24. Leden 2022 01:39
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chmelná 17.6. 2012

Images: chmelna02.jpgPoslední jarní soutěží před více než měsíční pauzou v seriálu proběhlo další nástřikové klání ve Chmelné, kam na asfaltový povrch dorazilo zabojovat o body do ligy devatenáct mužských a deset ženských družstev. Celé odpoledne proběhlo na průhledné terče a časomíru SDH Chmelná. K vidění bylo velké množství kvalitních výkonů, ale i několik nevydařených, jejichž největší příčinou byly právě nástřikové terče společně s nekvalitním natažením vedení. Naopak někteří borci a borkyně na metě ukázali, že terč se dá naplnit rychle a pohodlně.

Kategorie muži:

Již potřetí v letošní sezóně odstartovali tuto kategorii muži ze Srubce (ČB) a opět nezapojená proudnice tentokráte vpravo znamenala čas 47:12, hned po nich se představil tým z Křenovic (ČB), i přesto, že se nechtělo košíku do kádě dokončili chlapci v čase 27:87. Jako třetí se představila domácí Chmelná (ČK) a klukům se zadařilo ještě lépe, 26:73, nulu z Třísova si chtěl smazat nadějný tým ze sousedního Chlum B (ČK) a to se také podařilo, vynikající výkon zakončený perfektním nástřikem sklidil potlesk, 23:49. Vhozenou rukavici chtěli hned v zápětí zdvihnout muži z Mydlovar (ČB), dokonce měli i stejně nakročeno, ale zradila je hadice "B", která nevydržela nápor, neplatný pokus. Odpoledne se skvěle rozjelo i dalším pokusem tentokráte mužů z Todně (ČB), pěkný výkon s výsledným časem 25:79 atakoval tým ze Žernovic (PT), který k nalévačce povolal zálohu ze ženského družstva, perfektní útok zhatil nepovedený nástřik pravého terče, 27:34. Smolaři letošní sezóny, muži z Lišov A smůlu z pat odřeli o asfaltový povrch, ikdyž to na první místo nestačilo, s časem 25:35 se spokojili, borci z SDH Plešovice (ČK) se svým výkonem podívali za hranici třiceti vteřin, 31:02, pravý proudař z Holašovic (ČB) měl mezi proudnicí a terčem slušné koště a to se projevilo ve výsledku, 28:59, jen o prsa se před ně vtěsnil tým Chlum A, 28:56, zadařilo se mužům z Kájova (ČK), kteří vystřihli pěkných 25:18. Druhý nedělní neplatný pokus si připsalo áčko z Brloha (ČK), nezapojený rozdělovač se obstojně prolétl vzduchem, kmeti ze Sedlece (ČB) mohli přitlačit na pravém terči, ale s časem 26:04 hlavy nevěšeli. SDH Holubov (ČK) s omlazený kádrem si vybralo smůlu na rozdělovači, který se nepovedlo ideálně zapojit, závodník cestou upadl, ale bojoval, 58:80, se stejným problémem ovšem bez pádu se snažil vypořádat i mužský tým Třísova (ČK), vše se podařilo spojit i natáhnout, ale pravý proudař přešlápl metu, neplatný pokus, taktéž dopadl i druhý tým z Brloha Brloh B (ČK), nespojené vedení a neplatný pokus. Muži z Přísečné (ČK) s vypůjčeným levým "brkem" měli slušně našlápnuto, ale pravý terč nebyl nalit ideálně, 27:48. Jako poslední se v kategorii představil Lišov C a opět pravý terč zazlobil, 29:51.
Kategorii vyhrál Chlum B před Kájovem a Lišov A.

Kategorie ženy:

Ženskou kategorii rozjely holky z Nové Vsi (ČK) neplatným pokusem, levá proudařka měla pod zadkem oko na hadici takže nabyla schopna dokončit do minuty, opět levá proudařka, tentokráte domácího týmu Chmelná nezapojila na základně a nakonec jí chyběl nějaký metr k metě, 45:86, holky Chlum bojovaly statečně, 31:18, na "prkně" je střídala ostřílená garda Lišov A, mamky nenatáhly ideálně a taky chběl nějaký metr, 32:09. Laťku vysoko nasadila děvčata z Mydlovar (ČB), skvělý výkon korunovaný časem 24:68, holky z Holubova se taky snažily, ale bylo z toho až 32:86, hned po nich děvčata z Češnovic, kterým zůstal nějaký metr hadic "C" pod rozdělovačem a u mety chyběl, 43:53. Rukavici Mydlovar dokázala zdvihnout až Zlatíčka z Lišov B a to jen těsně, 24:60, holkám z Třísova nevyšel nástřik pravého terče, 36:85 a celé odpoledne zakončily ženy ze Srubce (ČB) neplatným pokusem.
Kategorii vyhrál Lišov B před Mydlovary a SDH Chlum.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.