29. Listopad 2021 15:42
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Chmelná 2.10.2010
news: chmelna.jpgFinále letošního seriálu Jihočeské hasičské ligy se konalo první říjnovou sobotu v obci Chmelná na Českokrumlovsku. Na soutěž se sjelo jedenáct týmů mužů a sedm týmů žen. Soutěž proběhla na nástřikové terče a časomíru SDH Mydlovary. Mužská kategorie proběhla dvoukolově a ženská pouze jednokolově.

Kategorie muži 1.kolo

Na start finále ligy se postavil tým z Třísova (ČK) a hned všem ukázal, jak by to dnes mělo vypadat. Skvělý výkon zakončený stejně skvělým nástřikem v čase 24:92 byl vhozenou rukavicí. Jako druzí šli na "prkno" muži ze Žernovic (PT), kteří z každé účasti v letošním seriálu brali plný počet bodů. Nástřik se jim ale nepovedl stejně jako následujícím týmům Todně (ČB) a Holubova (ČK). Při útoku SDH Chmelná selhala časomíra a tak část rady s veliteli týmů odsouhlasili opakování všech týmů. Opakování odmítlo pouze mužstvo SDH Třísov. Znovu tedy na "prkně" při přípravě SDH Žernovice. Tentokráte už došlo na slušný výkon zakončený v čase 25:08, taktéž si polepšil tým Todně, čas 25:21, chlapům z Holubova se výkon nevydařil, jak by si přáli, čas 33:67. Poslední opakovali domácí z SDH Chmelná, ale doma to prostě nešlo, neplatný pokus. Na základnu se chystaly dva týmy z Kájova, chlapy Kájov A se trápily s nástřikem, čas 38:24, Kájovští Pardálové bohužel nedokončili. Muži z Mydlovar chtěli bodovat a atakovat přední místa v celkovém pořadí ligy, ale vítr znemožnil kvalitní nástřik levého "brčka" a bylo z toho 31:87. Toho chtěl využít Lišov A, který chtěl taktéž bodovat na maximum, ale ani tady to nebylo úplně ono, čas 28:08. Lépe si vedl Lišov C, pěkný výkon a 26:98, ještě lépe to sedlo klukům z Chlum B, pěkných 25:54.
První kolo vyhráli muži Třísov před Chlum B a Lišov C.

Kategorie muži 2.kolo

Druhé kolo začalo opět pěkným výkonem kluků z Třísova, čas 26:98, skvěle rozběhli i muži ze Žernovic, ale boční vítr byl neúprosný, čas 39:19. Stejný problém při nástřiku měly i týmy Todně 34:37 a Holubova 42:97. Domácím to napotřetí už klaplo, svůj útok zakončili časem 29:42. Kájov A si také polepšil, ale představa byla asi jiná, 30:63, smůla se držela Kájovských Pardálů a druhý neplatný pokus. Polepšil si i tým Mydlovar s časem 27:04, naopak Lišov A se pod třicet sekund nedostal, 32:05. Lišov C a problémem na rozdělovači dokázal svou bojovnost a dokončil s časem 43:34. Kluci z Chlum B zakončili sezónu mužů výkonem nad třicet, 33:83.
I druhé kolo zvítězil tým Třísov A před Mydlovary a domácím týmem Chmelné

Kategorie ženy

Ženskou kategorii rozběhl Lišovský B tým. Nástřik se nepovedl a holky dokončily s časem přes minutu, 61:40. Na prkně je vystřídaly mamky z Lišov A, kterým to sedlo, čas 28:08. Ženy z Třísov B s omezovačem a na jistotu čas 35:51, holky z Mydlovar v šesti s vypůjčenou proudařkou od Zlatíček povedených 32:97. Domácím děvčatům se nedařilo celou cestu útoku ani v koncovce, tlak v pravém proudu byl silnější než jeho obsluha, čas 67:81. Holkám z Kájova se také nazadařilo na nástřiku, čas 59:24. Poslední tým děvčat z Třísova A šel taktéž na jistotu a výkon holky zakončily časem 32:40.
V zápětí se rozjelo druhé kolo soutěže žen, které bylo po několika neúspěšných pokusech díky závadě na časomíře anulováno.
Poslední klání letošní sezóny vyhrály ženy z Lišov A před Třísov A a Mydlovary.

Celkové hodnocení JČHL 2010

V celkovém hodnocení si po této soutěži polepšil tým mužů z Třísova, kteří díky výhře v obou kolech poskočili na zlatou příčku se 169 body. Stříbro patří mužům z Lišov A, 165 bodů a bronz zůstal mužům z Mydlovar se 156 body.
V ženské kategorii si pohoršily holky z Lišov B, které hlavně díky anulovanému druhému kolu skončily až druhé s 89 body za Lišov A 91 bodů, třetí příčku vybojovala děvčata z Třísova se 60 body.
Ročník 2021
Chlumnodbehnuto   
Srubecsodbehnuto   
Lišovsodbehnuto   
Křenovicenodbehnuto   
Třebínsodbehnuto   
Jaronicesodbehnuto   
Soběnovsodbehnuto   
Budilovsodbehnuto   
Mydlovarysodbehnuto   
Třísovnodbehnuto   
Přehled pořadí
MUŽI
1.Žernovice154
2.Lišov A125
3.Šipoun116
4.Jaronice110
5.Srubec104
6.Benešova Hora90
   
ŽENY
1.Lišov B60
2.Ledenice47
3.Srubec47
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.