25. říjen 2021 09:58
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Holubov 31.7.2010
HolubovPo měsíční přestávce se liga opět vrátila do správných obrátek a tak se na holubovské návsi rozpoutal boj o body v lize. Soutěže se zůčastnilo jedenáct mužských družstev a oproti předchozím kolům slušných osm družstev žen, převážně z Českokrumlovského okresu. Tradičně dvoukolová soutěž tedy mohla jednoznačně začít.

Kategorie muži

Soutěž odstartovali muži ze Sedlece (ČB) neplatným pokusem, následovala Chmelná (ČK) a domácí tým Holubova (ČK). Oba předvedené útoky nebyly povedené a časy nepokořily hranici třiceti sekund. Pod třicet se podařilo zaběhnout až chlapcům z Chlumu B (ČK) nástřikové terče se rozsvítili v čase 29:59. Na zcela novou základnu složili svou výzbroj chlapy z Kájov A (ČK), ani jim to nevyšlo a čas 42:67 nebyl podle jejich představ. Vedení soutěže se z šesté startovní příčky ujali muži z Mydlovar (ČB) s časem 27:14. Hned po nich předvedli svou připravenost pánové z Netřebic (ČK) slušný útok dokončený v čase 27:95 je posadil na průběžně druhou příčku prvního kola. Ani pánové z Lišov A (ČB) neměli štěstí a svůj první pokus dokončili časem 28:49, stejně tak Lišov C (ČB) nepředvedl výkon podle představ a čas 32:95 nestačil na přední příčky. Muži z Třísova (ČK)  všem předvedli nejlepší útok prvního kola a časem 24:02 toto kolo vyhráli. Na startu se premiérově ukázal tým mužů z Besednice (ČK), svůj první útok dokončili časem 44:24, ale pokus byl nakonec neplatný.
Druhou sérii odstartoval opět Sedlec (ČB), tentokráte to už vyšlo, čas 26:35 věštil lepší výkony v tomto kole. To ovšem vyvrátili muži Chmelná (ČK), neplatný pokus. Domácí tým Holubova (ČK) si své zaváhání v prvním kole napravil povedeným útokem a časem 25:63 se ujal vedení v druhém kole. Přišly na řadu další nepovedené výkony Kájova A (ČK) a Mydlovar (ČB) oba týmy skončily s časy přes třicet sekund. Smůlu prorazili muži Lišov A (ČB) a kvalitním výkonem v čase 25:42 druhé kolo vyhráli.

Kategorie ženy

Start
ovní příčku číslo jedna si vylosovaly ženy z Třísova (ČK) a stejně jako v mužské kategorii odstartovaly neplatným pokusem. Děvčatům z Kájova (ČK) se výkon povedl, čas 29:67 překonaly ženy Lišov A (ČB) časem 28:38. Premiérově se představily jak ženy z Besednice (ČK) čas 41:47, tak ženy Chmelná (ČK), které předvedly pěkný výkon zakončený časem 31:37. Boj o první příčku opět vypukl mezi Lišov A (ČB) a Lišov B (ČB), zlatíčkům Lišov B to ovšem nevyšlo a čas 29:25 na jejich maminky nestačil. První kolo vyhrály ženy Lišov A (ČB) před Lišov B (ČB) třetí příčka patřila ženám z Kájova (ČK).
Ve druhém kole si polepšily ženy z Třísova (ČK) svůj neplatný pokus z prvního kola napravily časem 31:09, pohoršily si ženy z Kájova s nepovedeným nástřikem až čas 35:22. Smolný den měla děvčata z Frymburka (ČK), která oba své pokusy nedokončila. Souboj maminky versus dcery se ve druhém kole spravedlivě otočil a zlatíčka z Lišov B (ČB) to tentokrát mamkám nandala těsným časem 27:56. Druhé kolo vyhrála děvčata z Lišov B (ČB) před Lišov A (ČB), bronz získaly ženy z Třísova (ČK).
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.