25. říjen 2021 09:03
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Srubec 5.9. 2020

Obrázky novinek: srubec20.jpgSrubec, trať kde vždy padaly ty nejlepší časy a letos tomu nebylo jinak přijelo navštívit jednadvacet mužských a čtrnáct ženských týmů. Tři šestnáctky v mužské kategorii byly doplněny o sedm časů za sedmnáct k tomu také čtyři neplatné pokusy. Na předních příčkách v průběžném pořadí to bude ještě litý boj. Ženám se povedly dvě sedmnáctky a tři časy za osmnáct, po čtvrté za sebou nenašla děvčata ze Srubce přemožitele a tak se s klidem vyhřívají na průběžné první příčce. V mužské kategorii došlo na kuriózní útok, který rozpoutal vlnu vášní a vše k tomuto případu najdete v článku. Soutěžní víkend pokračuje v neděli v Holubově, kde si po druhé ve zkráceném ročníku soutěžící zaběhnou na nástřikové terče.

Kategorie muži:

Domácí tým promaluje na pravém terči a i tak máme první sedmnáctku, 17:82, kluci z Křenovic ulejou první start, napodruhé předvedou 18:14, ale zapisují neplatný pokus kvůli přešlapu levého proudaře, kluci ze Šipouna na rychlé dráze, která se ve Srubci lehce svažuje k terčům, vystřihnou skvělých 16:40, Žernovice na šestnáct nestačí, 17:22, Chlum B smetá terče v čase 17:68, sedmnáctek bude možná dnes jako hub po dešti, borci z Netřebic vystřihnou 17:61, béčkař z Ledenic podklouzl už na startovní čáře a byl pozdější na spojích, přesto natáhl, 18:71, nenaražené savé na mašině znamená neplatný pokus pro Slavošovice, druhou šestnáctku vystřihnou Vlkovice, parádní výkon, 16:83, sedma KTM I. (Krč, Tálín, Milenovice) zvládá disciplínu v čase 17:99, nenatočený koš i se savicí končí v kádi a tím i útok týmu Benešova Hora, neplatný pokus, kluci z Holubova na sedmnáct nedosáhnou, 18:32, levý proudař z Přísečné A je kratší, 18:74, další sedmnáctka do výsledků se zadaří Soběnovu A, 17:87, kluci z Třebína zakončí svůj útok časem 20:58, sedma z Lišov A jde parádně, 17:74, nezapojenou proudnici má levý proudař z Hosína, i za cenu smočení čárového rozhodčího kluci dokončí, 32:27, výběr KTM II. uleje první start, napodruhé se nepodaří nabrat z kádě, neplatný pokus, strojník z Třísova chvilku čeká s vodou a je z toho rovných 19:00, koš ze země sbírá závodník z Mydlovar a tak střelci na metě musí čekat, 22:63, poslední na prkno jdou Jaronice a zakončují vyšší šestnáctkou, 16:89, po dokončení útoku si někteří závodníci všimnou překříženého vedení "C".

VYJÁDŘENÍ RADY LIGY K ÚTOKU JARONIC:

Při útoku družstva mužů Jaronic došlo k přestupku proti pravidlům Požárního sportu spočívající v tzv. křížení proudů při obráceně zapojeném útočném vedení "C" na rozdělovači. Tento přestupek nebyl bezprostředně při a po útoku zaznamenán rozhodčími na dráze a proto byl pokus uznán jako platný. Dle současné úpravy "Pravidel JČHL" nemá Rada mandát k dodatečnému opravení rozhodnutí rozhodčího na základě dokumentace (video, foto atp.) a působí na soutěžích jako orgán odvolací. Zde bylo rozhodnutí a z něj plynoucí odpovědnost plně v gesci rozhodčích a tudíž dodatečně nevratné.

Zlato bere Šipoun, stříbro Vlkovice a bronz Jaronice.

Kategorie ženy:

Levá proudařka z Přísečné má zamotanou nohavici v hadici, 33:91, levá proudařka z Břehova kus od základny upadne a musí rychle vstát a makat bez klubka, strojnice čeká s vodou dokud není na metě a je z toho 24:32, opět problém vlevo, oko za zády má závodnice z Holubova, navíc je krátká a maluje, 19:68, děvčata z Hrdějovic B také prostříknou vlevo, 18:21, sedmnáctka se povede i v ženské kategorii a to jako první holkám z Ledenic, 17:91, tuto hodnotu vylepší domácí Srubec, 17:47, levá proudařka z Lišov B je krátká a dlouho cílí, 21:98, holky z Netřebic dokončí svůj útok časem 19:42, pravá proudařka z Rudolfova se zadrhla na základně, po tanci a posbírání nářadí doběhne k metě, ale holky nemají nabráno, neplatný pokus, "Mamky" Lišov A na jistotu a čas 18:05, minule stříbrné a dnes zatím třetí Mydlovary, 18:01, pravá proudařka z Chlumu nemá zapojenou proudnici, 37:93, holky z Hosína prostříknou vlevo, 20:46, poslední jdou děvčata z Tálína, vypůjčená pravá proudařka se zdržela na spojích, 21:67.

První je domácí Srubec, druhé holky z Ledenic a třetí Mydlovary.

VIDEA ÚTOKŮ NAJDETE TADY

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE NAJDETE TADY

FOTOGALERIE ZE SOUTĚŽE JE I TADY AUTOR MICHAELA ŠINDELÍŘOVÁ

FOTOGALERIE ZE SOUTĚŽE JE I ZDE AUTOR MICHAELA MIKEŠOVÁ

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.