20. únor 2019 10:57
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Videogalerie
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy
Vyhledávání
Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Videa
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Frymburk 27.9. 2014

Obrázky novinek: frymburk.jpgPředposlední letošní podnik ligy proběhl na náměstí ve Frymburku. I přes původní vysoký počet rezervovaných nakonec dorazilo dvacettři ženských a čtyřicettři mužských týmů. Soutěž po tradičním losování cen ještě na nástupu, odstartovaly ženy, které svojí kategorii zvládly za necelou hodinu a třičtvrtě a opět nebylo k vidění žádné horentní časy, padla jedna devatenáctka, tři dvacítky, ale také pět neplatných pokusů, mužská kategorie také nepřinesla vytouženou sedmnáctku, pouze dvě osmnáctky a čtyři devatenáctky, zato neplatných pokusů bylo k vidění celkem dvanáct. Za celý večer se zapotil nejen pořadatel, ale také zdravotní služba, která ošetřila několik odřenin a vyvrknutí, dokonce došlo i na šití přímo na place.

Kategorie ženy:

Po menším zdržení kvůli rušení startovního kabelu vyběhly za velké divácké podpory mamky Lišov A, terče byly smeteny z první v čase 20:12, druhé do setmělé dráhy vybíhají holky z Holubova, zdržení na spojích rozdělovače a nezapojená proudnice na levé straně znamená čas 30:25, rychle je na základně střídá Srubec, prostřik na levé straně a 21:45, čtvrté na startu jsou holky z Třísova, pozdější voda a čas 21:43, dalším týmem jsou Hrdějovice B, pravá proudařka se zdržela na spojích 23:41, ženy z Netřebic bohužel nenabraly, neplatný pokus, děvčata z Přísečné s problémy na sestřiku pravého terče 25:77, osmé na startu je Dolní Dvořiště, problémy na spojích rozdělovače i na náběru 36:48, děvčata z Benešova nad Černou také pozlobil náběr z kádě 26:91, první desítku za čtyřicet minut od začátku uzavírají holky z Nihošovic, voda šla do vedení pomalu 23:86, jedenácté na startu jsou holky z Velešín B, levá proudařka upadla a ještě se ji rozpojili hadice, nakonec čas 52:64, děvčatům z Mydlovar skončil koš v kádi, neplatný pokus, Zlatíčka z Lišov B mají na obou proudech problémy s udržením rovnováhy a nedaří se dokončit v limitu, neplatný pokus, tým ze Dvorců prostříkal vpravo až do času 25:38, holky z Chlumu bez zaváhání vystřihly 19:78, favorit soutěže je jistě tým ze Žernovic, ovšem problémy na spojích rozdělovače doplněné o prostřik vpravo 20:96, mladá sedma Srubec B si připisuje neplatný pokus díky pádu závodnice na rozdělovači a nezapojenému béčku, děvčata ze Chmelné šla zostra, ale prostřik vpravo znamená čas 24:50, ženy Dolany a nezapojené vedení B neplatný pokus, legendární tým Babinec na pohodu 33:67, třetí desítku startujících otevírají holky Velešín A, levá proudařka prostříká do času 28:23, předposlední se představil tým Výškovic, s problémy na náběru 21:23, poslední běží holky z Ledenic a zakončují rovnými 20:00.

První je Chlum před Ledenicemi a Lišov A

Kategorie muži:

Po krátké pauze na přestavení dráhy vyrazil na trať tým Krč, pravý proudař nedal proudnici za běhu 27:80, druhý běží muži ze Srubce a povedlo se 18:72, třetí se na prkno připravují Netřebice a svůj pokus dokončují časem 19:28, následují Milenovice, potíže na nabíračce znamenají neplatný pokus, pátí se představí muži Dolní Dvořiště A, levý proudař se trápil se zapojením proudnice 28:04, borci Velešín B s problémy na spojích rozdělovače 26:37, sedmičku na startu má Benešov nad Černou, štěstí jim však nepřálo, pravý proudař se zdržel na spojích a ještě neměl hadici zapojenu na rozdělovac 50:49, borci ze Zliv A dokončili časem 20:57, jedním z favoritů jsou Holašovice, prostřik vpravo a 19:45, muži z Velešín A měli pozdě vodu na pravém proudu 24:84, druhou desítku otevírají Plešovice a brzdí je problémy na koši 22:65, borcům z Holubova se zdržel pravý proudař 20:54, třináctku má na startu Přísečná, u základny se všichni zastavili a koukali na sebe, nakonec levý proudař prostříkal do času 27:28, muži z Lišov A prostříkali na pravé straně poté co proudaři borec na rozdělovači nechtěně přišlápl hadici 31:38, následuje Benešov nad Černou Ličov, za podpory vrtulníku s kamerou snáší terče v čase 24:80, muži Dolní Dvořiště B s potížemi na náběru a spojích rozdělovače 54:35, borci ze Zahájí s problémy na koši 29:33, na prkně je střídá Přísečná B, levý proudař se na cestě zabýval visící koncovkou až byl krátký 40:58, dalšími bojovníky jsou Dvorce A, po pádu závodníka na rozdělovači neplatný pokus, muži z Pořešína zakončují po hodině a půl druhou druhou desítku startujících časem 24:42 díky potížím na koši, dalším favoritem jsou Slapy, strojník je ovšem šetřil 20:69, muži z Hosína ulili dva starty a tak mají neplatný pokus, při startu mimo soutěž nedokončili, následuje další favorit Žernovice, bohužel nespojené vedení B a neplatný pokus, borci z Hrdějovic a nezapojená proudnice vlevo 32:99, sedma z Pištína s nezapojenou proudnicí vpravo neplatný pokus, asi nejvzdálenějším účastníkem jsou Zdislavice z okresu Benešov, strojník zápolil se spojem prvního B 35:12, muži z Tálína také se zádrhelem na béčkách nakonec 20:90, kmeti ze Sedlece a zase první spoj B 31:26, borci z SDH Benešova Hora šli pěkně 19:06, třetí desítku startujících uzavírá Lišov B, nespojené levé C 37:91, sedma z Přechovic prostříkala vpravo 20:16, muži z Chlum B také s prostřikem na pravém terči 22:99, třicettrojku na startovce mají Zaliny a dokončují časem 21:26, přichází série zástupců Šumavské a Podboubínské hasičské ligy, jako první jsou na startu Dolany, levý proudař nezapojil za běhu, neplatný pokus, další jsou Horosedly, prasklina v prvním B vyzdvihla hadici do výše a rozhodila ceny pořadateli, neplatný pokus, muži z Budilova B také první B, které se přetrhlo, neplatný pokus, sedma ze SDH Šipoun smůlu prolomila skvělým výkonem a časem 18:30, muži z Výškovic také předvedli pěkný utok 19:19, borci z Křenovic B neplatný pokus, levý proudař nedal proudnici za běhu, čtvrtou desítku nakousl Rudolfov, nezapojené pravé C na rozdělovači a neplatný pokus, borci ze Slavošovic a špatně zapojené B na stroji 30:67, předposlední se představí také jeden z favoritů, Doubravice u Volyně, bohužel nezapojené B na rozdělovači a neplatný pokus, celé klání zakončí tým Ledenic také neplatným pokusem, závodník na rozdělovači upadl a dokončit se nepovedlo.

Vítězí Šipoun před Srubcem a Benešovou Horou.

Část večera bylo možno sledovat ONLINE jehož záznam najdete ZDE

Ročník 2018
Srubecsodbehnuto   
Holubovnodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Žernovicesodbehnuto   
Milenovicesodbehnuto   
Krčsodbehnuto   
Křenovicesodbehnuto   
Lipísodbehnuto   
Kájovnodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Chlumsodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun206
2.Srubec189
3.Žernovice130
4.Chlum B120
5.Lišov A117
6.Milenovice109
   
ŽENY
1.Hrdějovice B77
2.Žernovice75
3.Lišov B62
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.