Kájov 6.8.2011
Přidal/a tkanicka dne 07. srpen 2011 23:35

Images: kajov11.jpgLetošní měsíc srpen přináší pouze jednu soutěž v seriálu ligy, která celou štaci přenesla do druhé poloviny. Po loňském neúspěchu s počasím a následném nezapočítávání výsledků do celkového pořadí se dnes i přes pár náznaků počasí umoudřilo, a tak mohla soutěž na skvěle připravené dráze společně s časomírou HZS Č.Krumlov a atraktivními průhlednými nástřikovými terči předvést nejen divákům vynikající výkony bez větších potíží, během odpoledne nebyl viděn žádný neplatný pokus. O to vše se postaralo šest týmů žen a patnáct sestav mužů.


Novinka

Images: kajov11.jpgLetošní měsíc srpen přináší pouze jednu soutěž v seriálu ligy, která celou štaci přenesla do druhé poloviny. Po loňském neúspěchu s počasím a následném nezapočítávání výsledků do celkového pořadí se dnes i přes pár náznaků počasí umoudřilo, a tak mohla soutěž na skvěle připravené dráze společně s časomírou HZS Č.Krumlov a atraktivními průhlednými nástřikovými terči předvést nejen divákům vynikající výkony bez větších potíží, během odpoledne nebyl viděn žádný neplatný pokus. O to vše se postaralo šest týmů žen a patnáct sestav mužů.

Kategorie muži

Odpoledne odstartoval tým mužů z Křenovic (ČB) pěkným pokusem 25:43, následoval opět povedený pokus borců ze Sedlece (ČB), který jim sedl 24:53 a hned další útok domácího týmu Kájova (ČK), kterým lehce prostříkal levý proudař 26:00, sliboval odpoledne plné skvělých výkonů, což potvrdila hned v zápětí i sedma mužů z Chlum B (ČK) a skvělých 23:52. Že dnes bude záležet na nástřiku se potvrdilo, ovšem ten nevyšel ani Lišovu C 27:92 ani chlapům z Mydlovar 26:42. Z šesté startovní příčky všem předvedli, jak to má vypadat, muži z Holubova (ČK) a vítězný čas 22:91. Problémy s nástřikem měly i chlapy z Třísova 28:76 tak i lídr letošního ročníku Lišov A 30:02. Svou první akci v Jihočeské hasičské lize si smolně odbyli chlapci ze Zlivy (ČB), uzel na pravém "céčku" byl k nerozmotání 52:30, neposedný košík potrápil nabíračku SDH Todně, ale mašina to dorazila 25:51. Klání mužské kategorie uzavřeli muži ze Žernovic (PT), kteří prostě umí a svou účastí vždy zamíchají pořadím, letos pokaždé brali plný počet bodů, dnes bohužel super čas 23:12 stačil jen na stříbro.
Mužskou část vyhrál Holubov před Žernovicemi a Chlum B.

Kategorie ženy

Los postavil na základnu jako první "Zlatíčka" z Lišov B (ČB), tak, jako některé mužské týmy, tak i holky potrápil nástřik 27:54, holky ze Chmelné (ČK), po tom co se zasekla levá proudařka na základně, zabraly a nakonec dotáhly až na metu 28:93, kousek chyběl Holubovské ženské sedmě a tak to do terče nechtělo téct 38:40. Druhou půlku ženské kategorie rozjel tým matadorek z Lišov A (ČB) s ledovým klidem skvělých 25:76, zadařilo se i holkám z Třísova, klasicky s přetlakovým ventilem pěkných 27:20 a celé odpoledne zakončila děvčata z Mydlovar, která opět v šesti měla pěkně nakročeno, ale pravá proudařka si zastříkala déle, čas 33:23.
Kategorii žen vyhrály ženy z Lišov A, před Třísovem a třetí skončila děvčata Lišova B.