21. Září 2019 17:12
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Soběnov 31.8. 2019

Obrázky novinek: sobenov19.jpgPrvní sobotu v srpnu, kdy naposledy probíhala liga pršelo, poslední sobotu v srpnu, kdy se konalo desáté kolo ročníku byl pravý letní den se vším všudy. Na předělanou dráhu do Soběnova, kde zmizel ten urputný kopec k terčům, dorazilo šestadvacet mužských a čtrnáct ženských družstev. Tipéři si přáli šestnáctkové časy, ale ani v jedné kategorii se nedočkali, mužům se povedly pouze dva časy za sedmnáct a to ještě hodně vysoké, osm osmnáctek a sedm neplatných pokusů například za přešlap, nezapojené náčiní či dokonce za neúplnou výstroj. V průběžném pořadí se nic velkého neuděje, Žernovice si drží náskok šestadvaceti bodů na druhý Srubec a ten si drží více než dvacet bodů na třetí Tálín. Ženám se podařil jeden čas za osmnáct a tři devatenáctky, v čase jejich kategorie měly proudařky proti slunci těžkou práci, v této kategorii je však na předních pozicích docela nával a tak se Bizonky s děvčaty z Holubova usazují společně za Srubec o sedm bodů na druhou příčku, o bod jim na záda dýchají Žernovice a Ledenice.

Kategorie muži:

Soutěž tradičně odstartují chlapi ze Smrhova s osmičkou mašinou, která si s novou dráhou poradí, 27:55, domácí Soběnov A uleje první start, napodruhé s prostřikem vlevo čas 18:29, kluci z Netřebic předvádějí 18:69, srubecký rozdělovač se zdržel na základně a na sedmnáctku to nestačí, 18:01, stejná lapálie postihne i Chlum B, kterému se však nepovede dokončit, neplatný pokus, Přísečná B se závodnicí na koši, který zvládne parádně, smetá terče v čase 18:57, kluci z Holubova jsou ktatší a prostříkají, 18:59, ani borci z SDH Kolence na sedmnáctku nedosáhnou 18:32, trestuhodný prostřik předvede levý proudař z Vlkovic, 18:26, Soběnov B za velké podpory obecenstva zastavuje časomíru na hodnotě 20:40, nenatočený koš padá týmu Ledenic mimo káď, závodník namočí savici do vody a to je proti pravidlům, neplatný pokus, první sedmnáctku zapisuje Benešova Hora, 17:76, pravý proudař běžící za Brloh přišel o klubko a byl krátký, 24:48, Slavošovicím také prostříká pravý proudař i přestože je na metě, 20:51, neplatný pokus má i Lišov A, nezapojená proudnice vpravo, kluci z Třísova předvedou skvělý útok zakončený rychlým sestřikem, 18:35, lídr ze Žernovic dává na jistotu parádní čas 17:86 a to stačí zatím na druhé místo, levý proudař z Přísečné A nedá proudnici napoprvé, 29:85, Třebín - Lipí má později vodu u levého střelce, 22:81, tým z Přídolí s problémy na vodě 22:80, Velešín A nemá nabráno a je potřeba zpět do kádě, 36:46, navíc přešlap vlevo a tím pádem neplatný pokus, Zvíkov nestihl dokončit do jedné minuty, neplatný pokus, kluci z SDH Omlenice mají později vodu, 21:65,pravý proudař z Pořešína prostříká do času 24:13, předposlední se představí tým z Besednice, nezapojené béčko na rozdělovači znamená neplatný pokus, poslední kdo může promluvit do průběžného pořadí je Tálín, 18:01 je čas, který bohužel nemůže být uznán, závodník na rozdělovači dokončil útok bez levé boty a to je bráno jako nepovolená ústroj.

Vítězí Benešova Hora před Žernovicemi a Srubcem.

Kategorie ženy:

Pravá proudařka z Chlumu je krátká i přesto terč smete, 20:65, "Mamky" Lišov A mají přešlap vpravo, neplatný pokus, levá proudařka z Mydlovar se zdržela na základně, ale doběhnout stihla, 20:02, "Bizonky" Hrdějovice B zapisují skvělých 18:76, prostřik na pravém terči hatí šance na lepší umístění holkám ze Žernovic, 21:09, proudaři to mají nyní těžké proti slunci, "Zlatíčka" Lišov B také prostříknou na pravé straně, 19:18, holky ze Srubce mají menší potíže na koši, ale mašina to dožene, škoda prostřiku vlevo, 19:65, děvčata z Netřebic jdou parádně, ale zdolání levého terče trvá do času 20:86, levá proudařka z Ledenic nesmete napoprvé a musí mířit na terč znovu, 24:59, holky z Holubova zastavují časomíru na hodnotě 19:19, sedma z Todně prostříkne vpravo do času, 20:64, pravá proudařka z Omlenice je krátká a proti slunci nedokončí, neplatný pokus, nenatočený koš mají holky z Besednice, neplatný pokus, poslední Benešov nad Černou zápolí se spoji rozdělovače a dokončit se podaří, 44:22.

Zlaté jsou Hrdějovice B, stříbrný je Lišov B a bronz si odnáší Holubov.

VIDEOZÁZNAM SOUTĚŽE NAJDETE TADY

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE NAJDETE TADY

Ročník 2019
Srubecsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumn28.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice170
2.Srubec137
3.Vlkovice122
4.Tálín116
5.Netřebice107
6.Chlum B88
   
ŽENY
1.Srubec66
2.Hrdějovice B61
3.Holubov59
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.