24. Leden 2022 00:53
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Holubov 28.7. 2012
Images: holubov2.jpgMěsíc utekl jako voda a tak došlo na další letošní konfrontaci v rámci ligy. Na holubovské návsi pod kaštany na správnou metu postavili dva členové HZS Český Krumlov průhledné nástřikové terče, spojili s časomírou a zbývalo jen čekat na příjezd soutěžních týmů. Počasí přálo a také to bylo vidět na počtu družstev, která se do soutěže prezentovala. Dvacettři mužských týmů doplnilo pěkných dvanáct ženských a chvilku po poledni se mohla rozpoutat bitva o hodnotné ceny i body do průběžného pořadí ligy, kterou odstartovala mužská kategorie. Po skončení základního kola mužů proběhlo finále pěti nejlepších týmů na 3B a až poté došlo na přestavení dráhy pro ženskou kategorii, která si na konci finále pěti nej střihla stejně jako muži ovšem již na 2B. Během odpoledne byl vidět velký počet nepovedených výkonů jak na samotných spojích tak hlavně na plnění terčů, které potrápilo většinu soutěžních týmů.

Kategorie muži:

Podle rezervovaného startovního pořadí odstartovala, jako již letos poněkolikáté, sedma mužů ze Srubce (ČB), kluci měli našlápnuto pěkně, ale levý terč se plnil moc dlouho, 27:86. Jako druzí na asfaltový povrch dráhy vystartoval tým z Mydlovar (ČB) a jak již předem avizoval konferenciér viděli jsme výborný výkon dokončený v čase 23:82. To byla vhozená rukavice pro vedoucí tým průběžného pořadí, Chlum B (ČK), který vystartoval z třetí startovní příčky. Klukům to nesedlo na pravém terči, který plnili příliš dlouho, 27:59. Domácí "áčko" Holubov (ČB) předvedlo pěkný výkon 25:48, chlapi z Kájova (ČK) měli také slušně nakročeno, ale sestřik vlevo se protáhl na rovných 28:00. Smůla na patách klukům z Třísova (ČK) drží jak přibitá, levá hadice "C" nevydržela nápor a byl tu první neplatný pokus odpoledne. Průběžně druhý tým pořadí ligy Sedlec (ČB) atakoval dosavadního lídra z Mydlovar, snad menší zaváhání béčkaře způsobilo výsledek 23:91, který na Mydlovary nestačil. Domácí "béčko" Holubov B se chtěl také vytáhnout, nespojenou hadici B zapojila strojnice, po jejím návratu k agregátu tým dokončil v čase 53:63. Kluci z Netřebic (ČK) měli pro změnu nazapojené levé C na rozdělovači, přesto dokončili v čase 36:15, mužům z Branišova (ČB) se na základně zapoměl pravý proudař 39:49, tým ze Chmelné (ČK) šel pěkně, 26:63, klukům z Holašovic (ČB) se na prkně zdržel rozdělovač, ale bojovali a dokončili v čase 36:63, mladíci z Chlum A nezapojené levé C, když se podařilo spojit a přidat plyn, závodník neudržel proudnici v ruce a proběhlo kropení obecenstva, 48:86. Tým z Přísečné (ČK) si prodloužil nástřik terčů 30:87, muži Brloh A (ČK) byli krátký 37:23, chlapi z Dolního Dvořiště (ČK) čekali na vodu 34:78, muži Lišov A (ČB) a nespojené vedení B 34:86, namotivovaný tým z Křenovic (ČB) měl pěkně našlápnuto, ale levý proudař nezapojil proudnici a druhý neplatný pokus odpoledne. Sedmičce borců z Velešína (ČK) se na základně zapoměl pravý proudař, doběhnout stihl, ale byl krátký 32:07, Lišov C a dlouhý nástřik terčů 31:92, Brlohu B se také zpozdil rozdělovač 31:66, jako poslední odstartoval Lišov B nástřik dokončen ve dvacátéšesté vteřině, ale po vytažení savice z kádě chyběl na konci koš a třetí neplatý pokus odpoledne.
Kategorii muži vyhrál tým Mydlovar před Sedlecem a Holubovem.

Kategorie ženy:

Kategorii žen odstartoval domácí tým Holubov (ČK) holky předvedly pěkných 28:00, jako druhá odstartovala děvčata ze Chmelné, chtělo to blíže k metě 29:58, mamky z Lišov A plnily terče moc dlouho 33:21, holky z Třísova (ČK) makaly pěkně jen to chtěl ještě urychlit nástřik 29:98, ženám z Besednice (ČK) se s příchodem vody rozpojil rozdělovač, nakonec dokončily v čase 49:22. Šesté v pořadí na prkně ženy Mydlovary (ČB) jimž se výkon povedl včetně rychlého nástřiku, který mohl být určitě ještě lepší 27:07, na základně je vystřídala děvčata z Chlumu (ČK) také pěkný výkon s delším nástřikem terčů 29:84, ženám z Dolního Dvořiště (ČK) se zdržela na základně závodnice na spojení rozdělovače, nakonec voda do terče doputovala 43:88, holkám z Češnovic (ČB) to stoprocentně nesedlo a na levém terči chyběl nějaký ten metr 34:88, podobně dopadla "Zlatíčka" z Lišov B, jen to chybělo tentokrát vpravo 35:65, ženám v Velešína (ČK) se nepodařilo spojit rozdělovač a pravá proudařka utekla z hadicí, nakonec zabojovaly a dokončily v čase 53:62. Jako poslední v kategorii vyběhla na trať děvčata ze Srubce, vpravo to chtělo naplnit terč rychleji 32:21.
Kategorii vyhrály holky z Mydlovar před Holubovem a Chmelnou.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.