29. Listopad 2021 16:26
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chmelná 21.5.2011
news: chlum10.jpgNová sezóna ligy odstartovala v dějišti loňského finále, odstartovat ji přijelo dvanáct týmů mužů a pět týmů žen. I přes tuto účast rada rozhodla o jednokolové soutěži, která proběhla na průhledné nástřikové terče HZS Č.Krumlov. Mezi ostřílenými veterány ligy se objevilo několik týmů z Velké ceny okresu Č.Budějovice a ukázalo se, že umí.


Kategorie muži:

S jedničkou vytaženou při losování odstartovali soutěž muži z Křenovic (ČB) a na široké hadice předvedli výborný výkon zakončený v čase 25:71. Jejich čas se jali překonat borci z Todně (ČB), ale na základně se nezadařilo pravému proudaři a tak se výsledný čas zastavil až na 29:62. Domácí tým Chmelné (ČK) lehce prostříkal a čas 27:73 na překonání zatím nejlepšího výkonu nestačil, taktéž se nástřik nezadařil ani mužům z Holašovic (ČB), čas 31:76. Smolná třicítka neminula ani jedny z favoritů, Lišov A (ČB) 31:44 a ani mladíky z Chlum B (ČK) 33:58. Až šťastná sedmička ze startovního pole snad pomohla ke skvělému výkonu mužů z Jaronic (ČB), bravurní útok zakončený svižným nástřikem a časem 24:56 znamenal překonání zatím nejlepšího času Křenovic. Vítězi loňské sezóny, borcům z Třísova (ČK) nesedl košík a bylo z toho opět za třicet, 32:22, ale hned v zápětí opět velmi povedený výkon mužů z Mydlovar (ČB) zakončený rychlým nástřikem překonal i čas Jaronic a čas 23:84 nakonec stačil na vítězství celé dnešní soutěže. V tuto chvíli ještě ovšem jasno nebylo, na startu měli zakleknuto muži ze Sedlece (ČB), kteří jsou několikanásobnými mistry Velké ceny okresu ČB a umí zaběhnout velmi slušný útok, ovšem zjevné přemotivování a menší zdržení béčkaře znamenalo nedotažení a čas 29:50. Předposlední ve startovním pořadí byl tým z Kájova (ČK), ale když rozdělovač nedáš napoprvé, už jej prostě nedáš a tak diváci viděli první neplatný pokus, na závěr předvedli pěkný výkon i mladíci z Lišov C (ČB), čas 26:44.
První klání letošního ročníku zvítězili muži z Mydlovar před borci z Jaronic a Křenovic.

Kategorie ženy:

V kategorii něžného pohlaví se zraky upínaly opět na souboj obou týmů z Lišova stejně jako výkon žen z Třísova. Dnes padl los na děvčata z Lišov B (ČB), která šla na prkno dříve než jejich maminky z Lišov A, ovšem závodnici na rozdělovači to prostě nesedlo a byl z toho "třicítkový" čas 36:21, všichni čekali na odpověď od Lišov A, dámy šly na start jako druhé v pořadí a rozběhly to s noblesou sobě vlastní, první problém nastal na rozdělovači, jehož pomocí se podařilo svlažit část obecenstva, bohužel jejich útok nakonec zastavila porucha na časomíře a pokus musely opakovat na konci soutěže, což pro ně ovšem nebyl žádný problém a výkon zakončily v čase 29:89 a tento čas byl nejlepším v ženské kategorii. Jako třetí v pořadí a tradičně s přetlakovým ventilem odstartovala děvčata z Třísova (ČK) ani jim to nesedlo úplně správně a bylo z toho 35:79. Jeden z nováčků ligy ženy z Jaronic (ČB) měly našlápnuto skvěle, pravá proudařka ovšem neudržela žezlo a dokončit se podařilo až v čase 46:03. Poslední výkon dne zůstal na domácích děvčatech ze Chmelné (ČK), ten se jim vůbec nevydařil a s velkým nasazením dokončila časem 75:85.
Kategorii žen vyhrály ženy z Lišov A před děvčaty z Třísova a Lišova B.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.