22. říjen 2019 18:54
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Žernovice 15.6. 2019

Obrázky novinek: zernovice19.jpgPo nástřikovém víkendu se opět liga vrací ke sklopným terčům a pátým kolem pokračuje v Žernovicích kam přijelo celkem dvacet mužských a osm ženských týmů. V mužské kategorii se opět čekaly časy za šestnáct, ale to se povedlo jenom jednou, k tomu čtyři sedmnáctky a čtyři neplatné pokusy, ženám se povedl jeden útok za sedmnáct, dvě osmnáctky a jeden neplatný pokus. Namočený koberec kolem základny byl kluzký a nejeden závodník uklouzl. Po skončení obou kategorií proběhlo finále pěti týmů mužů, které ovládl čtrnáctkovým časem Šipoun. Ledenice muži a Holubov ženy přijdou díky neplatným pokusům o svá průběžná vedení. Na samotný závěr se přihnal déšť a tak vyhlášení proběhlo ve velkém tempu. Seriál bude pokračovat první červencovou sobotu sklopkami v Krči.

Kategorie muži:

Po čtvrt na dvě vyráží na na dráhu Tálín a máme tu první sedmnáctku, 17:99, druhá na platě je Krč, kluci ulejou první start, napodruhé s problémy na náběru čas 22:24, pravý proudař z Netřebic přišel u základny o klubko, 18:32, druhou sedmnáctku dává Srubec, parádní výkon, 17:14, nabírač z Chlum B ošklivě upadl u základny, neplatný pokus a soutěž byla přerušena do příjezdu záchranné služby, po zhruba půlhodinové pauze startují Slavošovice, levý proudař a béčkař se zdrží na spojích a je potřeba čekat s vodou, 20:48, muži z Holubova předvádějí 18:28, tentokrát proplul na zádech bez újmy kolem základny košař z Kolenců, 22:70, kluci z Vlkovic jdou do vedení skvělým útokem, 16:85, tým z Přísečné A je krátký vlevo, 19:52, letos poprvé zavítal na soutěž v rámci ligy tým ze Šipouna, s vypůjčeným proudařem předvedou čas 17:21, škoda prostřiku vlevo, muži z Brloha zastavují časomíru na hodnotě 19:32, sedma z Kájova nemá ideálně nabráno a střelci čekají na vodu, 20:82, Benešova Hora si vybírá notnou dávku smůly, nejdříve upadne béčkar u základny, pak se odpojí savé od stroje a nakonec je z toho čas 28:60, pravý proudař z Lišov A se zdrží na základně a je krátký, 21:32, neplatný pokus zapisují Ledenice, levý proudař upustil hadici a i přes snahy nedokončil, domácí Žernovice prostříkají vlevo, i přesto předvádějí fanouškům skvělý útok, 17:95, také levý proudař, tentokráte z Milenovic nezapojí za běhu, neplatný pokus, prostřik vlevo přináší Soběnovu A čas 19:82, poslední v kategorii startují Výškovice, vypůjčený proudař ze Žernovic vyběhne od základny s nezapojenými céčky, neplatný pokus.

Vítězí Vlkovice před Srubcem a Šipounem.

Kategorie ženy:

Mydlovary smetou terče v čase 20:16, "Mamky" Lišov A jsou krátké vlevo a prostříkají do času 21:36, pravá proudařka z Holubova upustí hadici a holky nedokončí, "Bizonky" Hrdějovice B mají problémy na koši a ještě trochu prostříknou vpravo, 19:75, za podpory hromů na hlavami jdou do vedení domácí Žernovice, 18:47, vlevo trestuhodně prostříknou "Zlatíčka" Lišov B, 18:57, Srubec bere domácím vedení exceletním výkonem korunovaný rychlým sestřikem, 17:57, poslední děvčata z Chlumu prostříknou vpravo, 19:61.

Zlatý je Srubec, stříbro berou domácí Žernovice a bronzová jsou "Zlatíčka" Lišov B.

Finále muži:

Prvním finalistou jsou domácí Žernovice, 15:36, jako druzí jsou muži Tálín, ale k terčům přiběhnou nepovoleně blízko, přešlap, neplatný pokus, Slavošovice jsou třetím finalistou, 15:93, kluci z Netřebic nemají natočený koš, neplatný pokus, poslední ve finále je Šipoun, uvidíme aspoň jednu čtrnáctku? Co dodat, bezchybný útok a skoro stejné sestřiky, 14:49.

VIDEA ZE SOUTEŽE NAJDETE ZDE

FOTOGRAFIE ZE SOUTĚŽE NAJDET TADY

#20sezonJCHL

Ročník 2019
Srubecsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice185
2.Srubec147
3.Vlkovice142
4.Tálín122
5.Netřebice108
6.Holubov103
   
ŽENY
1.Hrdějovice B71
2.Srubec67
3.Holubov65
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.