29. Listopad 2021 15:04
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Třísov 11.6.2011
Images: tri11front.jpgPo dvou týdnech od prvního soutěžního víkendu, který zahájil letošní ligový seriál se rozpoutal druhý soutěžní víkend v nádherném prostředí u koupaliště v Třísově. Soutěž proběhla na dvě časomíry s nástřikovými terči, ze společné základny se kategorie žen jala dosáhnout nejlepší výkon na terče SDH Třísov a kategorie mužů jiným směrem na divácky oblíbené průhledné cíle HZS Č.Krumlov. Třetí zápolení přijelo prožít jedenáct ženských týmů a sedmnáct týmů mužů. Zápolení obou kategorií bylo na přeskáčku a odstartovala jej kategorie žen.

Kategorie ženy

Celou soutěž po losování rozběhla sedmička žen z Brloha (ČK) a děvčata vyhnala časomíře mouchy z časů přes minutu, 81:04, po prvním pokusu mužské kategorie vyrazila na posečený pažit děvčata z Nové Vsi B (ČK), ale zklamala je výzbroj, v nejlepším praskla hadice a neplatný pokus. Na start opět po mužích vyrazil domácí tým a tentokráte opět s přetlakovým ventilem, ale domácí terče holky potrápili až za třicítku, 32:72. Jejich výkon atakovala po výměně na základně děvčata z Jaronic (ČB) a povedlo se, 31:07. Na prkno vyšla řada na sledovaný tým Lišov A, kolikráte už takto stály dámy na startu? Tradiční výkon zakončený v krásném čase 27:88 se rozhodla překonat sedma žen z Netřebic (ČK) kde se zřejmě urodilo a tohle SDH na soutěži prezentovalo dva ženské týmy. Áčko lišovský mamky nedalo, 35:70 a béčku to taky nevyšlo, 48:24. Dámská kategorie se přehoupla přes půlku a na startu holky z Mydlovar (ČB) pokoušely štěstí, a i přes prostřik se povedlo 30:40. Věčné trémařky a specialistky na pozdvižení, dívky ze Chmelné (ČK) byly dnes v klídku, ale košík zůstal v kádi a neplatný pokus. O závěr ženské kategorie se postarala lišovská "Zlatíčka", která dnes absolvovala i okresní soutěž, čas 27s. byl pro ně lehkým cílem, ale nepovedlo se, výsledek korunován časem 31:88 znamenal až bramborovou příčku.
Kategorii vyhrály ženy Lišov A před děvčaty z Mydlovar a z Jaronic.

Kategorie muži

Losem si první post vybrali muži z Netřebic (ČK), pravý proudař nechtěně předvedl za běhu slušné salto, výsledek 36:16, po střídačce na základně se ženami vyrazil na zteč tým Chmelné, ale levý proudař se někde zapoměl, 41:00. Po prvních letošních neúspěších se blýskly chlapy z Holubova (ČK) pěkným výkonem oceněným potleskem, 24:79, radost z úspěchu jim hned v zápětí vzali muži z Lišov A, kteří na tom byly se začátkem sezóny podobně a ukázali, že to zase "pude", 24:61. Pěkně si vedla i zpřeházená sedma borců ze Sedlece (ČB), po prvotních neúspěších to přišlo a čas 25:60 atakoval předchozí pokusy. Šestá startovní byla losnuta hasiči z Brloha B (ČK), ale strojník móóóc chtěl a tak proudaři z dálky stříkali sekundy, 54:12, ovšem na základnu se už sunul vítěz loňského ročníku, domácí tým Třísova. Pěkně rozběhnuto a dokonce nejlepší nástřik dne, pravý proud 23:01 ovšem nepomohl, čas 27:60. Pěknou akci předvedl i tým z Chlum B (ČK), 29:27 tak i chlapy z Velešína (ČK), kteří měli pěkně našlápnuto, ale levý proudař upadl a způsobil si zranění (doufáme, že je již zase ve správné kondici) i přesto byl útok dokončen, 40:07. Nejmladší lišovská základna je jak u žen tak u mužů na vysoké úrovni a to dokázali i kluci z Lišov C skvělým výkonem 25:40, se startovní třináctkou na "prkně" ladil svou výzbroj tým z Mydlovar (ČB), se změnou na koši to nevyšlo podle představ, čas 26:56 v zápětí těsně překonali borci z Todně (ČB), 26:30. Poslední trojka slibovala "míchačku" s pořadím, ale ani Jaronice (ČB) 32:58, ani chlapy z Kájova s nenabráním, 36:59 tak ani muži z Křenovic (ČB) s nepovedeným nástřikem pravého terče, 41:64 již nezamíchali pořadím.
Kategorii mužů vyhrál Lišov A před Holubovem a Lišov C
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.