29. Listopad 2021 16:36
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Žernovice 12.6.2011
Images: zernovice.jpgI druhý soutěžní víkend zakončený sklopkovou soutěží v Žernovicích máme úspěšně za sebou. Do Žernovic se i přes ranní nepříznivé počasí sjelo sedm ženských týmů a devatenáct mužských kádrů. Výborně připravená dráha slibovala i výborné výkony což se také potvrdilo. Klání bylo odstartováno mužskou kategorií.

Kategorie muži

Jako první složili na základnu svou výzbroj muži z Třísova (ČK), ale představu o výsledku měli určitě lepší 22:61, dvojku si vylosovala sedmička borců z Jaronic (ČB), koši se asi nechtělo koupat a tak skončil na zemi 24:21, s pokřikem se k terčům rozběhl tým Lišov C, moc nechybělo a "dvacítka" byla pokořena 20:09. Přišly na řadu vyrovnané pokusy mužů z Kájova (ČK) 20:43 a nevydařený pokus týmu Dolan (PT) 21:58, který úplně přesně posléze okopírovali borci z Drachkova (ST) taktéž 21:58. I dnes ukázali muži z Lišov A, že se zase nadechli k pěkným výkonům a vystřihli skvělý útok zakončený časem 18:81 ovšem borci z Holubova opět se smůlou na patách a nespojený rozdělovač měl za následek jediný neplatný pokus mužské kategorie, následovali dvě "jednadvacítky" týmů Holašovic a Nišovic. Druhou půlku startovního pole nakopli muži z Mydlovar, bohužel zranění košaře je na výkonech znát a tak voda nebyla ideálně na proudech 19:94, další čas pod dvacet vystřihl tým z Todně (ČB) 19:28, smíšený tým z Výškovic (PT) také neposlouchal košík a voda byla pozdě 24:57, borcům z Chlum B zase pokazilo výkon špatně zapojené "béčko" na stroji 32:96 a chlapům ze Chmelné se výkon také nevyvedl 22:50. Na startu byli dva zástupci Velké ceny okresu ČB, tým Křenovic předvedl kvalitní výkon, kterým sesadil o dvě setiny Lišovské "áčko", čas 18:79 a neuvěřitelně se mezi tyto časy vmístil i perfektní výkon mužů ze Sedlece 18:80. Oba skvělé výkony korunoval domácí tým Žernovic svým umem a časem 18:50 nedělní soutěž v domácím prostředí i vyhráli. Pořadím ještě zamíchal tým z SDH Zahorčice (ST) časem 19:08.
Mužskou kategorii vyhráli domácí ze Žernovic před Křenovicemi a Sedlecem.

Kategorie ženy

Po přesunutí terčů rozběhla ženskou kategorii děvčata z Jaronic, béčkařka podklouzla u základny čas 22:47, z druhé startovní příčky odstartovaly holky ze Chmelné 23:58, po nich rozjely svůj útok holky z Mydlovar, ale pravá proudařka se zdržela na spojích, nestihla doběhnout na metu a potrápil jí i sestřik terče 40:75. Na start se postavila "Zlatíčka" z Lišov B ovšem holky měly určitě představu o lepším čase než 21:37, na základně je vystřídal tým žen z Třísova, s problémy na koši až 31:80. To nejlepší na konec se v Žernovicích potvrdilo, předposlední startující tým žen Lišov A předvedl svůj tradiční výkon zakončený v čase 20:57 a poslední startující domácí holky ze Žernovic podpořily své muže ve vítězném tažení soutěží, skvělý útok a čas 19:97 stačil na jejich prvenství v kategorii žen.
Ženskou kategorii vyhrály hasičky SDH Žernovice před Lišov A a Lišov B.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.