24. Leden 2022 00:30
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Sedlec 1.9. 2012
Images: sedlec.jpgPrázdniny jsou u konce, ale to neplatí o letošním seriálu ligy, ten pomalu vstupuje do své závěrečné části. Po dvou týdnech došlo opět na konfrontaci, tentokrát na asfaltovém povrchu v Sedleci. Počasí bylo víkendové, takže mokro a chladno a to se nejvíce promítlo do výkonů družstev. Na mokrém asfaltu se hadice netáhnou úplně nejlépe a tak i přesto, že každý právě v Sedleci očekával skvělé časy pod devatenáct, na takový výkon nedošlo. Soutěž, kam se přihlásilo šestnáct mužských a sedm ženských týmů proběhla na sklopné terče hlídané časomírou SDH Sedlec. Hlavním rozhodčím byl ostřílený veterán pan Dvořák, po upřesnění podrobností k soutěži odstartovala ve 13:20 mužská kategorie.

Kategorie muži:

Mužskou kategorii odstartoval tým Chlum B (ČK), klukům se v poslední době na nástřiky moc nedařilo a tak chtěli urvat co nejvíce bodů na sklopné terče, bohužel pravý proudař byl krátký, 19:94, na základně je vystřídal tým z Holašovic (ČB), kluci měli problém na levém "brku", kterému chyběl nějaký metr a při pokusu o popotažení s vodou s ním hadice chvilku cloumala, 25:50, třetí ve startovním pořadí vyběhli na trať borci z Křenovic (ČB) a útok jim sedl na výbornou 19:23. Přišel čas na dva celky, které se dělí o průběžnou první příčku v letošním bodování, první na "prkně" skládá svou výbavu tým z Mydlovar (ČB), pěkný výkon zhatilo krátké natažení a prostřik na levém proudu 19:49, hned v zápětí se bleskově připravil domácí tým Sedlec (ČB), ale útok jim nesedl ideálně 21:11, ze šesté startovní příčky vyrazilo na trať družstvo Mydlovary II., které si odbylo svou letošní premiéru slušným výkonem dokončeným v čase 22:09. Šťastná startovní sedmička nebyla moc šťastná pro tým ze Srubce (ČB), závodník na rozdělovači se zdržel na základně a čas se zastavil až na hodnotě 21:38, muži z Holubova (ČK) bojovali, ale chtělo to ještě trochu zabrat 20:35, kluci z Netřebic (ČK) měli také smůlu, béčkař vytrhl ze stroje špatně napojenou hadici a k tomu ještě jeden spoj na vedení "B" nebyl úplně v pořádku, přesto dokončili v čase 33:47. Když se na základně připravovala sedmička borců z Jaronic (ČB) málokdo z přihlížejících očekával, že uvidí nejlepší výkon odpoledne, ale kluci ukázali, že umí, 19:04, překonat se je jali borci z Kájova (ČK), ale marně 21:57, po nich tento čas atakoval tým mužů z Počenic (KM), ale i tak to bylo málo 19:83. Na posledních soutěžích už se zdálo, že muži z Lišov A (ČB) se se smůlou vypořádali, ale opak se stal pravdou, nezapojené "B" na rozdělovači a 34:38, klukům z Plešovic (ČK) to nesedlo a ještě měli problém se zacílením na levém proudu 30:28, na závěr se představily dva týmy z Lišova, nejprve Lišov B, k povedenému útoku to chtělo lepší zakončení 22:88 a jako poslední v kategorii, Lišov C také s povedeným výkonem s nejlepším časem celé trojice lišovských, 20:99.
V kategorii zvítězili Jaronice před Křenovicemi a Mydlovary.

Kategorie ženy:

Po bleskovém přestavení trati odstartovala ženskou kategorii děvčata z Holubova (ČK), holkám to sedlo na výbornou a z výsledného času 21:18 měli velkou radost, vhozenou rukavici chtěla zdvihnout "Zlatíčka" z Lišov B (ČB), ale chybělo jen málo, čas 21:64, na rukavici se vrhla děvčata z Jaronic (ČB) a chybělo ještě méně, čas 21:27, do boje o první příčku a zdvihnutí pomyslné rukavice se pustily i holky z Mydlovar (ČB), vše sedlo až na zapojení proudnice na pravém "brku" a bylo po nadějích 39:33. "Mamky" z Lišov A opět na jistotu s menším prostřikem pěkných 23:07, holky z Češnovic (ČB)  potrápil po natažení rozdělovač, který závodnici upadl a zavřel levý proud, když se jej podařilo otevřít bylo z toho 42:82, jako poslední se představily holky z Třísova (ČK) které atakovaly nejlepší výkon holubovských děvčat, bohužel pravá proudařka neustála tlak v hadici a po ošlklivě vypadající piruetě v leže nakonec holky nedokončily a připsaly si neplatný pokus.
V kategorii kraloval Holubov před Jaronicemi a Lišov B.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.