24. Leden 2022 01:53
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Todně 11.8. 2012

Images: todne.jpgPředposlední nástřikovou soutěž letošního seriálu ligy uspořádal Sbor dobrovolných hasičů v Todni. Pod zataženou oblohu, kterou doprovázel nepříjemný studený vítr přijelo zabojovat šestnáct mužských a sedm ženských týmů. Start soutěže samotné se nám lehce protáhl až za půl druhou, kdy mohla vyrazit na trať první mužská sedmička zdolat průhledné nástřikové terče SDH Chmelná. Během odpoledne byly k vidění pěkné výkony bez větších chyb, časy dokončení těchto pokusů opět ovlivňovala nejvíce zručnost závodníka naplnit nástřikový terč.

Kategorie muži:

Soutěž odstartoval ještě nedávný lídr průběžného pořadí tým Chlum B (ČK), ale závodník na rozdělovači se zdržel na základně se spoji 32:13, hned po nich předvedli pěkný výkon kluci ze Srubce (ČB) 25:58 a ještě lépe si vedli borci z Třísova (ČK) na startu jako třetí 24:26, jako čtvrtí se na prkně připravili muži z Křenovic (ČB), vše sedlo na výbornou, ale levý proudař měl ukrutné koště 36:69. Domácí tým, který vynechal předchozí dvě soutěže si také nevedl špatně, ale čas nebyl z nejlepších 28:00, na dráze je vystřídali muži z Mydlovar (ČB), kteří vystřihli pěkný útok zakončený v čase 23:36. Kluci z Holašovic (ČB) měli aké pěkně nakročeno, ale levý proudař se zdržel s nástřikem 27:82, podobný výkon předvedl i druhý domácí tým Todně B (ČB), pravý brkař byl krátký a ve stísněné pozici zdolával terč dlouho 27:38, klukům z Branišova se pokus nepovedl 32:13, po těchto méně povedených pokusech předvedla pěkný výkon sedmička borců z Lišov C (ČB) 24:42, pěkně našlápl i tým z Kájova (ČK), bohužel zdolání levého terče se protáhlo až za třicet 30:45. Lídr průběžného pořadí Sedlec (ČB) z dvanácté startovní příčky předvedl také velmi pěkný výkon i přesto, že borci běhají na široké hadice, ale na první příčku to těsně nestačilo 23:45, hned po nich se na trať vrhl tým ze Žernovic (PT), ale kluci byli daleko od nástřikové mety 24:62. Mladičká sestava z SDH Zliv (ČB) vyrazila na dráhu s vervou, ale nástřiky budou muset kluci ještě potrénovat 30:28, jako předposlední se na dráhu pustil smolař letošní sezóny Lišov A a konečně se zadařilo, skvělý výkon zakončený v čase 23:07 vytřel zrak všem a s tímto časem kluci mužskou kategorii vyhráli. Poslední na startovní čáře byl tým Lišov B, levý proudař upustil klubko hned po startu a útok dokončit se chlapcům již nepodařilo, neplatný pokus.
Kategorii vyhrál Lišov A před Mydlovary a Sedlecem.

Kategorie ženy:

Na start ženské kategorie se začalo smát sluníčko a tak holky měly jistě větší radost ze závodění. První na trati byla děvčata z Třísov (ČK), skvěle rozběhnutý útok zhatil dlouhý nástřik levého terče 32:66, hned po nich vtrhla na dráhu "Zlatíčka" z Lišov B (ČB) a předvedla výborný výkon dokončený v čase 23:62, takto vysoce nasazenou laťku chtěly pokořit holky z Mydlovar (ČB) ale nevyšlo to 25:71. Letošní premiéru si odbyla domácí děvčata Todně (ČB), ovšem bylo vidět, že holky moc netrénovaly 33:45, děvčatům ze Srubce (ČB) se rozběh povedl, ale v jeho závěru pravá proudařka upustila žezlo, když se dostala k dokončení pokusu čas se zastavil na 52:10. Předposlední v kategorii se představily holky z Češnovic (ČB), ale nástřik pravého proudu se protáhl až na 31:11. Odpoledne zakončil tým z Lišov A (ČB) pokusem na jistotu, ale nástřik je také potrápil, 27:87.
Ženskou kategorii vyhrál Lišov B před Mydlovary a Lišov A.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.