Informace ze schůze Rady ligy
Přidal/a tkanicka dne 20. listopad 2021 16:24

Hlavní obrázky: info.pngI přes nelepšící se pandemickou situaci se Rada JČHL sešla, aby pracovala na přípravách 23. ročníku, který (věříme, že) proběhne v klasickém kalendářním rozvržení květen – září, jak bývalo zvykem ještě v nedávné minulosti. Klíčem k tomu je využití celého kalendářního portfolia a lepší rozvržení závodů, než bylo možné v této nelehké době, kterou snad už necháme za sebou.

Proto spouštíme vlákno k přihlášení (staro)nových pořadatelů. Vybírat můžete pouze z Radou určených termínů.  Aby byl celý proces snazší a méně kolizní, někteří tradiční pořadatelé byli po konzultacích nasazeni před ostatní. Rozhodovala o tom pouze 2 důležitá kritéria:

  1. Tradičnost a pravidelnost pořádání v daném či blízkém termínu v minulosti.
  2. Pořádání závodu ve 2 posledních, nelehkých a pandemických ročnících.

Cílem tohoto všeho je lepší rozvržení závodů v ročníku. Letos zohledňujeme možnost 2víkendového prázdninového volna pro dovolenou a ne-kolizi s konáním několika závodů EXPÚ v Jč. Kraji.

Přihlašovací vlákno nemá zatím stanovenou uzávěrku – o té bude včas informováno. Přesto dle možností apelujeme na pořadatele, aby přihlásili své soutěže bez zbytečného odkladu, ať je možnost na případné přesuny, spojování do dvoj-víkendů atp.                                  

Přihlášené termíny nejsou konečné, budou schváleny na předsezónní schůzi s pořadateli.

Tradiční schůze ve formátu Rada + zástupci závodníků a pořadatelé proběhne až v novém roce dle pandemické situace (předběžně únor – březen), včas uveřejníme potřebné informace.

PŘIHLÁŠENÍ SOUTĚŽE PRO ROK 2022 MŮŽETE TADY