10. červenec 2020 14:48
Navigace
Domů
Pravidla JČHL
Rekordy JČHL
Pořadí
Fotoalbum
Ke stažení
Kontaktujte nás
Diskuze
Odkazy

Rezervace pořadí
Tipovací soutěž JČHL
Předchozí ročníky
Webmaster
..:: Glaster ::..
E-mail
glaster@jchl.cz

..:: tkanicka ::..
E-mail
tkanicka.v@seznam.cz
 
Vítejte na novém webu JČHL
JČHLJak jste si jistě všimli, do nové sezóny 2010 dostal web JČHL zcela nový systém a vzhled. Hlavním důvodem těchto změn bylo ukončení působení původního webmastera Petra Klimeše v radě JČHL a tím i ukončení správy tohoto webu. Neboť se nenašel žádný webmaster, který by byl ochoten web po Petrovi převzít, převzali jsme jej my, dva členové SDH Mydlovary.

Proč nový web na novém systému?

Hlavním důvodem je ona výměna webmasterů. Každý webmaster si razí svou cestu, používá svůj naučený a oblíbený systém, který postupně modifikuje podle potřeb. Nejinak tomu bylo i v tomto případě. Proto jsme přistoupili k vytvoření stránek nových a na novém enginu.
Nový engine by měl zrychlit a zpříjemnit práci s webem, nabídnout více možností a hlavně nám zjednodušit jeho správu.

Co zůstalo zachováno?

Z původního webu jsme se snažili zachovat co možná nejvíce z historie JČHL. Proto jsme přepisovaly výsledky ze všech proběhlých ročníků, pořadí družstev v jednotlivých soutěžích, rekordy (jak na sklopky tak na nástřiky), fotogalerii a tak nějak i vzhled (rozložení). Věřte, že to nebyla jednoduchá práce, neboť původní web byl napsán ve starším jazyce. Ale podařilo se :-)

Co už není?

Tak jednoznačně jsou to veškeré články. Nejprve jsme uvažovali nad jejich zachováním, pak jsme ale usoudili, že nový web = články nové. Dále jsou to fotografie ze soutěží, které nebyly zahrnuty do seriálu JČHL. A v neposlední řadě jsme nazachovali ani žádná videa. Videa si natočíme nová.

Co je nového?

Těch novinek je samozřejmě více,ale nastíním jen ty nejdůležitější. Web obsahuje možnost registrace a následného přihlášení. To Vám umožní komunikovat mezi sebou pomocí tzv. soukromých zpráv, dále hodláme spustit informační servis, který Vás bude formou emailů informovat o novinkách nebo změnách na webu www.jchl.cz (změny v termínech, pravidlech, vložení nového článku,...atd.). Web obsahuje i vlastní diskuzní fórum, které je zatím znepřístupněno, neboť stále ještě nevíme, zda ho spustit nebo ne, když je každý naučen chodit na Firesport. To je dobrá otázka pro Vás, napsat nám můžete buď email, soukromou zprávu nebo do diskuze na firesportu. Sekce "Ke stažení" bude obsahovat výsledkové listiny ze soutěží, případně pozvánky, přihlášky,...apod. A poslední novinkou, kterou můžete na webu vidět, je kontaktní formulář, který nám Vaši zprávu odešle na mail. V případě, že chcete kontaktovat jen někoho z nás, použijte mail, který je uveden v panelu Webmaster pod danou osobou.

Co závěrem?

Na závěr bychom chtěli poděkovat Petrovi Klimešů za to, co pro JČHL udělal. Bude těžké ho nahradit, ale pokusíme se o to. Můžete se tu těšit na aktuální informace přímo z dění na soutěžích, článek ze soutěží, fotografie, občas nějaké to zajímavé video a hlavně aktuální výsledky včetně pořadí družstev. Samozřejmě nebudou chybět ani informace o náhlých změnách nebo akcích (pokud se nám tyto informace dostanou včas).

Pokud by měl někdo nějaké připomínky nebo návrh na zlepšení webu, případně by se vyskytl nějaký problém, neváhejte nás kontaktovat.

Glaster

Ročník 2020
Křenovicesodbehnuto   
Lišovn1.8.
Soběnovs22.8.
Srubecs5.9.
Holubovn6.9.
Mydlovarys12.9.
Lišovs13.9.
Přehled pořadí
MUŽI
1.Šipoun20
2.Jaronice17
3.KTM I.15
4.Srubec13
5.Vlkovice11
6.Soběnov A10
   
ŽENY
1.Srubec10
2.Hrdějovice B8
3.Lišov B6
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Reklama
Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Reklamní banner

Bison Sportswear


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.