26. červenec 2021 06:04
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Třísov 16.6. 2013
news: trisov.jpgPrvní letošní nástřiková soutěž byla díky počasí přesunuta o dva týdny a veškerá snaha pořadatelů byla odměněna pěkným slunečným odpolednem, které přineslo skvělé výkony. Do soutěže se přihlásilo dvanáct ženských týmů a dvacetpět mančaftů mužských. Tradičně se startovalo na přeskáčku na dvě nezávislé časomíry. Díky disciplinovanosti soutěžících se vše podařilo zvládnout za necelé čtyři hodiny. Dění na závodní dráze bylo přenášeno online a díky tomu jsou k dispozici videa všech útoků.

Kategorie muži:

Jako první se na prkno připravil tým z Holašovic (ČB), který je v průběžném vedení letošního ročníku, bohužel pravý proudař upadl a bylo z toho až 37:81, po dvou neplatných pokusech v předchozích konfrontacích si chuť spravili kluci z Křenovic A (ČB), kteří předvedli výborný výkon a hlavně bleskový nástřik obou terčů, 22:85, borci z Netřebic (ČK) měli také pěkně našlápnuto, pravý proudař ovšem nezapojil proudnici za běhu, i když se snažil a nakonec jí dal, skončil za čárou nástřiku neplatný pokus, domácí tým Třísova se vytáhl také slušným útokem, levý proudař zápolil s tlakem v hadici a trvalo déle než správně zacílil, 24:29. Další nezapojená proudnice na pravé straně v podání Křenovic B a další neplatný pokus, podobně se nevedlo na levé straně i závodníkovi z Brloh A, nespojenou proudnici se ale nasadit povedlo, výsledný čas 41:56, kluci z Velešína (ČK) měli také smůlu, nejprve koš na zemi a následně se stroji nechtělo pracovat, nakonec byl přemluven a výsledkem je 38:26. Tým SDH Šipoun (PT) dlouho zápolil s terči, 26:23, smůla stála i při strojníkovi ze Srubce (ČB), který nestihl spoje a s hadicí mu kolega uprchl, neplatný pokus, muži z Lišov A (ČB) se vrhli na dráhu s vervou, útok se povedl na výbornou, ale selhala časomíra a nebyl k dispozici výsledný čas, při opakovaném pokusu to zadrhlo při plnění levého terče 29:82, pro změnu opět závada na stroji tentokrát tým Dolní Dvořiště A (ČK) a utržený plyn, neplatný pokus, po delší době skvělý výkon předvedli borci ze Sedlece (ČB) pěkných 24:15, mužům z Dolního Dvořiště B nejprve nechtěl koš do kádě a slabší stroj znamenal až 38:70. Druhou polovinu kategorie odstartovali kluci z Brloh B (ČK) koště na levém proudu a čas 37:40, další "čtyřiadvacítku" s dvěma nulami na konci vystřihli muži z Chlum B (ČK) 24:00, sousední sbor z Holubova (ČK) měl potíže na rozdělovači a nakonec i na pravém proudu, kde závodník nazapojil z první, navíc chyběl nějaký metr čas 37:83, kluci z Chlum A (ČK) mají také natrénováno, jen sestřik terčů chce ještě dopilovat 26:18, letošní první účast si odbyl i smíšený tým ze Chmelné (ČK) a opět dlouhé zdolávání terče 34:49, pravý proudař z Krče (PI) nasadil proudnici za sekundu dvanáct, delší dobu mířil na terč a nakonec zdolal terč skoro stejně jako jeho kolega vlevo 27:38, muži z Plešovic (ČK) zápolili z větrem na terčích 29:28, taktéž kluci z SDH Zliv (ČB) 28:51, pěkný výkon předvedl tým Lišov C, strojník to měl na spojích akorát, ale nakonec se povedlo rychle nastříkat, 25:09. Ulitý start vrátil borce z Přísečné (ČK) a zdolat terče se dlouho nedařilo 28:24, pravý proudař ze Žabovřesk (ČB) přeběhl metu nástřiku a byl tu další neplatný pokus, kategorii završili muži z Pořešína (ČK) časem 25:50.
První místo
brali borci z Křenovic A před Chlum B a Sedlecem.

Kategorie ženy:

Zápolení žen odstartovaly holky ze Srubce (ČB), bohužel síla v hadici přemohla levou proudařku a nástřik se tak protáhl až do 34:90, děvčata z Mydlovar (ČB) si nevedla špatně, ale chtělo to zabrat na levém terči 26:60, domácím holkám Třísov chyběl kousek na metu 28:93, levá proudařka z Besednice (ČK) upustila žezlo, se zvednutím a popotahováním jí pomáhala béčkařka tak vehementně, že jí sáhla na proudnici a to se holky nesmí, neplatný pokus, tým děvčat ze Chmelné (ČK) zápolil s plněním terčů, 31:00, "mamky" z Lišov A (ČB) na jistotu jako vždy a pěkných 26:15, po vystřídání s muži na základně tým Lišov B, i přesto, že vpravo to bylo nekompromisní, výsledný čas "Zlatíčkům" na maminy nestačil, 26:44. Ženy z Dolního Dvořiště (ČK) s problémy na spojích rozdělovače a následná zrádnost terčů znamená čas 35:17, holky z Chlumu (ČK) byly krátký na pravém terči 33:82, děvčatům z Holubova to sedlo ideálně a výkon dokončený časem 26:10 byl nakonec i tím nejlepším v ženské kategorii. Překonat se je nepovedlo ani holkám z Češnovic (ČB) ,které byly krátké vpravo 28:31, ani děvčatům z Netřebic (ČK), která díky nenatočenému koši po vyjmutí z kádě zůstala s neplatným pokusem.
Vítězství připadlo děvčatům z Holubova před Lišov A a Lišov B.

Tabulky s výsledky doplněné o sestříhaná videa z online přenosu najdete zde.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebíns24.7.
Jaronices31.7.
Soběnovs14.8.
Budilovs21.8.
Mydlovarys11.9.
Třísovn12.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Lišov A66
2.Žernovice59
3.Srubec43
4.Šipoun39
5.Ledenice38
6.Přísečná A35
   
ŽENY
1.Lišov B31
2.Ledenice30
3.Srubec20
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.