělovačem 24:42, holky z Mydlovar potřebují bodovat, ale nedaří se nabrat a prostřik vlevo a čas 24:50, poslední Dolní Dvořiště za pomoci vývěvy 56:85.
První místo berou Žernovice, druhé Nihošovice, třetí Holubov.

Kategorie muži:

Ve čtvrt na deset rozjel skvěle mužskou kategorii Srubec, pravý proudař se zadrhl na spojích, ale drtil a sestříkl výsledných 19:14, druhým týmem jsou Holašovice, levý proudař se s terčem mazal až do 20:16, týmu z Mydlovar si levý proudař rozhodil spoje 26:47, muži z Milenovic (PI) dosáhli času 21:94, kmeti ze Sedlece vystřihli skvělých 19:36, pravý proudař z Velešína u základny upadl, zvedl se a byl podtržen hadicí, zvedl se znova a dokončil, čas 30:36, pravý "brko" z Přísečné nezapojil za běhu 29:78, muži Horosedly (PI) 24:06, tým z Hosína prostříkal vlevo 23:51, devítku na startu má Velešín B, voda se hadicemi dere s klidem 25:71, první desítku uzavírá Chlum B skvěle 18:94, na základně je střídá Třísov, problémy se spoji na rozdělovači 40:12, borci z Krče smetli terče v čase 21:47, muži Křenovice A nezapojené pravé "céčko" na trojáku 43:16, na trati Dolní Dvořiště, střelci byly daleko od čáry i přesto smetli 25:68, borci z Netřebic, koš v kádi a první neplatný pokus v kategorii, mužský tým Benešova Hora (PT) předvedl pěkný výkon 20:45, osmnáctku má Holubov, levý proudař si naběhl mimo terč, ale žádný problém 20:17, Dolní Dvořiště B a druhý neplatný pokus, levý proudař byl daleko a nesestříkl v limitu jedné minuty, borci z Křenovic B opět smůla, rozpojené levé "céčko" čas 50:00, muži z Doubravice u Volyně prostříkali vlevo 19:36, tým ze Žernovic také prostřik vlevo i tak skvělých 18:47, sedma z SDH Šipoun nedokončila, pravý proudař upadl, neplatný pokus, mladíci z SDH Zliv se zaváháním na koši 21:43, muži z Lišov A prostřik vpravo 20:39, tým z Plešovic zaběhl pěkný útok 20:49, podobně si vedl i tým SDH Stachy 20:92, kluci z Lišov C nespojené "céčko" na rozdělovači 49:16, pravý proudař z Přechovic promáchal až na čas 21:38, v zápětí na trati Rožmitál na Šumavě s velkou bojovností a ze stoje 25:41, z okresu Benešov zavítal tým Zdislavic, pravý proudař po tmě nezapojil za běhu 33:92, muži Svatá Máří (PT) dvojitý přešlap čáry nástřiku a neplatný pokus, po dlouhé době se na soutěži ligy objevil tým ze Slavošovic (ČB) a je vidět, že stále umí 23:01, další na startu dnešní soutěže je tým Zliv B, nespojené "béčko" a střelci byli krátcí 52:45, smíšený tým z Výškovic (PT) prošermoval na terčích 20:54, levý proudař z Benešov Ličov utekl s nezapojenou hadicí a když dostal vodu ještě pošermoval 44:81, základní kolo uzavřel Pořešín (ČK), koši se nechtělo do vody, ale musel 22:59.
Zlato berou Žernovice, stříbro Chlum B a bronz Srubec

Finále muži:

Finále odstartoval tým Doubravice u Volyně, pravý proudař tam nějakou vteřinku nechal 18:55, druhý do finále vtrhl Srubec, nepodařilo se dostat vodu z kádě do vedení a kluci vzdali, třetí se představil Chlum B, výsledný čas 21:27, čtvrtí běželi muži ze Žernovic a nekompromisně tam střihli 18:05, večer uzavřel finálově tým Holašovic, pravý proudař nedal proudnici za běhu 24:20.

ZÁZNAM ONLINE PŘENOSU MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZDE

Ročník 2019
Srubecs25.5.
Budilovs1.6.
Holubovn8.6.
Třísovn9.6.
Žernovices15.6.
Krčs6.7.
Křenovices13.7.
Lipís27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs31.8.
Mydlovarys14.9.
Lišovs15.9.
Chlumn28.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun206
2.Srubec189
3.Žernovice130
4.Chlum B120
5.Lišov A117
6.Milenovice109
   
ŽENY
1.Hrdějovice B77
2.Žernovice75
3.Lišov B62
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.