Info ze schůze Rady JČHL a pořadatelů ze dne 25.6. 2020
Přidal/a tkanicka dne 28. červen 2020 10:14

Hlavní obrázky: dulezite.jpgInformace ze schůze Rady ligy s pořadateli soutěží, která se uskutečnila ve čtvrtek 25. června v Lišově a o dalších novinkách se dočtete v článku


Novinka

Hlavní obrázky: dulezite.jpg!!! DŮLEŽITÉ INFORMACE ZE SCHŮZE Rady JČHL a pořadatelů ze dne 25.6.2020 ke konání 21. ročníku

JČHL 2020 !!!

- Schůze se zúčastnilo 6 zástupců aktuálních pořadatelů

- Došlo na diskuzi ohledně uvolňování  současných epidemiologických opatření

- Po věcné a důkladné diskuzi, zvážení všech okolností a rizik Rada JČHL souhlasí se zahájením zkráceného, ale řádného a otevřeného ročníku Jihočeské hasičské ligy se všemi náležitostmi. Tzn. i vyhlášení celkových vítězů při možnosti řádně uspořádat všech 7 závodů.

- V případě zhoršení epidemiologické situace, s tím související možné zpřísnění opatření a nemožnost uspořádat všechny závody může dojít k anulování ročníku.

- Rada JČHL neakceptuje zájem o pořádání ze strany Markvarce a Heřmaneče, z důvodu ingnorace uvolněných termínů pro nové pořadatele. Ani za této situace není možné uspořádát v jednom měsíci (září)  3 dvojvíkendy ze  4 možných. Většina závodníků jsou také zaměstnanci, jenž leckde chodí do práce i o víkendech, a když k tomu přidáme složitou ekonomickou situaci v některých firmách, nebudeme působit potíže a stejně tak se nenecháme tlačit do kouta!

- Věříme, že za současné složité situace se vybralo to nejsprávnější a nejprospěšnější řešení pro náš seriál. Proto závěrem požádáme všechny účastníky o pochopení, vstřícnost a ohleduplnost vůči sobě.

!!! Webová sekce „Ke stažení !!!

- Jednou z novinek letošního zkráceného ročníku je plné zprovoznění sekce „Ke stažení

- Jak pořadatelé, tak i závodníci zde najdou všechny dokumenty (přihlášky, pravidla atp.) potřebné k úspěšnému pořádání a účasti na soutěžích JČHL

- Nejzásadnější novinkou z tohoto výčtu je povinné využívání jednotné přihlášky. Důvodů pro její vznik je mnoho, a proto je důležité ji správně, kompletně, čitelně vyplňovat a včas odevzdávat! Toto neberte na lehkou váhu, protože v případě nedodržení předchozího výčtu nebude družstvo připuštěno do soutěže! Tato jednotná přihláška slouží pro potřeby Rady JČHL, pořadatel může požadovat ještě přihlášku svou případně tuto jednotnou tuplovat. Proto jeho nárok jako závodníci respektujte a předejde se tak zbytečným komplikacím.

Informace k Pravidlům Jihočeské hasičské ligy:

- Soutěže JČHL se vždy řídí aktuálními Pravidly požárního sportu (nyní verzí z roku 2018) a některé věci v nich neupravené či nám nevyhovující řešíme svými Výjimkami. Tyto „Výjimky z pravidel požárního sportu“ jsou lidově řečeno „Pravidla JČHL“. Proto je nutné znát obojí. Věci obsažené v Pravidlech PS v drtivé většině již znovu neuvádíme (netuplujeme) ve Výjimkách.