29. Listopad 2021 16:00
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Kájov 6.8.2011

Images: kajov11.jpgLetošní měsíc srpen přináší pouze jednu soutěž v seriálu ligy, která celou štaci přenesla do druhé poloviny. Po loňském neúspěchu s počasím a následném nezapočítávání výsledků do celkového pořadí se dnes i přes pár náznaků počasí umoudřilo, a tak mohla soutěž na skvěle připravené dráze společně s časomírou HZS Č.Krumlov a atraktivními průhlednými nástřikovými terči předvést nejen divákům vynikající výkony bez větších potíží, během odpoledne nebyl viděn žádný neplatný pokus. O to vše se postaralo šest týmů žen a patnáct sestav mužů.

Kategorie muži

Odpoledne odstartoval tým mužů z Křenovic (ČB) pěkným pokusem 25:43, následoval opět povedený pokus borců ze Sedlece (ČB), který jim sedl 24:53 a hned další útok domácího týmu Kájova (ČK), kterým lehce prostříkal levý proudař 26:00, sliboval odpoledne plné skvělých výkonů, což potvrdila hned v zápětí i sedma mužů z Chlum B (ČK) a skvělých 23:52. Že dnes bude záležet na nástřiku se potvrdilo, ovšem ten nevyšel ani Lišovu C 27:92 ani chlapům z Mydlovar 26:42. Z šesté startovní příčky všem předvedli, jak to má vypadat, muži z Holubova (ČK) a vítězný čas 22:91. Problémy s nástřikem měly i chlapy z Třísova 28:76 tak i lídr letošního ročníku Lišov A 30:02. Svou první akci v Jihočeské hasičské lize si smolně odbyli chlapci ze Zlivy (ČB), uzel na pravém "céčku" byl k nerozmotání 52:30, neposedný košík potrápil nabíračku SDH Todně, ale mašina to dorazila 25:51. Klání mužské kategorie uzavřeli muži ze Žernovic (PT), kteří prostě umí a svou účastí vždy zamíchají pořadím, letos pokaždé brali plný počet bodů, dnes bohužel super čas 23:12 stačil jen na stříbro.
Mužskou část vyhrál Holubov před Žernovicemi a Chlum B.

Kategorie ženy

Los postavil na základnu jako první "Zlatíčka" z Lišov B (ČB), tak, jako některé mužské týmy, tak i holky potrápil nástřik 27:54, holky ze Chmelné (ČK), po tom co se zasekla levá proudařka na základně, zabraly a nakonec dotáhly až na metu 28:93, kousek chyběl Holubovské ženské sedmě a tak to do terče nechtělo téct 38:40. Druhou půlku ženské kategorie rozjel tým matadorek z Lišov A (ČB) s ledovým klidem skvělých 25:76, zadařilo se i holkám z Třísova, klasicky s přetlakovým ventilem pěkných 27:20 a celé odpoledne zakončila děvčata z Mydlovar, která opět v šesti měla pěkně nakročeno, ale pravá proudařka si zastříkala déle, čas 33:23.
Kategorii žen vyhrály ženy z Lišov A, před Třísovem a třetí skončila děvčata Lišova B.

Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.