25. říjen 2021 08:46
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Lišov 22.5.2010

news: lisov.jpgDruhým kolem pokračovala Jihočeská hasičská liga na skvěle připraveném hřišti v Lišově. Nebýt dlouhodobě deštivého počasí, povrch by byl určitě ještě lepší. Soutěž probíhala ve dvou kategoriích, kategorie A dle pravidel JČHL a kategorie B dle pravidel požárního sportu. Své výkony přijelo předvést 19 družstev mužů a 8 družstev žen. V kategorii A startovalo dvanáct týmů mužů a pět týmů žen.

Kategorie muži A

Po tradičním losování jako první odstartovalo družstvo borců ze šumavských Žernovic (PT), kteří ukázali, že přijeli opět skvěle připraveni a svým výkonem zakončeným časem 18:80 celou soutěž i vyhráli. Skvělé výkony předvedlo hned několik týmů, někteří zaváhali v koncovce. Muži z Holubova (ČK) sahali po skvělém čase, ale problém na levém proudu zapříčinil až čas 26:84 (19:18P), který se propadl až na 11.místo. Skvěle si vedli mladíci z Lišovského céčka (ČB), časomíra se jim zastavila těsně pod hranicí devatenácti sekund na čase 18:97 což stačilo na druhou příčku, hranici devatenácti sekund atakoval i výkon mužů z Mydlovar (ČB), ale nakonec jim k získání bronzového poháru postačil čas 19:76. Celkového průběžného pořadí se tedy ujalo družstvo mužů z Lišova A před týmem z Mydlovar.

Kategorie muži B

V této kategorii soutěžila družstva většinou z okresu České Budějovice, ale byly k vidění i výkony týmů z jiných okresů. Po dlouhé době se na soutěži ukázalo mužstvo Hosína (ČB), jejich výkon zakončený v čase 24:70 jim vynesl bronzovou příčku, skvěle si počínali borci z Holašovic (ČB) čas 23:32 a druhé místo. Kategorii B vyhráli muži z Jaronic (ČB), kteří na široké hadice dosáhli času 22:08.

Kategorie ženy A

V ženské kategorii na úzké sportovní hadice se utkalo pět týmů, skvěle opět zaběhla děvčata z Kájova (ČK) čas 24:50 stačil na třetí příčku, na paty jim šlapaly ženy z Třísova (ČK), které běhají z bezpečnostních důvodů s omezovačem na stroji. I tak dokončily časem 24:67, čtvrté místo.Žernovické (PT) ženy startovaly poslední v pořadí se zapůjčenou závodnicí a dokončily v čase 25:78. Boj o první dva stupínky vítězů proběhl mezi dvěma lišovskými týmy žen. První na start šly "mamky" z Lišov A,  skvělý výkon pokazil problém na levém proudu, takže čas 22:03 (18:66P) stačil na druhé místo. "Dcery" z Lišov B (ČB) dokázaly, že umí a musí se s nimy na soutěžích v budoucnu počítat, tradičně povedený výkon s časem 18:77 je postavil na stupeň nejvyšší nejen v této soutěži, ale i v průběžném pořadí seriálu před děvčaty z Kájova na druhém místě.

Kategorie ženy B

Se širokými hadicemi v kategorii B se na start postavila tři družstva žen,všechna z českobudějovického okresu. Bojovnice z Češnovic dokončili svůj pokus časem 29:24 a odvezli si první místo v této kategorii. Stejně jako u mužů se po dlouhé době na soutěži představil i nový tým žen z Hosína. Děvčata odstartovala přesně v čase, kdy v Kolíně nad Rýnem odstartoval svůj vítězný nájezd Jan Marek v semifinále hokejového mistrovství světa a tak snad jen to, že všechno štěstí bylo právě tam zapříčinilo, že levá proudařka přeběhla a tudíž byl pokus neplatný. Odměnou bylo třetí místo v kategorii B.Druhou příčku vybojovaly ženy ze Štěpánovic (ČB) s časem 31:09.

Celkové pořadí obou kategorií dohromady

Celkové hodnocení soutěže, tedy obě kategorie dohromady, se už výrazně nezměnilo oproti pořadí v kategorii A, nejhůře dopadl asi Holubov, který se propadl o tři příčky, Chlum B o dvě, díky čemuž přišli o body v celkovém hodnocení ligy. V ženské kategorii ke změnám nedošlo vůbec.

V sekci "Ke stažení" jsou dostupné obě varianty výsledkových listin.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.