18. únor 2019 21:36
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Srubec 27.6. 2015

Obrázky novinek: srubec15.jpgČtvrtý podnik letošního ročníku proběhl poslední sobotu v červnu na návsi ve Srubci. Celkem se dostavilo bojovat o body v lize sedmadvacet mužských a jedenáct ženských týmů, kteří předvedly své dovednosti na sklopné terče a časomíru SDH Mydlovary. I přesto, že předpověď počasí neslibovala žádné letní teploty a jasnou oblohu, trvalejší déšť nakonec dorazil akorát na ženskou kategorii. Borci z Bezděkova pod Třemšínem vylepšili svůj rekord JČHL z Heřmaneče, v mužské kategorii padly dvě šestnáctky, čtyři sedmnáctky a tři neplatné pokusy, jedinné ženy vystřihly čas v osmnácté vteřině a k tomu byly k vidění čtyři útoky dokončené ve vteřině devatenácté, v celkovém hodnocení se u mužů opět prohodily první dvě příčky, v ženách si polepšil tým Žernovic. Celé odpoledne bylo možné sledovat online na webu.

Kategorie muži:

Čtvrthodiny po jedné rozjeli soutěžní den domácí ze Srubce, pravý proudař prostříkal do času 19:28, s prvními dešťovými kapkami startují muži Třísov, kteří ignorovali ulitý start a část vedení natáhli, na základně je vystřídali Netřebice a kluci předvedli pěkných 18:34, borci z Krče a opět pravý terč s prostřikem 20:06, průběžně desátý tým Heřmanče se s tím nemazal 18:14, hadice sbaleny a opakovaný pokus Třísova vyšel čas 22:46, sedma z Chlum B ukázala, že pořád umí 17:36, kluci z Brloh A měli později vodu z mašiny 20:53, z Písecka dorazil tým Milenovic, který vystřihl skvělých 18:13, mužům z Holubova se v posledních konfrontacích dařilo, dnes se zdržel levý proudař 19:03, extraligový tým Bezděkova pod Třemšínem na minulé soutěži sesadili z trůnu muži Žernovice, chlapi si jej vzali zpět rekordem JČHL 16:39, borci z Holašovic ulili první start, opakovaným výběhem na trať si spravili chuť 17:93, muži ze Žernovic sbírají vhozenou rukavici časem 16:99, družstvo Krč II. také opakovalo start a terče se rozsvítili v čase 18:30, mladý tým Kájov B měl později vodu 21:44, kluci ze Zliv A předvedli pěkných 18:35, na prkně je vystřídala sedma z Přísečné A, levý proudař se s terčem mazal 21:18, šestice z Plešovic doplněná o závodnici na koši, ta bohužel košík nenašroubovala a připisují si neplatný pokus, muži z Kájova dosahují času 20:02, pozdě voda a ještě nezapojená proudnice na pravé straně znamená neplatný pokus pro Rudolfov, borci z Přísečné B končí svůj pokus pod dvacítkou 19:50, Lišov A vystřihne vysokou sedmnáctku 17:97, dvaadvacátí jdou na start muži z Dvorců a předvádějí také za sedmnáct 17:59, Lišov B dokončí za slušných 18:80, Křenovice A s prostřikem vlevo 19:10, muži z Mydlovar se závodnicí na trojáku, kterou skropí nezapojené B na rozdělovač a je to další "enpéčko", předposlední startuje tým Ústrašice, pravý proudař padá 23:70, jako poslední muži vybíhají na trať Křenovice B, pravý proudař lehce proštříkne 19:88.

Vítězí Bezděkov pod Třemšínem, před Žernovicemi a Chlum B.

Kategorie ženy:

Ženy z Lišova A odstartují kategorii časem 20:45, střídá je tým z Holubova, holky i v nepříjemném dešti dosahují pěkného času 19:33, levá proudařka z Chlumu chvilku orala vodním proudem, nakonec dokončila dříve než kolegyně vpravo 22:59, domácí "áčko" Srubec s prostřikem vlevo 20:17, holky z Mydlovar slušných 19:54, nezapojené "B" na stroji znamená čas 35:58 pro tým Chmelné, pravá proudařka Hrdějovic B byla krátká a musela popotahovat 33:91, levá proudařka Lišov B neudržela proudnici a musela ji sbírat 30:79, dorostenky Srubec B odstartovaly napodruhé a útok zvládly 19:69, předposlední se představují favoritky soutěže holky ze Žernovic a potvrdily, že umí 18:15, stejně tak poslední tým Dvorce, který prostříkal vpravo 19:55, čas vlevo byl magických 16:82.

První jsou Žernovice před Holubovem a Mydlovary.

Finále muži:

Hned po ženách vypuklo finále mužů, první vystartoval tým Dvorce a dosahuje času 15:84, druzí vybíhají Žernovice a vystřihnou skvělých 14:90, borci z Milenovic měli pozdě vodu 19:82, čtvrtí na trati Holašovice a čas 15:72, kluci z Heřmaneče prostřik vpravo 15:28, poslední Chlum B také prostřik vpravo 16:72.

ZÁZNAM PŘENOSU Z CELÉ SOUTĚŽE NAJDETE TADY

Ročník 2018
Srubecsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Milenovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun206
2.Srubec189
3.Žernovice130
4.Chlum B120
5.Lišov A117
6.Milenovice109
   
ŽENY
1.Hrdějovice B77
2.Žernovice75
3.Lišov B62
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.