26. červen 2019 12:36
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Soběnov 26.8. 2017

Obrázky novinek: sobenov17.jpgPoslední srpnovou sobotu proběhla v rámci Jihočeské hasičské ligy sklopková soutěž premiérově v hasičském areálu v Soběnově. Celkem se sjelo slušných devětadvacet mužských a třináct ženských týmů což dokázalo, že pořádající sbor dostal důvěru závodníků oprávněně. Horší už to bylo s výkony, na skvěle připravené dráze, která je slušně do kopce si vylámal zuby nejeden mančaft. V mužské kategorii padla pouze jedna osmnáctka a k tomu sedm devatenáctek, s neplatnými pokusy se také roztrhl pytel, celkem osmkrát se nepodařilo dokončit, ženy na tom nebyly o nic lépe, po jedné devatenáctce a dvacítce převažovaly na výsledkové listině i časy přes třicet, neplatné pokusy v kategorii něžného pohlaví padly dva. Celé odpoledne bylo možné, i přes počáteční problémy s konektivitou díky prošláplému kabelu internetu, sledovat online na webu.

Kategorie muži:

Jako první vybíhá Soběnov Smrhov, s osmičkou mašinou v retrostylu proběhnou borci trať až na metu, ale levý proudař nedokončí, neplatný pokus, domácí Soběnov s prostřikem vlevo 19:67, třetí jsou na trati Netřebice, delší zdolávání terčů přináší čas 20:46, druhý neplatný pokus připisuje Přísečná A, nenatočený koš, Milenovický košař zaváhal na základně a musel se vracet, 20:90, kluci z Holubova šli skvěle, 19:25, borci z Velešín A ulili první start, napodruhé se povedlo dokončit v čase 22:23, pravý proudař z Kolenců trestuhodně prostříkal, 19:84 (17:86L), sedma z Ledenic byla natolik vyhecovaná, že nezvládla trať do kopce a střelci byli krátcí, neplatný pokus, rozpojené levé "C" od rozdělovače mají kluci z Mojného ovšem nevzdávají to a dokončují v čase 39:91, problém na savici měla závodnice vypomáhající týmu Velešín B, 25:43, další domácí sestava, Soběnov B smetá terče v čase 20:55, střelci z Přísečné B byli krátcí a pravý terč se nepovedlo sestříknout, neplatný pokus, uzel na levém céčku má Kájov, pravý proudař ztratil rovnováhu a nedokončil, neplatný pokus, košařka vypomáhá mužům z Netřebic B, terče zastavují čas na hodnotě 22:27, borci z týmu Třebín-Lipí dosahují času 21:43, krátcí jsou i kluci z Ločenic a to natolik, že s vodou popotahují, bohužel čas na dokončení pokusu, jedna minuta, vypršel, neplatný pokus, první osmnáctku zapisuje až Srubec, 18:79, kluci z Třísova se vejdou do devatenácti, 19:89, nezapojené béčko na rozdělovači a Žernovice jsou bez bodu, neplatný pokus, levý proudař z Lišova A byl krátký a trápil se s terčem, 22:85, závodník na rozdělovači týmu Křenovic zápasil s otevřeným kohoutem a jistě je svlažen stejně jako kolega na koši, 21:72, něco podobného prožil i závodník z Benešova nad Černou, kluci na metě déle zdolávali terče, 28:22, krátcí na terčích jsou i muži z Plešovic, 21:83, špatně napojené béčko na mašině zaměstnalo strojníka Holašovic natolik, že se zdržel s plynem a tak na druhou osmnáctku stále čekáme, 19:79, tu atakuje Lišov B, ale pravý proudař prostříká, 20:15, kluci z Krče také na osmnáctku nedosáhnou, 19:38, co na to lídr, levý proudař měl později vodu a 19:02 pro Chlum B, poslední v kategorii startuje domácí best of výběr Soběnov C, nezapojený rozdělovač odtáhli proudaři a tým nedokončil.

Vítězí Srubec, stříbrný je Chlum B a bronz bere Holubov.

Kategorie ženy:

Děvčata za Chmelné předvedla skvělý útok, pravá proudařka byla krátká a trápila se s terčem do času 23:33, Mamky Lišov A mají taky kratší pravý proud a jestě rozhozená rovnováha závodnice, 31:65, holky ze Soběnova mají problémy se spoji na základně a po zásahu trenéra, který zavřel kohout na stroji dostávají červený praporek, pravá proudařka z Holubova přišla brzy o klublo, je krátká a nedokončí, neplatný pokus, děvčatům ze Žernovic nejprve podklouzla závodnice na náběru, pad se jim rozpojilo levé vedení "C", ale bojovnice od rozdělovače vše spojila tak jak má být a výsledný čas je 33:45, holky z Přísečné jsou u čáry krátké a dlouho zdolávají terče, 37:90, ženy z Benešova nad Černou smetají z první, 22:56, skvěle se zadaří týmu z Netřebic, 20:53, pravá proudařka ze Srubce ztrácí žezlo a musí se vracet, 43:07, děvčata z Chlumu předvádějí čas 21:06, holky z Todně se zapůjčenou levou proudařkou zapisují další jednadvacítku, 21:50, soutěz uzavírají Hrdějovice, napoprvé se nepovedlo nabrat z kádě a bylo potřeba savici opět namočit, 35:48.

Zlato berou Zlatíčka Lišov B, stříbrné medaile mají Netřebice a bronz odváží holky z Chlumu.

ZÁZNAM ONLINE PŘENOSU NAJDETE TADY Pozn: Chybí v něm prvních sedm útoků kvůli nefunkčnímu připojení k internetu, jakmile bude dostupný kompletní záznam bude odkaz upraven.

Ročník 2019
Srubecsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Krčs6.7.
Křenovices13.7.
Lipís27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs31.8.
Mydlovarys14.9.
Lišovs15.9.
Chlumn28.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice63
2.Srubec60
3.Tálín59
4.Ledenice55
5.Vlkovice49
6.Chlum B46
   
ŽENY
1.Žernovice32
2.Srubec30
3.Holubov24
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.