29. Listopad 2021 16:40
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Sedlec 3.9.2011
Images: sedlec.jpgPo menší pauze se první zářijovou sobotu pokračovalo v seriálu ligy na rozžhavené asfaltové dráze v Sedleci. Stejně jako asfalt bylo nažhaveno i deset družstev žen a patnáct týmů mužů. Odpoledne slibovalo pěkné výkony s ještě lepšími časy, jak je na této dráze zvykem, bohužel došlo i na dostatečný počet neplatných pokusů. Soutěž proběhla na sklopné terče a časomíru SDH Sedlec.

Kategorie muži

Jako první svou výzbroj na základně urovnal tým mužů ze Chmelné (ČK), následně svůj výkon zakončili v čase 20:21, jako druzí a v letošní premiéře nastoupili Benga Boys z Krtel (ČB), poklidný útok se setřikem v čase 23:46. Na správnou teplotu rozžhavil nejen povrch dráhy, ale i diváky a ostatní týmy vynikající výkon nabuzených domácích borců SDH Sedlec (ČB), k jejich akci nebylo krom potlesku potřeba nic dodávat 18:11. Ještě potlesk neutichl a už nastal znova, tentokráte za skvělý útok chlapců z Chlum B (ČK), čas 18:63. S časem pod dvacet svůj pokus dokončili i hosté z SDH Počenice (KM), se zapůjčeným brkařem pěkných 19:27, skvěle našlápnuto měl i lídr kategorie tým Lišova A (ČB), bohužel prostřik na pravém terči, kde zjevně došlo na změnu v klasickém složení, znamenal čas 19:28. Dalším premiérovým týmem v sezóně byly chlapy z SDH Jetětice (PI), našlápnuto měly slušně ovšem nezapojené levé "céčko" na rozdělovači poslalo akci do série neplatných pokusů. Druhý neplatný pokus si připsal v zápětí tým Holašovic (ČB), hned po výstřiku ulítla hadice ze stroje, jako třetí v sérii si smůlu vybraly i chlapy z Todně (ČB) nejprve se zasekl na základně rozdělovač, kterému následně utekl pravý proudař s hadicí a ikdyž se podařilo spojit, vzdálenost k sestřiku byla velká. Sérii smolných neplatných pokusů zakončil viditelně nervózní tým z Holubova (ČK) se stejným problémem, nezapojený rozdělovač. S jedenáctkou na startu muži z Mydlovar (ČB) rozběhli pěkný útok, menšímu zaváhání béčkaře pomohlo štěstí na sestřiku z větší dálky, čas 18:75 hned v zápětí těsně překonal tým z Jaronic (ČB) 18:74. Smůla s rozdělovačem postihla i výkon Třísova (ČK), chlapy zabojovaly a dokončily v čase 30:75. Na pěkný výkon si našlápli borci z Křenovic (ČB), pravý proudař lehce prostříkal, čas 19:26 těsně překonal výsledek Lišova A. Mezi tyto časy se v zápětí posadil se svým umem tým chlapců z Lišov C, i přes zaváhání na koši pěkných 19:27.
Kategorii vyhráli domácí SDH Sedlec před Chlum B a Jaronicemi

Kategorie ženy

Tentokrát odstartovaly soutěž žen mamky z Lišov A (ČB) a tradičním výkonem na jistotu vhodily ručník do ringu časem 19:43. Jejich pohodu se nervózně rozhodly překonat holky z Mydlovar, daly si záležet a už to vypadalo na skvělý čas, bohužel pravá proudařka neudržela žezlo a bylo z toho až 25:50, ke zdvižení vhozeného ručníku si základnu připravila "Zlatíčka" z Lišov B a povedlo se, pěkný útok zakončený časem 19:14 byl poslední dnešní výkon pod dvacet. Děvčata z Holubova (ČK) začala běhat od letošní šesté soutěže a je vidět, že ladí formu, 23:50, smůla se na paty přilepila děvčatům z Jaronic (ČB), nezapojená hadice na stroji zdržela dokončení útoku, 28:83. Premiéru v lize si odbyly i holky ze Srubce (ČB) a ukázaly, že z Velké ceny umí, 22:48, taktéž děvčata z Křenovic (ČB), kterým ovšem nechtěl košík na savici, 24:83, klasicky s přetlakovým ventilem na rozžhavený asfalt vtrhly ženy z Třísova (ČK) a pěkný výkon zakončily v čase 22:07. Pravidelné trémařky ze Chmelné dnes tréma neopustila, levá proudařka nezapojila ani nedotáhla co nejblíže k metě, s velkou bojovností a slovní podporou proudařky pravé nakonec holky dokončily až časem 48:39. Odpoledne korunoval domácí tým žen Sedlec, holkám to sedlo jako chlapům a výsledný čas 21:92 stačil na bronzovou příčku.
Ženskou kategorii vyhrál Lišov B před Lišov A, třetí Sedlec.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.