25. říjen 2021 11:09
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chlum u Křemže 5.6.2010
news: chlum10.jpgRok uplynul jako voda a všichni jsme se opět sešli v areálu zemědělského družstva Chlum u Křemže na letošním v pořadí třetím klání v seriálu ligy. Soutěž na "čerstvé" nástřikové terče SDH Chmelná mohla za dunění reproduktorů a krásného počasí bez problémů začít. Zasoupeřit letos přijelo celkem sedmnáct družstev mužů a čtyři družstva žen. I přes tento počet se soutěž konala dvoukolově.

Kategorie muži

Po tradičním losování startovního pořadí se rozběhla obě kola soutěže mužů. Na začátek byly vidět slabší výkony, kterým odpovídaly i dosažené časy na hranici třiceti sekund. Až v polovině prvního kola přemohli časomíru muži z Lišov C (ČB), kteří dosáhli pěkného času 23:54. Netrvalo ovšem dlouho a borci z SDH Kalenice (ST) přitvrdili ještě více a svůj pokus dokončili v krásném čase 22:65, který jim stačil na vítězství v prvním kole.
Druhé kolo, které okamžitě navázalo na kolo první už bylo z pohledu dosažených časů příznivější. Hned na začátek muži z Drachkova (ST) nasadili laťku na čas 23:19, který atakoval Kájov A (ČK) s časem 23:62 a Mydlovary (ČB) 23:65, ovšem tento čas překonali až muži z Třísova (ČK) povedeným nástřikem v čase 23:13 a s tímto časem druhé kolo vyhráli.
Během obou kol bylo k viděním i několik rekordních nástřiků, které někteří proudaři stihli ve dvacátéprvní vteřině. V celkovém hodnocení, kde se počítal lepší čas z obou kol zvítězili borci z SDH Kalenice (ST) před SDH Třísov (ČK) a třetí příčku vybojovali muži z SDH Drachkov (ST).

Kategorie ženy

Soutěže žen v Chlumu se zůčastnily tradiční čtyři týmy, které se vší silou praly o body v celkovém hodnocení Jihočeské ligy. Ženy Třísov (ČK), tradičně s přetlakovým ventilem odstartovaly z první příčky a svůj první pokus dokončily v čase 26:74, který byl i vítězným časem prvního kola ženské soutěže. Smůla se nalepila na paty ženám z Lišov A (ČB), první pokus nevyšel a čas se zastavil až na čísle 35:74 a v prvním kole to bylo poslední místo. Pěkný útok předvedla děvčata z Kájova (ČK), čas rovných 27:00 stačil pouze na druhé místo v prvním kole.
Ve druhém kole si chtěli všechny družstva své časy vylepšit, ale povedlo se to pouze ženám z Mydlovar (ČB), které si polepšily o více než šest sekund a tak časem 27:74 druhé kolo vyhrály. Ženám z Lišova A (ČB) zhatil druhý pokus problém na pravém proudu, který proudařka upustila. V celkovém hodnocení zvítězily ženy z Třísova (ČK), druhé skončily ženy Kájov (ČK), třetí dámy z Mydlovar (ČB)
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.