29. Listopad 2021 16:20
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Mydlovary 11.9. 2021

Obrázky novinek: mydlovary21.jpgPředposlední soutěž sezóny byla zároveň poslední sklopkovou soutěží a do Mydlovar přijelo zazávodit osmnáct mužských a deset ženských družstev. V mužské kategorii padlo pět časů za sedmnáct, k tomu jeden neplatný pokus, ženám se povedlo v sedmnácté vteřině sestříknout sklopku celkem dvakrát stejně tak za osmnáct, k tomu tři neplatné pokusy. V obou kategoriích vyběhly hvězdné týmy složené ze závodníků, které si vybrali jako nejlepší ostatní soutěžící, v mužské kategorii to byly týmy dva, v ženské také dva, ale tým B díky stejnému počtu hlasů na postu rozdělovače běžel dvakrát pokaždé s jinou závodnicí na trojáku. Celé odpoledne bylo plánované vysílat online na portále FIRE TV, ale díky výpadku internetového připojení se online přenos neuskutečnil, ovšem záznam bude jistě dostupný. V neděli se bude v obou kategoriích rozhodovat na nástřikové terče v Třísově.

Kategorie muži:

Kluci z Ledenic nechají vteřinu na levém terči, 18:89, sedma z Holubova zapisuje rovných 18:00, Srubec na sedmnáctkový čas nedosáhne, 18:28, lídr průběžného pořadí tým ze Žernovic vystřihne parádních 17:09, kluci ze Šipouna na Žernovice nestačí, svůj povedený pokus dokončují časem 17:58, levý proudař z Milenovic se zasekl na základně, přestože kluci na metu doběhli dokončit se levému proudaři nepovedlo, neplatný pokus, další nepovedený atak času Žernovic v podání kluků z Jaronic, skvělý výkon a čas 17:15, kluci z Třebína zapisují do výsledků čas 19:87, levý proudař ze Soběnova přišel na metě o hadici, 33:55, domácí tým Mydlovar s dívčí výpomocí na béčkách dosahuje času 22:31, pravý proudař z Benešovy Hory je krátký, 18:69, další sedmnáctku sestříkne Břehov B, 17:91, družstvo Přísečná A prostříkne vpravo, 19:16, mladíci z Křenovic s dívčí výpomocí na náběru jsou krátcí, 18:64, Milenovice B mají později vodu, 21:20, Lišov A bojuje o celkové vítězství v ročníku, potřebuje zaběhnout lépe než kluci ze Žernovic což bude velmi těžké, bohužel prostřik vpravo přináší čas 17:95, tým ze Zvíkova se zádrhelem na koši, 18:84, poslední v kategorie startuje Zliv a časomíra se zastavuje na hodnotě 20:28.

Vítězí Žernovice před Jaronicemi a Šipounem.

All star muži:

Tým A je zastoupen následovně, koš, náběr a stroj z Jaronic, béčkař je ze Šipouna, rozdělovač ze Srubce, levý proud ze Šipouna a pravý z Jaronic. Jeden ze závodníků podklouzne na startovní čáře, ale vše se nakonec povede a je tu čas 17:76. Tým B se skládá takto, koš a náběr Lišov A, strojník ze Šipouna, béčkař Lišov A, rozdělovač Šipoun a proudaři jsou opět z Lišov A, menší prostřik vpravo a čas 17:82.

Kategorie ženy:

První startují ženy z Rudolfova, sestříknou v čase 19:23, ale díky přešlapu vlevo zapisují neplatný pokus, "Mamky" Lišov A předvádějí první čas za sedmnáct, 17:95, levá proudařka z Břehova nedá proudnici za běhu a i přes velkou snahu nedokončí, neplatný pokus, holky z Holubova se zdrží na spojích rozdělovače, 19:47, pravá proudařka z Ledenic se zdržela na platě a je krátká, 20:05, Lišov B má smůlu hned s vodou ze stroje jim praskne první béčko, neplatný pokus, holky ze Srubce svůj útok absolvují v dešti a s prostřikem vpravo dosahují času 18:11, do vedení jdou Netřebice parádním útokem završeným rychlým sestřikem, 17:85, pravá proudařka z Mydlovar přijde při doběhu o hadici a musí se vracet, 33:85, poslední v kategorii se představují Hrdějovice B, levá proudařka se trápí s tlakem v hadici a dlouho cílí, 18:64.

Zlaté jsou Netřebice, stříbro bere Lišov A a bronzový je Srubec.

All star ženy:

V ženské kategorii díky stejnému počtu hlasů na postu rozdělovače poběží tým B dvakrát. Složen je takto, náběr a rozdělovač Lišov B, pravý proud, stroj a béčka zastupují Ledenice a levý proud je z Břehova, pravá proudařka se zdrží na spojích, je krátká a nedokončí, neplatný pokus. Tým A je složen následovně, Hrdějovice B jsou na postech, stroj, béčka rozdělovač a pravý proud, náběr a koš je z Ledenic a levý proud ze Srubce. Holky jdou parádně a smetají terče v čase 17:14. Druhý útok týmu B kde se na rozdělovači představí závodnice ze Srubce, bohužel opět pravá proudařka, která nestihne zakleknout a nedokončí, neplatný pokus.

ZÁZNAM ZE SOUTĚŽE NAJDETE TADY

VIDEA Z DRONU NAJDETE TADY

FOTOGALERIE ZE SOUTĚŽE AUTOR MICHAELA MIKEŠOVÁ

FOTOGALERIE ZE SOUTĚŽE AUTOR MICHAELA ŠINDELÍŘOVÁ

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE NAJDETE I ZDE

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.