22. Květen 2019 09:19
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chlum u Křemže 4.10.

Obrázky novinek: chlum14.jpgPoslední letošní zápolení proběhlo na sklopné terče v hasičské aréně v Chlumu u Křemže a dostavilo se sem zabojovat o poslední body třicetšest mužských a třináct ženských týmů. Tentokráte se dočkali všichni tipaři časů v sedmnácté vteřině, které byly v mužské kategorii dva, osm osmnáctek a dost našlapaná byla i vteřina devatenáctá. U žen byly k vidění dva časy dokončené ve vteřině devatenácté. Na závěr došlo na vyhlášení výsledků tipovačky a celkových výsledků patnáctého ročníku.

Kategorie muži:

Sedm minut před jednou hodinou vystartovali muži z Třebína, levý proudař si připsal přešlap a tak tu je první neplatný pokus, druzí jsou na startu domácí Chlum B, pěkný utok zakončený časem 18:36, třetí startují Mydlovary, menší zdržení na spoji na stroj 19:23, kmeti Sedlec v derniéře dosahují času 19:54, borci ze Srubce končí neplatným pokusem, levý proudař nezapojil proudnici za běhu, muži Heřmaneč vystřihují dlouho vytouženou sedmnáctku u tipérů 17:75, na trať vybíhají borci z Tálína, pravý proudař prostříkal do času 19:67, muži z Plešovic s prostřikali vlevo, 20:41, zástupce Jižní Moravy, tým Počenic (KM) s problémy na levém proudu kde závodník upadl a stříkal v leže 20:51, první desítku startujících uzavírá Markvarec skvělým výkonem 18:66, borci z Krče a nespojená pravá proudnice, neplatný pokus, borci z SDH Šipoun prostříkali vpravo 19:60, pravý proudař Lišova A upadl a musel se se zdoláním terče poprat 20:40, muži z Přísečné s líným strojem 20:19, tým Holubova vystřihl pěkných 18:63, mladíci z Ledenic dosáhli času 20:35, na startu je střídají Slavošovice, proudařům chyběl kus na metu 21:46, borci Krč B měli potíže na spojích u strojníka 21:32, sedma Zliv A předvádí skvělých 18:30, mladý tým Lišov B otevírá třetí desítku startujících, ale opět pravý proudař při doběhu podklouzne a těžko zdolává terč 21:61, muži Křenovice B a nezapojená proudnice vpravo 33:28, borci z Kájova dosahují času 20:50, muži Dvorce a opět podklouznutí proudaře tentokrat vlevo 19:28, sedma ze Zalin B má na startu čtyřiadvacítku, vodě se ke střelcům moc nechce 25:51, favorit soutěže tým Holašovic s prostřikem vlevo 18:38, muži z Hosína také prostříkají vlevo 20:58, domácí tým Chlum C a trápení obou proudařů 21:51, borci ze Zahájí a nezapojená pravá proudnice znamená neplatný pokus, dalším týmem jsou Výškovice, levý proudař opět podklouzne při doběhu 19:57, borci z Přísečné B jsou krátcí a musí popotahovat 38:20, na základně je střídají Zaliny, levý proudař se zdrží na spojích a nedotáhne, neplatný pokus, borci Benešova Hora má později vodu 19:19, vítěz letošního ročníku, Netřebice si zaběhne skvělých 18:49, dalším favoritem jsou Žernovice, ovšem voda je později u střelců 18:96, muži z Kájova B s košem vedle kádě 25:82, jako poslední vystřihl 17:98 Žďár.

Vítězí Heřmaneč, druhý je Žďár a třetí Zliv A

Kategorie ženy:

Hned po zkrácení tratě něco málo před čtvrtou hodinou odstartují domácí Chlum, menší prostřik vpravo a čas 20:03, druhé jdou na start děvčata z Holubova a tentokrát dojde na prostřik vlevo 20:39, své zkušenosti předvedly Mamky z Lišov A, které bravurně zakončují časem 19:70, čtvrté útočí holky z Výškovic, levá proudařka při doběhu ztrácí rovnováhu i hadici, nakonec se vzchopí a dokončí časem 29:45, ženy ze Srubce prostříkají vlevo 21:32, mladý tým ze Zalin a nespojené vedení B 32:41, Zlatíčka z Lišov B a smůla na rozdělovači, kde chybý zapojit koncovku hadice od stroje, neplatný pokus, roztřesený tým Mydlovar bojuje o zlato v celkovém ročníku statečně a dokončí časem 19:19, další neplatný pokus si připisuje tým z Ledenic, levá proudařka nezapojila proudnici za běhu a za ní se o to pokusila jiná závodnice, což pravidla nepovolují, levá proudařka z Hosína nedotáhne, naopak pravá přepadne přes čáru, neplatný pokus, ten si do třetice připisují i Počenice, béčkařka po startu upadne, při doběhu k základně se srazí se závodnicí na rozdělovači a nestihne zapojit spoj levé proudařce, strojnice však nelení a vodu do vedení posílá a holky uleje, pravá proudařka z Hrdějovic B je krátká a musí cílit s vervou 24:53, kategorii zakončují Netřebice, které mají později vodu 26:24.

Vítězí Mydlovary před Lišov A a domácím Chlumem. 

Finále muži:

Šestku nejlepších mužských týmů ve finále na dvě B odstartuje Krč, pravý proudař je kratší 17:21, druzí se představí mladíci ze Zliv A, pravý proudař u čáry padá a zdolává terč na zádech 18:23, třetí startuje domácí Chlum B a útok se vydaří 16:75, druhou půlku finále otevírá vítěz ročníku, tým Netřebic a vychází to ještě lépe než Chlumu B, 16:25, kluci z Heřmaneče mají smůlu na levém proudu, kde není zapojená proudnice a připisují si neplatný pokus, finále uzavírá Holubov časem 16:98.

ZÁZNAM ONLINE PŘENOSU NAJDETE ZDE

VIDEA MŮŽETE PROHLÉDNOUT TADY

Ročník 2019
Srubecs25.5.
Budilovs1.6.
Holubovn8.6.
Třísovn9.6.
Žernovices15.6.
Krčs6.7.
Křenovices13.7.
Lipís27.7.
Kájovn3.8.
Soběnovs31.8.
Mydlovarys14.9.
Lišovs15.9.
Chlumn28.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun206
2.Srubec189
3.Žernovice130
4.Chlum B120
5.Lišov A117
6.Milenovice109
   
ŽENY
1.Hrdějovice B77
2.Žernovice75
3.Lišov B62
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.