Mydlovary 15.9. 2018
Přidal/a tkanicka dne 15. září 2018 13:12

Obrázky novinek: mydlovary17.jpgPoslední soutěžní víkend odstartoval třetí zářijovou sobotu sklopkovou soutěží v Mydlovarech kam dorazilo čtyřiadvacet mužských a jedenáct ženských týmů. Po pátečním celodenním dešti byl hlavně náběh k základně dosti kluzký a několik závodníků tam podklouzlo či dokonce upadlo. V mužské kategorii se dlouho čekalo na nějaký pořádný čas, z kraje startovního pořadí se výsledné časy pohybovaly kolem dvacáté vteřiny, tam se jich nakonec naštosovalo sedm, ale lídr soutěže ukázal, že to jde a vystřihl ukázkovou sedmnáctku. Pořadí se díky neplatným pokusům favoritů ze špice lehce promíchalo, ale ještě je čas na bilancování, ženy předvedly jednu osmnáctku a pouze tři časy za devatenáct, Bizonky stáhly jeden bodík na lídra ze Žernovic a bronzová Zlatíčka se dotáhla na vedoucí týmy, takže první trojici dělí pouhých pět bodů, tady to bude ještě boj. Celé odpoledne bylo možné sledovat na portálu Fire.TV. V neděli pokračuje soutěžní víkend v Lišově.


Novinka

Obrázky novinek: mydlovary17.jpgPoslední soutěžní víkend odstartoval třetí zářijovou sobotu sklopkovou soutěží v Mydlovarech kam dorazilo čtyřiadvacet mužských a jedenáct ženských týmů. Po pátečním celodenním dešti byl hlavně náběh k základně dosti kluzký a několik závodníků tam podklouzlo či dokonce upadlo. V mužské kategorii se dlouho čekalo na nějaký pořádný čas, z kraje startovního pořadí se výsledné časy pohybovaly kolem dvacáté vteřiny, tam se jich nakonec naštosovalo sedm, ale lídr soutěže ukázal, že to jde a vystřihl ukázkovou sedmnáctku. Pořadí se díky neplatným pokusům favoritů ze špice lehce promíchalo, ale ještě je čas na bilancování, ženy předvedly jednu osmnáctku a pouze tři časy za devatenáct, Bizonky stáhly jeden bodík na lídra ze Žernovic a bronzová Zlatíčka se dotáhla na vedoucí týmy, takže první trojici dělí pohých pět bodů, tady to bude ještě boj. Celé odpoledne bylo možné sledovat na portálu Fire.TV. V neděli pokračuje soutěžní víkend v Lišově.

Kategorie muži:

První vtrhne na trať tým Slavošovic, levý proudař se trochu zdržel na spojích, 20:23, druzí jsou domácí Mydlovary, opět problémy na spojích u levého proudaře, 21:87, neplatný pokus zapisují Netřebice, nenatočený koš, jeden za závodníků ze Srubce na startu podklouzl a zdržel se, 19:15, kluci z Milenovic se pod dvacet nedostanou, 20:44, sedma z Třísova předvádí čas 20:03, hned po sestřiku jim praskne hadice těsně za trojákem, levý proudař z Holubova přišel o klubko a na metu mu chyběl nějaký metr, 19:50, tentokrát u základny podklouzl pravý proudař a musel drtit, tým Krče zapisuje čas 23:29, klukům z Kolenců se na spojích zdržel pro změnu závodník na rozdělovači a kluci na metě byli krátcí, 19:70, muži z Benešovy Hory smetají terče v čase 20:06, košař ze Soběnova nechal na mašině savici, kterou mu pak podal nabírač, 20:02, pravý proudař ze Žernovic nedal proudnici, neplatný pokus, vypůjčený nabírač běžící za Ledenice upustil savici a musel jí na základně nahánět, 20:47, nezapojené levé céčko na rozdělovači má Hosín a kluci nevzdávají, 44:26, hlavním favoritem je tým Šipoun, ten je v průběžném vedení o tři body před Srubcem, který dnes dal pouze devatenáctku, kluci nezklamou a předvedou parádní útok, 17:49, štěstí má Přísečná A, jen co se rozsvítily oba terče, prasklo poslední béčko, 19:45, Třebín - Lipí nemá zapojené levé "C" na rozdělovači, neplatný pokus, levý proudař z Kájova se zdržel na spojích na základně a bylo potřeba počkat s vodou, 23:67, další prasklé béčko těsně po sestřiku a Vlkovice zapisují skvělých 18:10, nenatočený koš a neplatný pokus pro Holašovice, muži Lišov B zastavují časomíru na hodnotě 20:42, parádní útok předvedou Jaronice, 18:14, předposlední v kategorii startuje Lišov A, škoda prostřiku vlevo, 18:57, na závěr vidíme neplatný pokus Chlumu B, nespojené druhé a třetí béčko.

Zlatý je Šipoun, stříbro mají Vlkovice a bronzové jsou Jaronice.

Kategorie ženy:

Holky ze Chmelné prostříkají vpravo, 20:50, "Mamky" Lišov A jdou skvěle, 19:21, parádně běží i holky z Holubova, škoda prostřiku na pravém terči, 19:38, domácí Mydlovary mají problémy na pravém terči kde závodnice déle cílí, 23:78, osmnáctku v kategorii vystřihnou "Zlatíčka" Lišov B, parádní sestřiky, 18:84, favoritky ze Žernovic mají nějaký metr na čáru sestřiku a pod dvacet to nevyjde, 20:12, holky z Chlumu nedokončí poté co pravá proudařka upadne kus od terče a přijde o hadici, neplatný pokus, problémy na spojích rozdělovače mají "Bizonky" z Hrdějovic B, ale nakonec se podaří vše zvládnout a dokončit, 19:85, děvčata z Ledenic jdou parádně, ale pravá proudařka při doběhu upadne a nemá zapojenou proudnici, 24:65, "Fialky" Lišov C čekají chvilku s vodou než proudařky správně natahnou vedení, 22:22, poslední startuje Srubec, nezapojené béčko na rozdělovači se daří zapojit a dokončit časem 23:84.

První je Lišov B před Lišov A a třetím Holubovem.

ZÁZNAM CELÉHO ODPOLEDNE MŮŽETE SLEDOVAT TADY

ROZSÁHLOU FOTOGALERII NAJDETE TADY