25. říjen 2021 10:36
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Třísov 19.6.2010
news: trisov.jpgČtvrtou soutěží v seriálu pokračujeme v Českokrumlovském okrese v nádherném prostředí třísovského koupaliště. Na rozdíl od loňského ročníku, snad jen díky počasí, se letošní konfrontace čtrnácti družtev mužů a šesti družstev žen konala pouze jednokolově na dvě nezávislé časomíry. Podmáčený terén, který letos trápí snad všechny soutěžní pořadatele se promítl i ve výsledcích předvedených výkonů.
Soutěž byla nezvykle odstartována domácím družstvem žen na sólo časomíru pro soutěž žen, které startovaly ze společné základny s muži napřeskáčku.

Kategorie ženy.

Startu v soutěži se ujaly domácí ženy, ale pokus se nevyvedl a rozjel smolný den domácích neplatným pokusem. S prvním družstvem mužů se na základně vystřídala děvčata z Netřebic (ČK). Jako neznámý tým v seriálu dámy předvedly slušný výkon zastavený až na nástřiku, čas 37:11 ovšem nažhavil ostatní dámské týmy ke svým výkonům. Po dalším vystřídání na prkně s muži nastoupila k pokusu lišovská "Zlatíčka", ale ani tam to nebylo podle představ, čas 28:57 nebyl tím pravým a mohl být kdykoliv překonán. Další protočení na základnu postavilo dámy z Frymburka (ČK), ale pokus byl taktéž nepovedený, 47:86. Pravidelné účastnice a bojovnice o prvenství v seriálu, ženy z Kájova (ČK) nastoupily na start jako předposlední v dámském pření. Zřejmě špatná obuv, velké nasazení a chuť o nejlepší výkon poslal strojnici u základny k zemi. I přes nepěkný pád se podařilo útok rozběhnout, ale problém na rozdělovači zhatil veškerou snahu a byl z toho smutný neplatný pokus. Na závěr se představily ženy Lišov A (ČB). Ani jim to nesedlo tak, aby svá "Zlatíčka" posunuly z prvního místa níže a čas 30:03 jim stačil jen na druhou příčku.
Prvenství uhájila lišovská "Zlatíčka" před svými maminkami, bronz udržely s překvapením ženy z Netřebic časem 37:11.

Kategorie muži.

Stejně jako družstva žen, zápasila s terénem i družstva mužů. Domácí tým Třísov A (ČK) své náčiní položil na základnu jako třetí v pořadí, ale rozjetý smolný den domácích týmů pokračoval po nepovedeném výkonu domácích žen. Čas 54:35 posunul domácí borce na výsledkový chvost. Napravit reputaci se nepodařilo ani domácímu B týmu, kde opět strojník nepěkně upadl na základně a čas 36:51 posadil domácí dvojku na předposlední příčku. Tým Mydlovar (ČB), namísto startu z první pozice, díky lidem co pomáhají a chrání, odstartoval až jako pátý v mužském pořadí. Jejich boj s terénem a skvělými terči Krumlovského HZS vyšel nejlépe, čas 24:58 byl vhozenou rukavicí ostatním týmům. Po jejich výkonu nastoupili muži z Holubova (ČK), moc nechybělo a mydlovarský čas byl překonán, ovšem více jak desetina chyběla, čas 24:70. Kájov A (ČK), dosavadní "poloviční" lídr průběžného pořadí se taktéž snažil své soky v prvenství překonat, ale problémy s nástřikem zastavily časomíru až na čase 30:45. Zraky se upínaly na výkony dalších týmů, ale hlavně týmů z Lišova (ČB). Áčko předvedlo svůj tradičně kvalitní výkon, čas 24:90, mladíci z Lišov C (ČB) s problémem na spojích rozdělovače čas 31:38. Nejsmolnějším týmem ovšem byly v soutěži muži z SDH Chmelná (ČK). Snaha o navedení proudařů ke správnému nástřiku měla za následek pád na kluzkém terénu a přešlap borce ze zadních pozic, neplatný pokus.
Skvěle připravená soutěž, zakončená sluníčkem a skvělými cenami pro všechny, nejlépe vyšla mužům z Mydlovar (ČB) před SDH Holubov (ČK) a Lišovem A (ČB).
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.