Kájov 7.8.2010
Přidal/a tkanicka dne 07. srpen 2010 19:27
news: kajov.jpgV pořadí šestá soutěž seriálu se konala v Kájově. Od začátku skvěle připravené soutěži nebylo přáno. Déšť okupující celou republiku po prvním odběhnutém útoku vyřadil z provozu časomíru SDH Chmelná. Pořadatel společně s radou JČHL rozhodli, že soutěž proběhne pouze jako pohár starosty obce, její výsledky se ovšem nezapočítávají do celkového hodnocení JČHL. Náhradní soutěž proběhne na sklopné terče v sobotu 4.9.2010 jako druhé kolo soutěže v Sedleci!!!
Novinka

news: kajov.jpgV pořadí šestá soutěž seriálu se konala v Kájově. Od začátku skvěle připravené soutěži nebylo přáno. Déšť okupující celou republiku po prvním odběhnutém útoku vyřadil z provozu časomíru SDH Chmelná. Pořadatel společně s radou JČHL rozhodli, že soutěž proběhne pouze jako Pohár starosty obce, její výsledky se nezapočítávají do celkového hodnocení JČHL. Náhradní soutěž proběhne na sklopné terče v sobotu 4.9.2010 jako druhé kolo soutěže v Sedleci!!!

Do Kájova přijelo bojovat o body v seriálu jedenáct družstev mužů a pět družstev žen. Vydatný déšť okradl klání o nástup, který absolvovali pouze velitelé družstev kvůli losování startovního pořadí. Po prvním úspěšně provedeném útoku mužů z Holubova (ČK) se odporoučela časomíra SDH Chmelná. Pořadatel společně se zástupci rady JČHL rozhodl o pokračování soutěže mimo hodnocení Jihočeské ligy s tím, že čas bude měřen stopkami. Toto rozhodnutí podpořila i většina velitelů družstev, účast v soutěži vzdaly pouze ženy Lišov A (ČB).
Na kompletně promočené dráze si nejlépe vedli muži ze Žernovic (PT) s časem 22:23, druhé místo obsadili muži z Mydlovar (ČB) čas 24:53, těsně za nimi skončil tým Lišov C (ČB) čas 24:60.
V boji žen si nejlépe vedly dámy z Třísova (ČK) čas 30:86, stříbrnou příčku vybojovala děvčata z Chmelné (ČK) čas 44:77, bronz urvala zlatíčka z Lišov B (ČB) časem 46:28.

Výsledky soutěže se nepočítají do pořadí JČHL. Rada ligy rozhodne o variantě náhrady této soutěže v seriálu, na některé z dalších soutěží JČHL.


Výsledky kájovského klání najdete na tomto odkazu