29. Listopad 2021 16:38
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Holubov 30.7.2011
Images: holubov2.jpgPo šesti týdnech odpočinku se již dvanáctý ročník ligy přehoupl do poloviny letošních bojů, které proběhli na návsi v Holubově. Tradiční Memoriál Jana Vitka letos slavil dvacátý a poslední rok, soutěž o Pohár starosty obce bude zajisté v dalších letech pokračovat. I přes prognózu nevalného počasí se na holubovskou náves dostavil rekordní počet soutěžících v obou kategoriích. Deset týmů žen a devatenáct mužských družstev po násobení činilo padesátosm útoků během odpoledne. Snad počasí, nebo to zpoždění startu soutěže přineslo smůlu většině týmů, zrádné i oblíbené nástřikové terče HZS Č.Krumlov byli dnes velkým oříškem.

Kategorie muži 1.kolo

Los posadil na poolposition tým SDH Sedlec (ČB), chlapci polepili sestavu a tak nějak to nebylo ono, jejich neúspěšný start soutěže ovšem napravil tým domácích, kteří doma setřásli letošní smůlu a ukázali, že pořád umí 23:02. Netřebičtí (ČK) muži pěkně zaběhli, ale stejně jako mnoho dalších narazili na nástřiku 30:61. Dost problémů měl pravý proudař SDH Velešín (ČK), i přesto, že upustil dokončil 36:09, pěknou akci v podání opět kompletního týmu SDH Mydlovary podrazil nástřik na levém proudu, 26:02, podobný výkon předvedli muži z Chlum B (ČK), tentokráte problém vpravo 29:21. První neplatný pokus zařídil tým z Dolního Dvořiště (ČK) s terči se trápili muži z Brloha 43:19 tak i Kájovští matadoři 29:76. Chlapcům z Todně (ČB) se v prvním pokusu snad nepodařila spojit ani polovina hadic i přesto bojovali i o čas daleko přes minutu, Křenovičtí borci si také vychutnali zrádnost kvalitních nástřiků, na to došlo na lámání chleba. Lišov A sebevědomně vystřihl skvělý výkon, který sice nestačil na superčas domácích, ale byl hoden stříbrné příčky 24:13. Odpoledne plné překvapení hned v zápětí dostálo svého a loňský vítězové z Třísova okopírovali Lišovské áčko a to stoprocentně, čas 24:13.
První kolo vyhrál domácí tým Holubov před Lišov A a Třísov.

Kategorie muži 2.kolo

Hned po skončení prvního kola se kvapem rozjelo druhé, smůla na patách zůstala týmu Sedlec (ČB) 45:09, domácí si pohoršili díky nástřiku 25:54, překvapit stačil tým z Netřebic (ČK) 27:25, Mydlovary pohořely tentokráte vpravo 28:12 a zápolení s terči a rozdělovači pokračovalo až do druhého pokusu Lišov A, které nebylo tak zásadní, ale čas 24:67 stačil na druhé stříbro dne. Zrak všem pokušitelům svým skvělým nástřikem vytřeli muži z Třísova, kteří podrazili v druhém kole nohy hranici 24 sekund 23:87.
Druhé kolo: 1. Třísov 2. Lišov A 3. Holubov

Kategorie ženy 1.kolo

Ženskou kategorii odstartovaly mamky z Lišov A ovšem se nezadařilo na rozdělovači, 32:63, jejich pokus překonaly v premiéře domácí ženy Holubov těsným časem 32:45, dámy z Třísova tradičně s omezovačem stejný problém, na rozdělovači nezapojený levý proud a čas více jak minuta. Vysílená levá proudařka SDH Brloh neudržela zbraň v ruce, po pár výkřicích a nadávkách ji však opět dostala do klidu, 39:95, lišovská "Zlatíčka" (Lišov B) přemohla motivace a tak chyběl nějaký metr 35:54, ovšem věčné trémařky z SDH Chmelná se tentokráte i přes umočené kalhoty vycenily, povedený nástřik korunovaný časem 30:98 stačil na kralování v tomto kole. Netřebické "Áčko" si bude muset prostudovat pravidla, "béčkařka" se vypravila k terčům na poradu, ale zapoměla na čáru, neplatný pokus stejně jako smůla u žen Třísov B. První kolo žen zakončila děvčata z Mydlovar v převládající šestičlenné sestavě 42:87.
První kolo vyhrály trémařky ze Chmelné před Holubovem a Lišovem A

Kategorie ženy 2.kolo

Deštěm smáčenou náves podruhé jako první proťal opět tým Lišov A a smůla se drží z prvního kola pořád na stejném místě, 33:92. Domácí tým řeší problémy na rozdělovači rychlým nástřikem 34:64, neplatný pokus si připisují ženy Třísov, smůlu vybírají i holky z Brloha, ale bojují, nezapojené "C" k rozdělovači nakonec doputovalo 35:81. Hořkost z prvního kola přeslazují "Zlatíčka" z Lišov B pěkným výkonem s nejlepším ženským nástřikem dne, levý proud 24:89, celkový čas 28:51 stačí na zlatou v druhém kole. Holky ze Chmelné chtěly i druhé zlato, ale nedotáhly, 37:39, po neplatném pokusu z prvního kola si spravila chuť děvčata z Třísova B, čas 34:20 stačil na bronzovou příčku ve druhém kole.
Ve druhém kole zvítězil Lišov B před Lišov A a Třísov B
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.