29. Listopad 2021 15:12
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Todně 18.6.2011
Images: todne.jpgDva vyčerpávající soutěžní víkendy a čtyři roky od posledního klání došlo znova na soutěž pořádanou SDH Todně. Nástřikovou soutěž měřenou časomírou SDH Třísov přijelo zhodnotit čtrnáct družtev mužů, které doplnila sedma ženských týmů. Výkony na skvěle připravené dráze ovlivnilo počasí, které se i tak nad Todní drželo na uzdě. Někomu start z kopce k základně sedl na namočeném povrchu lépe, někdo se holt posadil.

Kategorie muži

Deštěm zvlhčenou soutěž rozjel tým SDH Jaronice (ČB), ale na mokrém povrchu upadl strojník, který nestihl zapojit "béčka", chlapy dokončily v čase 44:97, podobná hříčka si zahrála i s muži z SDH Besednice (ČB), tentokráte byl problém na rozdělovači, po jeho opětovném připojení se mašina na základně snažila marně, oba kohouty k proudům na "trojáku" byly zavřeny, s vypětím sil dokončeno v čase 82:78. Domácí tým Todně (ČB) ukázal nejen divákům, ale i všem soupeřům, že svou dráhu zná v každém centimetru a jejich vynikající výkon zakončený časem 23:77 byl nakonec nejlepším z celého deštivého odpoledne. Marně se snažilo tolik týmů jejich výkon překonat, Lišovské "Céčko" opět zadrhlo na "trojáku" 38:76, navrch opět rozdělovač a SDH Kájov 33:31. Čas domácích atakovaly chlapy z Holubova (ČK), vteřinky chyběly a pěkný výkon dokončený v čase 25:46 stačil nakonec jen na bronz. Povedený výkon předvedl jak tým Chlum B (ČK) 27:90 tak tým ze Chmelné, které malinko zklamal pravý proud, jež útok završil přesně na půlminutě, 30:00. Vítěz loňského ročníku, muži z Třísova ukázali, že je třeba s nimi i letos na stupních vítězů počítat, slušný výkon zakončený časem 26:01 nakonec stačil jen na bramborovou příčku. S domácím prostředím se sbor SDH Todně vytasil i týmem "B", který taktéž předvedl, že v tomto kraji je slušně připraveno a kluci předvedli pěkný útok zakončený časem 29:24. Chlapům z Mydlovar trochu drhne díky zranění košaře "zadek", na který bylo na tuto soutěž povoláno to "nej" co sbor má, ale u základny se na nohách neudržel strojník a podklouzl, voda byla u "střelců" později, 28:15. Následoval vynikající výkon kmetů ze Sedlece (ČB), který mohl sundat domácí z trůnu, ale chybělo pár setinek, 23:83. Našlápnutý chlapy z Lišov A se svorně zadrhly na základně, strojník byl zjevně v rozpacích a tak pánové na špici měli trochu fofr, čas 26:25 stačil jen na pátou příčku. Mužské klání zakončil sbor z Křenovic, který svou dnešní druhou akci nezvládl podle představ a čas 28:75 stačil až na osmou příčku.
Kategorii vyhrál domácí tým Todně před SDH Sedlec a muži z Holubova.

Kategorie ženy

Stejně jako mužskou kategorii zahálily tu svou ženy z Jaronic, holky smáčené deštěm ovšem potrápila smůla na 200%. Nejprve nezapojené "B" na mašinu a nakonec nespojená savice zapříčinili jedinný dnešní neplatný pokus. Domácí holky z Todně si pěkně zastříkaly, 31:90. Při jejich pokusu už na přípravné základně poskalovala "Zlatíčka" z Lišov B, holky jako vždy pěkný útok, ovšem levá proudařka si také zastříkala, 30:62. Opět s přetlakovým ventilem svůj pokus předvedly holky z Třísova a povedlo se, skvělý výkon zakončený v čase 29:27 u překonal jen tým z Lišov A. "Mamky" opět provedly svůj klasický útok a to s velkým klidem i na nástřiku, čas 28:21 stačil na vítězství v celé soutěži. Předposledním týmem v ženské kategorii byl tým děvčat z Mydlovar. Holky často běhají v šesti stejně jako dnes, ovšem skvělý výkon potrápil nástřik a byl z toho až čas 33:94, který překonal i tým trémařek z SDH Chmelná 32:87.
Kategorii žen vyhrály "mamky" z Lišov A před děvčaty z Třísova a Lišov B.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.