29. Listopad 2021 15:01
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Lišov 22.5.2011
news: lisov.jpgLiga má za sebou letošní první víkendový maraton, který pokračoval druhou soutěží tentokráte na sklopné terče a časomíru SDH Mydlovary na výborně připravené dráze v Lišově. Zájem o tuto soutěž traduje již několik let a dnešek nebyl vyjímkou, zápolit přijelo 29 mužských sestav a ženy se dostavily v hojném počtu jedenácti týmů. Krásné počasí a jako vždy skvělé zázemí nebránilo ani skvělým a hlavně vyrovnaným výkonům. Soutěž probíhala tradičně ve dvou kategoriích, kategorie A na úzké hadice se zůčastnilo 18 mužských týmů a 5 týmů žen.

Kategorie muži A

Mužskou kategorii na úzké hadice odstartoval tým Sedlece (ČB) a klukům to nesedlo jak by chtěli 20:22, následovaly taktéž nevydařené útoky mužstev Třísov (ČK) 21:80 a Lišov C (ČB) 23:51. Na startovní čáře už ovšem stáli lonští vítězové, muži ze Žernovic (PT), kteří oproti minulému ročníku ještě vylapšili svůj výkon časem 18:27, který stejně jako loni stačil na celkové vítězství. Jejich výkon atakovalo několik mužstev se skvělými výkony, ale nikomu se již pod devatenáct sekund dostat nepodařilo, za to v devatenácté vteřině bylo husto. Nejprve muži z Lišov A pěkných 19:45, následoval atak borců z Mydlovar (ČB) 19:29 a taktéž výkon mužů z Kalenic (ST) 19:44. Do devatenáctky se ještě vecpaly další čtyři týmy s obdobně povedenými pokusy.
Kategorii A vyhráli muži ze Žernovic před týmy Mydlovar a Kalenic.

Kategorie muži B

V kategorii B na široké hadice jsme viděli také několik skvělých výkonů, tým Holašovic (ČB) startující záhadně v této kategorii dokázal, že bude velkou konkurencí ostříleným veteránům v letošních bojích Jihočeské ligy. Povedený výkon zakončený v čase 20:85, toho byl jen důkazem. Slušné útoky předvedli jak borci z Hosína (ČB) 24:32 tak mladíci z Branišova (ČB) 25:11. Úctyhodný výkon ukázal i smíšený kádr z SDH Zaliny (ČB), ale nebylo to podle představ 37:86.
Kategorii B vyhráli muži Holašovice před Hosínem a Branišovem.

Kategorie ženy A

Ženskou kategorii A odstartovaly ženy ze Chmelné (ČK), roztřesená závodnice nespojila rozdělovač a zbytek předku jí utekl, holky ovšem zabojovaly a dokončily s časem 63:93. Zraky diváků se upíraly na dva soupeřící domácí týmy žen, jako první na startu Lišov A (ČB), mamky svým dcerám předhodily čas 20:29, ten ovšem pro tým Lišov B byl jednoduchým soustem, skvělý výkon zakončený osobním rekordem 18:58 stačil na celkové vítežství. O atak se pokusily, tentokráte bez přetlakového ventilu, ženy z Třísova (ČK) 21:97, děvčata z Jaronic (ČB) 29:01 a ženy z Mydlovar (ČB) 32:00 ovšem marně.
Kategorii žen A vyhrála děvčata Lišov B před Lišov A a ženami Třísov.

Kategorie ženy B

"Béčkovou" kategorii žen zastoupily stejně jako u mužů týmy převážně z Velké ceny okresu ČB, výkony na široké hadice byly tomu i odpovídající, odpolední teploty zapříčinily několik nepovedených výkonů i dva neplatné pokusy. Pěkně si na startu kategorie vyrazily na zteč ženy ze Štěpánovic (ČB), čas 24:98 se podařilo zanedlouho překonat holkám z Češnovic (ČB) 23:04. Svou připravenost ukázaly i ženy z Dolního Bukovska (ČB) 25:74 i ženy z Hosína (ČB), kterým ovšem nedotáhla pravá proudařka a museli se spokojit s časem 50:19.
Kategorii žen B zvítězil tým z Česnovic před Štěpánovicemi a Dolním Bukovskem.

V sekci Ke stažení je výsledková listina celkového pořadí obou kategorií dohromady včetně orientačních mezičasů.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.