Přihlášení soutěže do JČHL 2021
Přidal/a tkanicka dne 28. listopad 2020 13:19

Hlavní obrázky: info.png

Informace k přípravám 22. ročníku JČHL 2021

Byť si většina z nás myslela, že omezující opatření zasahující do celospolečenského života (včetně toho hasičsko-závodního) jsme přetrpěli v sezóně uplynulé a nyní se budou vracet věci zpět k normálu – zatím se to rozhodně říci nedá. Přesto všechno Rada JČHL usoudila, že nelze čekat do nekonečna a je třeba chystat ročník další. Jaký bude, to zatím nejsme schopni říci. Pevně věříme, že se na závodních drahách budeme potkávat i v roce příštím a dále tak spolu-udávat směr v kvalitních soutěžních výkonech.

Prvním krokem je oslovení pořadatelů:

Stejně jako v letech minulých bude na webu v příslušné sekci spuštěno vlákno k přihlášení soutěže. Zatím nebude časově omezeno, přesto na vás apelujeme s brzkým přihlášením, aby bylo možno vytvořit koncepci ročníku. Pokud by to situace nedovolovala, soutěž lze odhlásit -  viz. letošní ročník u některých pořadatelů.

Další krok bude společná schůze Rady se zástupci závodníků a nových zájemců o pořádání, na které by se odsouhlasil kalendář, změny v pravidlech atp. Termín zatím znám není, ale předběžně počítáme na začátek nového roku (únor-březen). Vše se bude samozřejmě odvíjet od epidemiologické situace a opatřeních z ní plynoucí.  

No a pokud budou splněny předchozí body, zbývá už jen schůze Rady se schválenými pořadateli (před zahájením ročníku) a vzhůru do zápolení!

PŘIHLÁŠENÍ SOUTĚŽE DO JČHL 2021 ZDE